Přepínač tapet pro Android s vlastní sociální komunitou

Když si myslíte, že v Obchodě Play je k dispozici spousta bezplatných aplikací pro tapety, přichází další, která nabízí více. Bitmado, který jeho vývojář nazval ‚shuffling wallpaper engine‘, je bezplatný doplněk k tomuto žánru, který přináší neustálý přísun nových pozadí, takže nemusíte při každém odemykání zařízení prohlížet stejnou starou nudnou domovskou obrazovku. Je to živá tapeta, která automaticky prochází různými pozadími a vybírá je z obsahu a zpětné vazby své komunity podobné Redditu, která uživatelům umožňuje nahrávat vlastní obrázky a hlasovat pro nebo proti těm, které nahráli ostatní členové bitmado. Je to jako Muzei, ale sociální prvky nahrazují rozšíření.

Nejlepší na bitmado je, že můžete sledovat konkrétní kategorie tapet zvané Mados, což vám umožňuje omezit druhy tapet, které vám posílá. Navíc můžete získávat body reputace nahráváním obrázků, které vám zase umožní posunout tapety, které se vám líbí, nahoru.

Při prvním spuštění můžete aplikaci začít používat v režimu hosta (v takovém případě nemůžete hlasovat o obrázcích a možnosti tapety jsou také omezené), nebo se přihlásit prostřednictvím svého účtu na Facebooku nebo Google+. Po přechodu na hlavní obrazovku je první věcí, kterou musíte udělat, nastavit bitmado jako živou tapetu. Chcete-li to provést, klepněte na „nastavit živou tapetu nyní“ a z následující nabídky vyberte bitmado.

Pokud jde o výběr tapet, které máte k dispozici, je jich mnoho. Titulní stránka vám poskytuje přístup k obrázkům, které jsou aktuálně populární mezi členy bitmado, seřazené do kategorií Hot, New, Weekly, Monthly a All Time.

Klepnutím na obrázek si jej můžete prohlédnout na celé obrazovce, dát mu hlas pro, proti nebo na něj narazit. Můžete se také rozhodnout, že vybranou položku přilepíte, čímž se nastaví jako jediná tapeta, čímž se automaticky vypne funkce náhodného přehrávání.

Bitmado obsahuje spoustu kategorií tapet včetně prostoru, abstraktu, přírody, krajiny, barev atd., které lze procházet z obrazovky „Prozkoumat“, která je přístupná z vysouvacího navigačního menu. Uživatelé mohou sledovat své oblíbené kategorie, čímž se přesunou na obrazovku Spravovat Mados, odkud je lze později jednotlivě odebrat.

Do komunity můžete přispět pomocí možnosti ‚Odeslat obrázek‘ ve stejné nabídce. Obrazovka Nastavení umožňuje nastavit frekvenci náhodného přehrávání a řazení (Hot, Nové atd.), které se má použít.

Bitmado si můžete zdarma stáhnout do svého zařízení z odkazu níže. Vyzkoušejte to a dejte nám vědět, co si o aplikaci myslíte.

Nainstalujte bitmado z Obchodu Play