Nejlepší nástroj pro zlepšení správy sociálních médií

Aplikace Tailwind je nezbytný nástroj pro správu sociálních médií pro vaše profily na sociálních sítích, ať už jde o Instagram, Pinterest, Facebook nebo jakoukoli jinou platformu.

Sítě sociálních médií rostou. Nyní má téměř každý, kdo používá mobilní telefon, účet na platformě sociálních médií. Influenceři, blogeři a firmy využívají sociální média ke zvýšení své popularity a prodeje.

Ale dělat vše ručně, od vytvoření příspěvku až po jeho úpravu a nahrání a následné zpeněžení, vyžaduje značný čas, úsilí a někdy i peníze.

Zde přichází Tailwind jako nástroj pro správu sociálních médií. Bude spravovat a optimalizovat vaše profily a pomůže také v marketingu. Bude méně komplikované budovat organickou návštěvnost na platformách sociálních médií prostřednictvím dokonalých návrhů příspěvků a strategií a pomůže vám zvýšit návštěvnost s menšími investicemi.

V tomto článku se budu zabývat tím, co je aplikace Tailwind, jak pomáhá influencerům a blogerům s růstem jejich značek a některé její alternativy.

Tady jsme!

Co je Tailwind?

Zadní vítr je chytrý online správce sociálních médií, který vám umožní růst vašeho podnikání prostřednictvím oblíbených sociálních sítí, jako jsou Pinterest a Instagram.

Primárním cílem aplikace Tailwind je usnadnit marketing každé firmě. Nabízí pokročilé marketingové nástroje pro získání více sledujících, optimalizaci příspěvků a správu dalších aspektů vašich profilů.

Tailwind umožňuje i malé firmě dělat marketing jako velká firma, ale bez nutnosti najímat velký marketingový tým. Nyní můžete snadno plánovat marketingové kampaně, vytvářet jedinečný obsah a zobrazovat jej správnému publiku, aniž by to mělo dopad na každodenní úkoly.

Tailwind založili Danny a Alex, kteří zpočátku vytvářeli řešení k překonání marketingových výzev, kterým čelili, a ke zlepšení obchodního růstu. Vytvořili plánovací a analytické nástroje pro obsah sociálních médií.

První verze byla spuštěna v roce 2015 a jejím cílem bylo vyhovět marketingovým potřebám jiných podniků. Na konci roku 2019 Tailwind přestavěl hlavní tok tak, aby propagoval vícekanálový marketing za méně času a zdrojů. To zahrnuje Vytvořit Tailwindnová služba e-mailového marketingu Replier.ai a další.

Tailwind pro Pinterest:

Tailwind vám umožňuje naplánovat připínáčky na týdny a dny za kratší dobu. Dodává se s funkcemi jako Smartloop, SmartSchedule a Communities. Každý den můžete naplánovat maximálně 25 pinů. Vytvořte více seznamů nástěnek a snadno je připněte jediným kliknutím. Kromě toho můžete sledovat všechny aktivity plánování pomocí Google Chrome a mobilních rozšíření.

Tailwind pro Instagram:

Tailwind vám pomůže snadno zvýšit vaši online návštěvnost pomocí funkcí, jako je Hashtag Finder, Optimalizace obsahu a SmartSchedule. Své příspěvky na Instagramu si můžete naplánovat každý den během několika minut a nechat Tailwind je zveřejňovat automaticky na základě správných titulků, času a designu.

Funkce

Zadní vítr umožňuje vytvářet stovky poutavých příspěvků speciálně optimalizovaných pro Facebook, Pinterest a Instagram, aniž byste potřebovali špičkové designérské dovednosti pro sociální média.

#1. Vytvořit Tailwind

Vytvořit Tailwind automaticky generuje obsah nebo příspěvky pro platformy sociálních médií. Díky tomu můžete tvořit s jistotou a vytvářet „téměř hotové“ návrhy. Přemění vaše fotografie na několik vysoce kvalitních příspěvků.

Nyní můžete magicky vytvářet špendlíky na Pinterestu a přeměňovat fotografie na personalizované návrhy špendlíků. Tailwind navíc poskytuje náhled návrhů pinů, abyste našli ten správný. Každý design špendlíku, který najdete, je odborně navržen pro zapojení na Pinterestu.

Zde je několik úkolů, které můžete s tímto nástrojem provádět:

 • Můžete přepínat mezi rozvržením, fotografiemi a barvami, abyste našli dokonalý vzhled.
 • Vytvářejte poutavé příběhy a příspěvky automaticky pomocí přizpůsobitelných a krásných šablon Tailwind.
 • Tailwind přebírá obrázky a nastavení vaší značky a vytváří krásné příběhy a příspěvky na Instagramu.
 • Zadní vítr dokáže generovat více příspěvků na Facebooku jediným kliknutím.
 • Vyberte si ze stovek optimalizovaných příspěvků vytvořených speciálně pro Facebook a dejte svému publiku to, co chtějí vidět.
 • Nabízí také e-mailový nástroj, který dokáže napsat atraktivní předmět e-mailu pro vaši firmu. To šetří váš čas a přináší výsledky. Můžete snadno najít a převést zákazníky pomocí e-mailu a sociálních sítí využívajících umělou inteligenci.
 • Můžete vytvářet kampaně a odesílat je svým publikům, abyste dosáhli maximálního počtu prokliků, konverzí a otevření.
 • Vytvořte zpětnou vazbu, která vám připomene marketingové cíle.
 • Můžete automaticky posílat následné e-maily, abyste získali vřelé potenciální zákazníky, přivítali nové potenciální zákazníky a ze stávajících zákazníků udělali fanoušky, aby mohli sdílet vaši značku s rodinou a přáteli.
  Jak používat Google Chrome ke generování bezpečných hesel

#2. Plán Tailwind

Chytrý plánovač sociálních médií Tailwind vám umožní ušetřit čas při vytváření příspěvků na sociálních sítích pro Pinterest, Facebook a Instagram. Ručně přeskakujte příspěvky a snadno automaticky publikujte příspěvky na sociálních sítích.

 • Pinterest Scheduler: Pomocí Pinterest Scheduler společnosti Tailwind můžete vytvářet krásné piny, měřit výsledky a zvětšovat svůj dosah. Pomáhá vám naplánovat piny a vizuálně plánovat v nejlepší časy. Rozšíření prohlížeče Tailwind vám pomůže vytvořit piny z celého světa a poslat každý pin na nejrelevantnější nástěnky pomocí několika kliknutí.

Kromě toho můžete optimalizovat název a popis špendlíku, abyste zajistili, že získáte správnou volbu. Proveďte potřebná vylepšení, naplánujte příspěvky na Pinterestu a máte hotovo.

 • Instagram Scheduler: Pomáhá vám plánovat, optimalizovat, analyzovat a vytvářet vaše příspěvky, abyste se mohli soustředit na své podnikání. Tailwind automaticky publikuje vaše videa a příspěvky na Instagramu. Můžete naplánovat veškerý obsah, včetně příběhů a více obrázkových příspěvků, abyste zvýšili zapojení.

Naplánujte si hashtagy, aby vaše komentáře vypadaly čistě. Instagram Scheduler maximalizuje růst pomocí SmartScheduler, Hashtag Finder a zkratek, které šetří čas. Tailwind Schedule nabízí mřížku přetažením a možnost náhledu pro naplánování příspěvku.

S Zadní vítr jako správce sociálních sítí vám nikdy nedojdou nápady, protože nabízí šablony titulků a personalizovanou inspiraci pro příspěvky. Pomocí chytřejší analýzy můžete zkontrolovat výkon profilu, inspektora příspěvků a souhrnné zprávy a také zvýšit návštěvnost pomocí značkové vstupní stránky.

 • Facebook plánovač: Vytvořte smysluplné spojení se sledujícími a fanoušky pomocí obrázků, které baví a inspirují.

S plánovači můžete zůstat konzistentní, aniž byste si museli pamatovat, kdy zveřejnit.

#3. Optimalizace Tailwind

Získejte vše, co potřebujete k maximalizaci výkonu své sociální sítě, pomocí intuitivních přehledů, chytrých návrhů a jednoduchých přehledů. Tímto způsobem můžete lépe budovat svou online přítomnost a lépe se rozhodovat. Můžete naplánovat a naplánovat příspěvky na Instagramu a piny v ideální časy pro lepší zapojení.

Vylepšete svůj dosah pomocí nejúčinnějších hashtagů. V každém příspěvku, který zveřejníte, je „odkaz v biu“, který divákům usnadní návštěvu webu a nákupy z vašich příspěvků.

#4. AI-Enhanced Marketing

Zadní vítrÚžasný marketingový nástroj nabízí pokročilou umělou inteligenci k vytvoření kopie připravené k odeslání během několika sekund, takže můžete snadno dělat marketing. Využijte marketingové nástroje umělé inteligence k navrhování dalšího obsahu, psaní poutavých kopií a ušetříte si čas. Dostanes:

 • SEO nástroje
 • Poradce pro chatbota
 • Emailový marketing
 • Optimalizace kopírování
 • Video marketing
 • Příspěvky na blogu
 • Text inzerátu
 • Seznamy produktů
 • AI obrázky
 • Generátor hashtagů
 • Reklamy elektronického obchodu: Pomocí umělé inteligence můžete vytvářet reklamy a automaticky tyto reklamy maximalizovat, abyste zvýšili prodej a návštěvnost. Vylepšete potenciál obchodu pro snadný a rychlý růst pomocí AI. Můžete zvýšit návštěvnost svého e-shopu pomocí jedinečných reklam optimalizovaných pro zvýšení návštěvnosti a objednávek.
 • Co-pilot obsahu: Toto je marketingový nástroj, jako je váš osobní trenér, který vám poskytuje snadno sledovatelný a personalizovaný marketingový plán, abyste vždy věděli, co vytvořit, jak růst, kam se zaměřit a co získat. Co-pilot obsahu vám pomůže vytvořit ROI s vaším dostupným časem.
  11 nejlepších bezhlavých CMS s otevřeným zdrojovým kódem, které můžete vyzkoušet pro svou další aplikaci

Nyní již není třeba bojovat se spisovatelským blokem, editací a dalšími. Ghostwriter Tailwind pokročilá umělá inteligence je vyladěna a vycvičena speciálně pro navrhování efektivní marketingové kopie. Vytváří přirozený zvuk s dokonalou gramatikou a optimalizuje tyto kopie tak, aby dosáhly vašich cílů.

#5. Analýza a sledování výkonu

Zatímco přemýšlíte o marketingu na sociálních sítích, zapomínáte na statistiky a strategii, které jsou základními pojmy používanými v marketingu. Bez správného cíle, plánu a měření je těžké pochopit, co pro vaše publikum funguje nejlépe.

Každý příspěvek nebo špendlík se stane bezpředmětným bez sledování výkonu. Chcete-li měřit své metriky sociálních médií, musíte se zaměřit na čtyři faktory, které pomohou určit výhody sociálních sítí. Faktory jsou dosah, podíl hlasu, metriky konverzí a metriky zapojení.

Tailwind vám umožňuje sledovat základní analýzy pro vaše platformy sociálních médií. Rozkládá všechna data na stravitelné informace a vám pomůže sledovat analýzu a výkon.

Ceny

Zadní vítr má různé cenové plány s celou řadou funkcí v závislosti na tom, co požadujete:

 • Navždy zdarma: Tailwind nabízí funkce šetřící čas zdarma. Toto je pro jeden Pinterest, jeden Instagram a jeden účet na Facebooku, 20 příspěvků za měsíc, 20 návrhů příspěvků za měsíc, 5 komunit Tailwind, základní analýzy, neomezené e-mailové kontakty, 10 kreditů ghostwriter za měsíc, 20 odeslání e-mailů za měsíc a další .
 • Pro: Získejte vše, co potřebujete ke zvýšení růstu své značky, za 12,99 $ měsíčně při ročním vyúčtování. To zahrnuje jeden účet na Pinterestu, Instagramu a Facebooku, 100 příspěvků za měsíc, 200 návrhů příspěvků za měsíc, vlastní odkaz smart.bio, pokročilé analýzy, 200 odeslání e-mailů za měsíc a další.
 • Pokročilé: Pokud máte více značek, můžete tento balíček získat za 19,99 $ měsíčně při ročním účtování. To zahrnuje dva účty Pinterest, Instagram a Facebook, 1 000 příspěvků za měsíc, neomezený počet návrhů příspěvků, 250 kreditů Ghostwriter za měsíc, 500 odeslaných e-mailů za měsíc, neomezený počet komunit Tailwind a další.
 • Max: Získejte neomezený přístup ke správě více účtů za 39,99 $ měsíčně při ročním účtování. To zahrnuje tři účty Pinterest, Facebook a Instagram, neomezený počet příspěvků za měsíc, neomezený počet návrhů příspěvků, 500 kreditů Ghostwriter za měsíc, neomezené komunity Tailwind, 5 uživatelů, 1 000 odeslaných e-mailů za měsíc a další.

Tailwind také nabízí více plánů pro vaši firmu s vyšším počtem odesílání e-mailů a dalšími funkcemi. Za tímto účelem můžete kontaktovat jeho tým.

Pokud stále hledáte další možnosti, podívejte se na některé z nejlepších Zadní vítr alternativy.

Alternativy

#1. SocialPilot

Získejte výkonné publikování, srozumitelné analýzy, bezproblémovou spolupráci a chytrého asistenta AI pro své marketingové cíle na sociálních sítích pomocí SocialPilot. Má snadno použitelné rozhraní pro neustálé inovace a nabízí efektivní plány.

Funkce:

 • Publikování: SocialPilot vám pomůže snadno naplánovat a publikovat obsah na platformách sociálních médií. Nabízí nejlepší publikační funkce ve své třídě, včetně podpory více sítí, přizpůsobení, obsahové strategie, plánování, ukládání obsahu a generování příspěvků pomocí AI.
 • Analýzy a přehledy: Analýzy si můžete stáhnout, abyste mohli rozhodovat o marketingových strategiích. Získáte vícekanálové analýzy, kombinované analytické reporty, white-label reporty ve formátu PDF a snadné nastavení sociálních reportů.
 • Zapojení: Udržujte svou konverzaci plynulou tím, že se zapojíte se svým aktivním publikem pomocí SocialPilot’s Social Inbox. Nabízí nepřehledné zprávy v doručené poště, správu recenzí, propojení s komunitou a lidské konverzace.
 • Spolupráce: Využijte funkce spolupráce, aby byly vaše pracovní postupy plynulejší. Můžete se efektivně koordinovat, dostávat oznámení o schválení v reálném čase, vytvářet oprávnění a role a spravovat pracovní postupy.
 • White Label: SocialPilot pomáhá agenturám používat jejich nástroje k vytváření toků příjmů přizpůsobením jejich nástroje, zefektivněním zabezpečení, přizpůsobením URL a personalizací analytických sestav.
  Jak obnovit Apple Watch pomocí vašeho iPhone

Pokud si nejste jisti programem SocialPilot, můžete vyzkoušet 14denní bezplatnou zkušební verzi, abyste pochopili, jak zvyšuje růst vaší značky.

#2. Později

Zažijte jednotné kontaktní místo pro všechny své marketingové potřeby na sociálních sítích s Later a rozšiřte svou značku tím, že oslovíte publikum úžasnými příspěvky a návrhy.

Funkce:

 • Plánujte a publikujte: Udržujte svůj obsah na sociálních sítích aktuální a organizovaný vytvářením, upravováním a plánováním příspěvků k publikování.
 • Linkin.bio: Bio TikTok a Instagram můžete použít ke zvýšení organické návštěvnosti vašeho online obchodu, blogu nebo webu pomocí vlastního odkazu.
 • Analytics: Díky analýze Later můžete pochopit, jaký obsah funguje lépe. Můžete získat přehled a snadno činit informovaná rozhodnutí.
 • Nástroje pro tvorbu obsahu: Pomocí této funkce můžete vyhledávat jedinečný obsah značky. Kreativní nástroje vám umožňují organizovat a upravovat média tak, abyste snadno našli obsah, který hledáte.

Později má také bezplatnou zkušební verzi na 14 dní, abyste věděli, který plán je pro vaši značku lepší.

#3. Sprout Social

Sprout Social poskytuje výkonné řešení pro vaše marketingové potřeby na sociálních sítích. Odemyká potenciál sociálních sítí transformovat vaši marketingovou strategii spolu s každou oblastí vaší organizace.

Váš tým může získat obchodní hodnotu, posílit pozici na trhu a zvýšit příjmy. Rychle získejte cenné statistiky a rychleji uvidíte hodnotu, abyste mohli činit okamžitá rozhodnutí. Svou značku můžete pozvednout, aniž byste museli znovu budovat technologické zázemí. Sprout udržuje silné partnerství s různými aplikacemi, které vám pomohou dále růst.

Dejte Sprout Social bezplatnou zkušební verzi na 30 dní a objevte nejkoherentnější a nejrobustnější obchodní řešení v oblasti sociálních médií.

#4. Odesílatelná

Rozšiřte své zákazníky, přilákejte nové publikum a dosáhněte svých cílů Odesílatelnáa rozšiřujte svou značku ve velkém. Nabízí monitorování, plánování a podávání zpráv na vaší platformě sociálních médií.

Funkce:

 • Přímé plánování: Naplánujte si měsíční práci během několika minut a přizpůsobte své příspěvky umístěním, štítkům profilu a hashtagům.
 • Oceán nápadů na příspěvky: Zajímavé příspěvky můžete rychle získávat pomocí automatických zdrojů RSS, Google Alerts a kalendáře svátků společnosti Sendible.
 • Přizpůsobení obsahu: Sendible vám umožňuje přidávat vizuály z Canva, Pexels nebo GIPHY a upravovat je pomocí vestavěného editoru obrázků.
 • Zprávy a trendy: Své výsledky můžete zobrazit pomocí automatických přehledů a získat podrobnosti o nejvýkonnějších příspěvcích, abyste poznali strategii.
 • Zapojení publika: Můžete rychle reagovat na komentáře, zmínky a přímé zprávy publika v centralizované doručené poště.

S Sendible můžete využít 14denní bezplatnou zkušební verzi.

#5. Buffer

Vybudujte organickou základnu publika pomocí Buffermarketingové nástroje sociálních médií. Může vám pomoci čtyřmi způsoby:

 • Buffer vám řekne, co a kdy publikovat, aby váš obsah vynikl. To vám pomůže sdílet obsah, který stojí za kliknutí, se svým publikem, abyste získali více kliknutí.
 • Sdílí vaše příspěvky na správných platformách pomocí hashtagů, aby vaše značka rostla.
 • Zveřejňuje váš obsah na platformách sociálních médií, čímž šetří obrovský čas. Získejte automatizované přehledy pro prezentaci své práce.
 • Nástroj usnadňuje spolupráci. S toky schvalování a oprávnění Bufferu můžete volně pracovat.

Výběrem počtu kanálů a fakturačního cyklu si můžete vybrat libovolný plán. Buffer je zdarma pro firmy a jednotlivce, kteří začínají se sociálními sítěmi.

Závěr

Zadní vítr usnadňuje bloggerům, influencerům na sociálních sítích a firmám spravovat jejich profily na sociálních sítích a publikovat požadovaný obsah ve správný čas, aby přilákali více publika. Poskytuje také statistiky marketingu sociálních médií, které vám pomohou lépe se rozhodovat.

Příspěvky můžete naplánovat tak, aby byly publikovány ve správný čas, aniž byste museli obsah ručně zveřejňovat na různých sociálních sítích. Pomáhá vám ušetřit čas a úsilí a řídit organickou, skutečnou návštěvnost z Instagramu a Pinterestu, což vám umožní dosáhnout vašich marketingových cílů.

Pokud si tedy chcete usnadnit správu účtů na sociálních sítích, zkuste to Zadní vítr!

Další na řadě jsou nejlepší nástroje sociálního naslouchání pro rostoucí podnikání.