Populární aplikace pro správu projektů Basecamp nyní k dispozici pro Android

Pokud používáte mnoho aplikací pro řízení projektů, pravděpodobně budete znát Basecamp, oblíbený online nástroj pro řízení projektů. Pro ty, kteří to neznají, Basecamp je prémiový nástroj používaný společnostmi a jednotlivci, kteří hledají způsob, jak organizovat své úkoly a projekty, přidělovat je ostatním ve svém týmu, komunikovat mezi sebou a sledovat nápady a dodržovat termíny. Služba vydala nativní aplikaci pro iPhone na začátku roku 2013 a téměř o rok později se oficiálně dostala na Android Basecamp. Aplikace, která je k dispozici zdarma v obchodě Google Play, umožní uživatelům přístup a správu jejich účtu Basecamp a mít přehled o svých projektech Basecamp na cestách. Mobilní aplikace, podobně jako její webový protějšek, má jednoduché rozhraní a sadu opravdu šikovných nástrojů pro řízení projektů.

Aplikace pro Android je zdarma, ale abyste ji mohli používat, musíte mít placený účet Basecamp. Cenové plány se v současné době pohybují od 20 do 150 USD měsíčně, velký roční balíček 3 000 USD, který nabízí neomezené použití téměř všeho, a také 60denní zkušební verzi pro ty, kteří to chtějí vyzkoušet, než vydají hotovost. Uživatelé, kteří jsou v Basecampu noví, se budou muset zaregistrovat přes web, protože aplikaci na přihlašovací obrazovce chybí možnost registrace.

Jakmile se přihlásíte, budete mít přístup ke svým stávajícím projektům, můžete přidávat komentáře do diskuzí, nahrávat soubory a prohlížet si průběh aktuálních úkolů. Aplikace také umožňuje vytvářet a spravovat nové úkoly a seznamy úkolů od začátku. Navigační nabídka, kterou lze přetáhnout z levé strany obrazovky, umožňuje navigaci do různých oblastí aplikace, jmenovitě kalendář zobrazující denní události, váš profil Basecamp a také časovou osu vaší aktivity.

Sekce Prozkoumat Basecamp vám umožňuje vytvářet nový obsah klepnutím na tlačítko „+“ v pravém horním rohu. To vám umožní odeslat novou zprávu, nahrát přílohu, vytvořit textový dokument, přidat událost atd.

Aplikaci Basecamp pro Android si můžete zdarma stáhnout z Obchodu Play prostřednictvím odkazu níže.

Nainstalujte Basecamp z Obchodu Play