Nejlepší zkratky Siri, které vám pomohou začít

Nová aplikace Zkratky, která byla představena v iOS 12, umožňuje vytvářet zkratky pro automatizaci libovolného počtu úloh. Zde je několik dobrých, které vám pomohou začít, s nadějí, že to rozproudí vaši kreativní šťávu.

Největší problém s aplikací Zkratky je pro mě to, že jsem pro ni nemohl přijít na jedinečné využití, ale jakmile jsem začal hledat předem připravené zkratky, přimělo mě to přemýšlet o možnostech. Naštěstí existuje mnoho předem připravených zkratek, které můžete najít, což je obzvláště dobrá zpráva, protože aplikace Shortcuts má docela strmou křivku učení, pokud vytváříte zkratky od začátku.

V každém případě je zde několik úžasných zkratek, které by se vám mohly hodit.

Ukažte přátelům a rodině pouze určité fotografie

Všichni máme v telefonu fotky, které bychom raději neukazovali ostatním lidem, ale když máte jiné fotky, které chcete ostatním ukázat, musíte být trochu opatrní. Nicméně, tato zkratka umožňuje vybrat konkrétní fotografie a zobrazit je v samostatné prezentaci.

  Přeneste hudbu a videa do vašeho iPhone bez iTunes [Giveaway]

Je to docela jednoduchá zkratka. Vše, co musíte udělat, je aktivovat klepnutím a poté vybrat, které fotografie chcete zobrazit stejně jako obvykle při výběru více fotografií v aplikaci Fotky. Jakmile si fotky prohlížejí, mohou klepnout na „Hotovo“ a budou zcela odstraněni z aplikace Fotky.

Naskenujte UPC produktu a vyhledejte jej online

Jednou z mých oblíbených věcí, které dělám, když jdu nakupovat do kamenného obchodu, je používat aplikaci Amazon ke skenování čárových kódů a zjišťování, zda Amazon prodává produkty levněji. Tato zkratka nabízí rychlejší rozhraní pro skenování produktů UPC a můžete je také nechat hledat na webových stránkách Walmart a Target.

Automaticky nahrajte video, když vás někdo přetáhne

I když většina běžných dopravních zastávek policistů probíhá hladce, vždy je lepší být v bezpečí, než litovat. Tato zkratka pomůže vám, kdykoli vás zastaví.

  Jak může můj ISP říct, že používám BitTorrent?

Zástupce pozastaví jakoukoli hudbu, úplně sníží jas, aktivuje režim Nerušit a odešle textovou zprávu vybranému kontaktu, že vás někdo zastavuje, a sdělí mu vaši aktuální polohu (zprávu si můžete přizpůsobit jakkoli chceš). Zástupce také zahájí nahrávání videa pomocí přední kamery. Jakmile nahrávání zastavíte, odešle se vašemu kontaktu, znovu se zvýší jas a vypne se režim Nerušit.

Sdílejte své heslo Wi-Fi rychle a snadno

Apple již velmi usnadňuje sdílení hesel Wi-Fi s ostatními produkty Apple v okolí, ale pokud váš přítel používá Android nebo jiný produkt, tato zkratka rychle vygeneruje QR kód názvu a hesla vaší sítě Wi-Fi, které mohou naskenovat fotoaparátem svého telefonu.

  Jak vyčistit jakékoli chytré hodinky, nositelné nebo fitness náramky

Získejte upozornění, když se váš iPhone nabije na 100 %

Pokud spěcháte a chcete vědět, kdy se váš iPhone nabíjí, tato zkratka vás upozorní tím, že vydá zvuk a zavibruje vaše zařízení, stejně jako nechá Siri vědět, že je nabíjení dokončeno (můžete si přizpůsobit, co říká).

Jedinou výhradou je, že před nabíjením telefonu budete muset spustit zkratku, takže to nemusí být něco, co budete chtít používat pokaždé, ale může být perfektní pro případy, kdy spěcháte. .

Nezapomeňte se podívat do galerie, kde najdete další zkratky

Aplikace Zkratky má ve spodní části záložku „Galerie“, kde můžete procházet hrstkou dalších předem připravených zkratek. Takže pokud zde nevidíte něco, co vás zajímá, podívejte se na to.

Můžete se také odhlásit Galerie zkratek, což je webová stránka třetí strany plná předem připravených zkratek od ostatních uživatelů iPhonu.

Obrázek z Art Olympic/Shutterstock