etechblog

Social Catfish Reverzní vyhledávání e-mailů vám pomůže udržet si náskok před podvodníky

Vzhledem k tomu, že naše e-maily jsou téměř každý den svědky záplavy e-mailů, je nemožné ověřit pravost všech odesílatelů.

Ať už se jedná o nabídku práce, propagační e-mail informující o výhodné nabídce nebo osobní e-mail od někoho, koho si nepamatujete – přesná identifikace je nutností na hodinu. A protože podvodníci a podvodníci pronikají do všech oblastí lidského života, můžete se stát snadnou kořistí jejich lsti, pokud nebudete dostatečně opatrní.

Naštěstí, Sociální Catfish je zpětné vyhledávání e-mailové adresy může učinit nemožné možným a pomoci vám identifikovat neznámou e-mailovou adresu. Pojďme si to podrobně probrat, abyste měli představu.

Co je zpětná kontrola e-mailu a proč je nezbytná?

Reverse Email Check je metoda, která pomáhá uživatelům najít informace o někom pouze pomocí jejich e-mailové adresy. Informace zahrnují celé jméno vlastníka, adresu, kontaktní číslo, profily na sociálních sítích a další. Reverzní kontrola e-mailu se často stává nutností z následujících důvodů:

  • Pro ověření online identity vlastníka e-mailového ID.
  • Chcete-li snadno vyhledat e-mailovou adresu, abyste zjistili, zda je od některého z vašich starých přátel, a znovu se s nimi spojit.
  • Chcete-li ověřit, zda hovory, které dostáváte z neznámého čísla, patří někomu, kdo vás předtím kontaktoval prostřednictvím e-mailu.
  Najděte filmy podle žánru, tématu, místa, období a dalších

Co je to Social Catfish Reverse Email Address Search?

Sociální sumec Reverzní vyhledávání e-mailové adresy je užitečný nástroj, který pomáhá lidem objevit něčí skutečnou identitu pomocí jejich e-mailové adresy. Jediné, co musíte udělat, je zadat e-mailové ID a nástroj zahájí proces vyhledávání.

Po dokončení vyhledávání vám Social Catfish sdělí celé jméno, fyzickou adresu, telefonní číslo, profily sociálních médií atd. vlastníka e-mailového ID. Někdy se dokonce můžete dozvědět o jejich příbuzných.

Abychom vám poskytli co nejpřesnější výsledky, Social Catfish prohledává databázi více než 200 miliard záznamů. Patří mezi ně vládní archivy, zpravodajské články, sociální média atd.

Používání funkce Social Catfish Reverse Email Search přichází s řadou užitečných výhod. Tady jsou některé z nich:

#1. Vyhněte se podvodníkům

Pokud máte na e-mailu, který jste nedávno obdrželi, něco podrážděného, ​​můžete provést rychlé zpětné vyhledávání e-mailů. Tímto způsobem můžete odlišit skutečné lidi od podvodníků.

#2. Najměte si správného zaměstnance

Pověst zaměstnance přímo ovlivňuje pověst organizace. Využitím Reverse Email Search a ověřením informací o kandidátech prostřednictvím jejich e-mailové adresy si můžete být jisti svým rozhodnutím je zaměstnat.

#3. Objevte účty na sociálních sítích

Funkce Reverse Email Search Social Catfish vám umožňuje najít všechny účty sociálních médií patřící určité osobě pouze pomocí její e-mailové adresy.

Jak funguje zpětné vyhledávání e-mailů v sociálních sumcích?

Social Catfish’s Reverse Email Search využívá pokročilé algoritmy k procházení obrovské databáze záznamů k nalezení vlastníka e-mailové adresy.

Služba je užitečná při křížové kontrole informací, které osoba poskytla, aby se zajistilo, zda existují nějaké nesrovnalosti nebo ne. Kromě jména vlastníka e-mailu, adresy, mobilního čísla, informací o sociálních sítích atd. může Social Catfish příležitostně poskytnout také svou IP adresu a polohu.

  11 nejlepších doplňků do chytrého auta, na které si dát pozor

Většina podvodníků si vytvoří nový e-mailový účet, který je zjevně falešný. Obvykle neposílají podvodné e-maily ze svého oficiálního e-mailového ID ve strachu z následků. Social Catfish vám může pomoci při odhalování takových několik týdnů starých e-mailových adres, takže můžete zůstat opatrní.

Použití Social Catfish Reverse Email Search nevyžaduje mnoho technických znalostí nebo odborných znalostí.

Nejprve si musíte zakoupit jejich předplatné, které stojí 29,95 USD/měsíc. Poté do příslušného pole zadejte e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko „Hledat“. Nástroj se postará o zbytek a pomůže vám získat podrobné informace o jeho majiteli a ověřit jeho online identitu.

Aplikace v reálném životě

Zaměřme nyní svou pozornost na několik skutečných aplikací služby Social Catfish Reverse Email Search:

#1. V ověření společnosti

Získání práce ve špatné společnosti může být nejen skličující zkušeností, ale také může skončit promarněním některých zlatých let zaměstnance. Zpětná kontrola e-mailu se hodí pro uchazeče o zaměstnání, když zjistí profil společnosti a sami se přesvědčí, zda jsou to pravé řešení.

Když zjistí, že firma, o které uvažují, že by se ucházela, má pochybný záznam, jednoduše tomu uhnou a přihlásí se někam jinam.

#2. Na online seznamovacích platformách

Slepá důvěra v člověka, kterého někdo potkal na internetové seznamce, je recept na katastrofu. Zpětné vyhledávání e-mailů je však užitečné při určování, zda jedná s podvodníkem.

To pomáhá udržovat zdravou a bezpečnou atmosféru na online seznamovacích platformách, které jsou plné podvodníků a podvodníků.

Existují nějaké obavy ohledně ochrany osobních údajů ohledně služby?

Soukromí uživatele je extrémně důležitým faktorem, pokud jde o jakoukoli aplikaci nebo službu. Pokud služba nerespektuje soukromí svých uživatelů, je nejlepší se jim vyhnout.

  Co je RAM? Vše, co potřebujete vědět

Naštěstí Social Catfish nenechává kámen na kameni, aby zajistil, že vaše soukromí a bezpečnost nebudou nikdy v žádné situaci ohroženy.

Všechna vaše vyhledávání pomocí funkce Reverse Email Search jsou anonymní. Osoba nebo společnost, kterou hledáte, si proto po celou dobu vašeho vyhledávání neuvědomuje.

Social Catfish navíc slibuje, že nikdy nebude sdílet vaše osobní údaje s nikým mimo její tým. Díky tomu je vaše zpětná kontrola e-mailu bezpečná a uvolněná.

Alternativy

Když se mluví o alternativách k Social Catfish, vytanou se vám na mysli Reverse Contact a InfoTracer.

#1. Zpětný kontakt

Jako sociální sumec, Zpětný kontakt vám může poskytnout podrobné informace o osobě nebo organizaci na základě jejich osobní nebo profesní e-mailové adresy. FYI, Reverse Contact je v souladu s GDPR, a proto je neuvěřitelně důvěryhodný při nakládání s osobními údaji.

Od celého jména přes kontaktní informace až po pracovní pozici až po skóre spolehlivosti – nástroj vykazuje slibnou přesnost.

Jeho služba zpětného vyhledávání e-mailu je však mnohem nákladnější (99 USD/měsíc za předplatné Basic) ve srovnání se službou Social Catfish a může být problémem pro lidi s omezeným rozpočtem.

#2. InfoTracer

InfoTracer také vám pomůže ověřit legitimitu e-mailového ID tím, že vám nabídne celé jméno vlastníka, kontaktní informace, účty na sociálních sítích a webu, fotografie, videa a další. Stejně jako Social Catfish vám někdy může říct i o příbuzných a společnících.

I když vám InfoTracer umožňuje spouštět zpětné vyhledávání e-mailů zdarma, nemůžete stahovat zprávy, pokud nezaplatíte 1,95 USD (se 7denním neomezeným přístupem k vyhledávání).

Závěrečná slova

Jak můžete vidět, Social Catfish Reverse Email Address Search má sílu rozpoznat legitimitu online profilu. Oddělením skutečného od falešného může být služba požehnáním pro každého, kdo usiluje o bezpečné a neohrožující online interakce.

Pokročilý algoritmus nástroje prohrabává obrovskou hromadu záznamů, aby se ujistil, že žádný podvodník nebo podvodník už nikdy nebude moci hrát své špinavé triky na někoho nevinného. Social Catfish také věnuje maximální pozornost ochraně soukromí svých uživatelů. Mohou tak těžit z jeho služeb a zároveň cítit hřejivý pocit bezpečí.

Dále se podívejte na náš článek o Social Catfish Reverse Image Search.

x