Nejlepší nástroj pro ochranu vašich dat iOS

Zajímá vás, zda je iMyFone Umate Pro tím správným nástrojem pro vaše iOS zařízení? Dozvíte se v tomto příspěvku.

Jak často se trápíte tím, že se úložiště vašeho milovaného iPhonu zaplní? A to je jen začátek. Následuje nelehký úkol analyzovat vaše úložiště a jednotlivě mazat soubory. Zní to povědomě, že?

Je zajímavé sledovat, jak se chytré telefony staly osobním úložištěm soukromých a citlivých informací. Naše iPhony se staly digitálním trezorem, od vzácných a svérázných fotografií po důvěrné pracovní dokumenty. To také znamená, že musíme chránit naše data před kybernetickými vlákny tím, že se zaměříme na bezpečnost a soukromí.

Dělat to sami může být náročné, proto nástroje jako iMyFone Umate Pro existovat. Toto řešení udržuje vaši digitální stopu zdravou jako absolutní profík.

V tomto příspěvku se do něj ponoříme hluboko, abychom vám pomohli určit, zda je to ten správný nástroj pro vaše zařízení iOS.

Co je iMyFone Umate Pro?

Naše mobilní telefony používáme k více než pouhému volání a udržování kontaktu s přáteli a rodinou. Díky technologickému pokroku máme nyní přístup k pracovním a dalším osobním údajům na dosah ruky.

Každá dobrá stránka má však i špatnou stránku a často dochází k únikům dat, takže zajištění soukromí a bezpečnosti našich dat je zásadní. I když je iPhone známý svou bezpečností, udržet si přehled o každém kliknutí a pohybu, který na něm uděláme, je nemožné.

To je přesně kde iMyFone Umate Pro přichází do obrazu. Je to výkonné a efektivní řešení pro ochranu citlivých informací a v případě potřeby uvolnění úložiště. Uživatelé jej hodnotili jako jedno z nejúčinnějších řešení pro optimalizaci vašich iOS zařízení.

  Populární KMPlayer přichází pro Android a iOS; Jdeme Hands-On

Je to doslovný profesionál v identifikaci a odstraňování nadbytečných souborů, duplikátů, dočasných souborů, mezipaměti a poškozených dat, která zabírají vaše úložiště, a je hlavně zodpovědný za zpomalení vašeho zařízení.

Aplikace má intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje navigaci a konfiguraci akcí uvedených v nabídce. Je to také vynikající nástroj pro skenování virů a blokování nežádoucí reklamy.

Čtěte také: Jak vymazat mezipaměť na iPhone s nebo bez čistících aplikací

Vlastnosti iMyFone Umate Pro

Vzhledem k tomu, že iMyFone Umate Pro je plný mnoha funkcí, zde je jen několik z nich, které vám pomohou optimalizovat vaše iOS zařízení:

#1. Data Eraser

Nástroj pro vymazávání dat, umístěný jako vlajková loď aplikace, zajišťuje, že data, která smažete, budou navždy pryč a neponechává žádný prostor pro obnovu dat. Pokud plánujete prodat svůj iPhone, je to perfektní nástroj, který můžete použít po přenosu dat, protože zabrání tomu, aby se vaše osobní údaje dostaly do nesprávných rukou.

Zajišťuje, že vaše chaty a další data, jako jsou soubory aplikací třetích stran, budou trvale smazány a chráněny před hackery.

#2. Trvalé vymazání dat

V mnoha případech pouhé smazání dat nestačí. Spousta nástrojů může vrátit data, která jste smazali; trvá to jen pár minut. Pokud jste na příjmu, není to pro vás dobré, zvláště když jste své zařízení prodali.

Chcete-li tento problém vyřešit, iMyFone Umate Pro skenuje smazané soubory na vašem iPhone, které stále existují, a trvale je odstraní, aby obnovení nebylo možné.

#3. Data aplikací třetích stran

Sociální média jsou v této digitální době široce využívaným nástrojem. Je však také nejčastějším cílem úniků informací a profilů.

Pomocí iMyFone Umate Pro můžete vymazat data z více než 10 oblíbených aplikací sociálních médií, včetně WhatsApp, Instagram, Line, Facebook a Kik. Zaručuje, že po vaší aktivitě nezůstanou žádné stopy a váš digitální obraz bude v bezpečí.

#4. Space Saver

Jednou z nejpoužívanějších funkcí tohoto řešení je úspora místa.

  Zobrazte a spravujte oznámení iOS 7 hned vedle ikon aplikací pomocí Badger 7

Uvolní úložný prostor vašeho zařízení odstraněním nevyžádaných souborů, nechtěných aplikací, duplicitních a rozmazaných fotografií a videí, protokolů hovorů, hudby, poškozených souborů, souborů mezipaměti, koše, dočasných souborů, skrytých souborů a mnoha dalších.

#5. Náhled a výběr dat

Než smažete jakákoli data, aplikace vám nabídne náhled, který vám umožní vybrat, co chcete selektivně odstranit. Tím je zajištěno, že nesmažete důležitý soubor a zároveň odstraníte obrovské množství haraburdí a nepořádku.

Cenové plány

Pro začátek si můžete zcela zdarma stáhnout a používat iMyFone Umate Pro. Po skončení zkušebního období stojí placená verze 29,95 $/rok nebo 39,95 $/život. Dodává se s 30denní zárukou vrácení peněz a vynikajícím týmem zákaznické podpory, který rychle reaguje na vaše dotazy.

Získáte také bezplatné doživotní aktualizace, což znamená, že neustále získáváte nové a vylepšené funkce, které vylepšují váš celkový zážitek.

Systémové požadavky iMyFone Umate Pro

iMyFone Umate Pro je adaptabilní aplikace kompatibilní s celou řadou iOS zařízení, včetně iPhone, iPad a iPod. Podporuje všechny verze iOS, pokud je 7.0 a vyšší.

Požadavky na počítač jsou:

WindowsVersions 7/8/10Mac10.15 (macOS Catalina), 10.14 (macOS Mojave), Mac OS X 10.13 (High Sierra), 10.12 (macOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.10 (Yosemite), 10.10CPUMave (32-bit nebo 64-bit) nebo více RAM 512 MB nebo více Prostor na pevném disku 200 MB a více Další požadavkyMusí mít předinstalovaný iTunes

Systémové požadavky jsou minimální a základní, dnes se vyskytují téměř v každém zařízení, takže můžete tento software používat efektivně bez jakýchkoliv prodlev.

Jak používat iMyFone Umate Pro

Nejlepší na iMyFone Umate Pro je jeho snadné použití a přímočará konfigurace. Tento nástroj se používá takto:

Krok 1: Stáhněte a nainstalujte iMyFone Umate Pro do svého notebooku Mac/Windows.

Krok 2: Nyní pomocí kabelu USB připojte zařízení iOS k notebooku/počítači.

Krok 3: Spusťte aplikaci a vyberte příslušnou funkci podle svých potřeb (vymazávání dat, spořič místa, vymazání dat aplikací třetích stran atd.).

Krok 4: Po výběru postupujte podle pokynů na obrazovce pro skenování zařízení a proveďte potřebnou akci.

Krok 5: Kliknutím na Vymazat nebo Start zahájíte a dokončíte proces.

  10 nejlepších aplikací pro kalkulačky pro snadné řešení složitých matematických rovnic (Android a iOS)

Úspěšně jste ze svého iOS zařízení odstranili nechtěná data.

Alternativy k iMyFone Umate Pro

Nelze popřít, že iMyFone Umate Pro je robustní nástroj pro správu dat iOS. Pokud však chcete prozkoumat další alternativy, které lépe vyhovují vašim potřebám, zde je několik skvělých možností:

#1. Stellar Eraser pro iPhone

Stellar Eraser pro iPhone je vynikající alternativou nabízející komplexní funkce pro ochranu vašich dat. Je jednoduchý, efektivní a nabitý jedinečnými funkcemi, které vyhovují různým potřebám zabezpečení.

Software má funkci „trvale vymazat vše“, která vymaže váš obsah, nastavení, kontakty, chaty, iMessage, fotografie a další. Můžete jej také použít k vymazání vašich osobních a důvěrných dat ze zařízení, než jej předáte někomu jinému.

#2. Apowersoft iPhone Data Cleaner

Tento čistič dat pro iPhone se zaměřuje na zvýšení výkonu vašeho zařízení a zvýšení bezpečnosti pomocí různých optimalizačních funkcí v jeho koťátku.

Apowersoft iPhone Data Cleaner byl oceněn za svou schopnost bezproblémově čistit nevyžádané soubory, dočasné soubory a další nashromážděná data, která mohla lidskému oku uniknout.

Pomůže vám zvýšit dobu odezvy telefonu a celkovou rychlost fungování. Dodává se se 4 režimy a 3 úrovněmi mazání pro hloubkové čištění vašeho zařízení.

#3. Dr.Fone – Data Eraser

populární jméno, Dr.Fone – Data Eraser přichází s řadou nástrojů pro správu iOS, které z něj dělají důvěryhodnou volbu pro široké spektrum uživatelů.

Nejlepší na tomto nástroji je, že podporuje různé formáty fotografií a videí, datové typy, zprávy, data aplikací třetích stran a systémová data, což znamená, že můžete efektivně vykonávat svou funkci pod jednou střechou.

Má pohotový tým podpory, který vás provede, kdykoli budete potřebovat pomoc.

#4. iOS Eraser Pro

iOS Eraser Pro je spolehlivá aplikace, kterou můžete použít k zajištění soukromí dat, účinnosti úložiště a celkově zdravého zařízení. Výjimečná funkce tohoto nástroje je jeho schopnost bezpečně odstranit citlivá data, což znemožňuje jakoukoli formu obnovy.

Překračuje rámec mazání dat a zajišťuje, že vaše zařízení funguje co nejlépe tím, že vyčistí skryté nevyžádané soubory, dočasná data, mezipaměť a další. To vše si můžete vychutnat jediným kliknutím a během několika minut zajistí 100% vymazání.

Závěrečné myšlenky

V době, kdy se data prodávají za miliony, je neuvěřitelně důležité je chránit, kdykoli je to možné. iMyFone Umate Pro vám s tím pomůže bez velkého úsilí. Vyčištění zařízení a správa dat zabere pouhé minuty.

Dále se podívejte na tyto praktické tipy na ochranu citlivých dat.