Váš nástroj AI Meeting Mastery Tool

Platformy pro správu schůzek poháněné umělou inteligencí usnadnily úkoly, jak ze schůzek vytěžit maximum, zatímco poznámky a nahrávky schůzek máte všechny uložené tam, kde je najdete! S nástrojem MeetGeek Automatic Meeting Summaries Tool odemkněte pokladnici dat pohřbenou pod vašimi pravidelnými schůzkami a hovory se zákazníky.

Ve své nejzákladnější podobě je MeetGeek nástroj s umělou inteligencí, který dokáže přepisovat, shrnout a extrahovat statistiky založené na datech z audio nebo video schůzek.

Ale v superschopnostech MeetGeek je víc🦸 než jen toto!

Přečtěte si více a prozkoumejte, jak může MeetGeek změnit hru pro vaši firmu.

Co je MeetGeek?

MeetGeek je platforma pro správu schůzek založená na umělé inteligenci, které důvěřují desítky tisíc týmů po celém světě. Jeho výjimečné funkce AI mu umožňují přepisovat, sumarizovat a monitorovat virtuální schůzky.

Například asistent umělé inteligence MeetGeek dokáže automaticky převést audio nebo video schůzky na textová shrnutí!

Takže už žádné plýtvání papírem?

Studna! Generování shrnutí schůzek je jen špičkou ledovce. MeetGeek může být vaším partnerem pro produktivitu, bez ohledu na to, jak ji používáte.

Například:

 • Prodejní týmy: Použijte jej k získání statistik z prodejních hovorů. Tento nástroj může vybavit týmy špičkovými zákaznickými daty, aby se z potenciálních zákazníků stali věrní zákazníci.
 • Společnosti: Včetně startupů, agentur a dokonce i profesionálů na volné noze použijte MeetGeek k měření nálad nebo zapojení účastníků do setkání.
 • Vylepšení produktu: Umělá inteligence MeetGeek může také zachytit a zkontrolovat slabá místa zákazníků během hovorů. Přístup ke statistikám od zákazníků v reálném čase pomáhá posunout design produktu, uživatelské prostředí a sestavení na uživatelsky přívětivé.
 • Další aplikace: Zahrnuje také nahrávání a přepis pohovorů s kandidáty, podcasty, online kurzy a další.

Kromě toho MeetGeek přichází s knihovnou šablon schůzek navržených tak, aby vyhovovaly různým programům schůzek.

Klíčové vlastnosti

MeetGeek jde nad rámec generování souhrnů pro schůzky. Zde jsou některé z jeho klíčových funkcí, které vám pomohou z těchto schůzek vytěžit maximum!

#1. Generování souhrnu AI

Automatické souhrny schůzek MeetGeek využívají sílu umělé inteligence v kombinaci s modely NLP a ML k shrnutí dlouhých schůzek do klíčových ukazatelů. Výsledek?

Získáte přesné shrnutí skládající se z programu schůzky, klíčových témat a výsledků nebo akcí.

Kromě toho máte přístup k upravitelným šablony schůzek od MeetGeek. Ať už se jedná o rozhovory, prodejní hovory nebo hodnocení výkonu – můžete použít předpřipravené šablony MeetGeek k okamžitému generování shrnutí schůzek sestávajících z:

 • Podrobnosti schůzky (datum a účastníci)
 • Hlavní diskutovaná témata
 • Akční předměty a úkoly
 • Odkaz na celý přepis videa

Můžete tak být produktivnější, vytěžit z těchto schůzek maximum a také ušetřit čas! Všestranná výhra -.

  Vyhledejte a přepněte na otevřenou kartu pomocí hlasového příkazu [Chrome]

#2. Automatické nahrávání a přepis

MeetGeek automaticky nahrává a převádí audio nebo video schůzky na text. Je to jako dostat dvě mouchy jednou ranou.

Nejprve se automaticky připojí a zaznamená všechny povolené schůzky. Takže už nezapomenete stisknout tlačítko nahrávání.

A za druhé, přepisuje vám tato setkání a má to na talíři, než hovor odpojíte.

Obě věci lze provést rychlým přepínačem, který umožňuje MeetGeek připojit se ke schůzkám a užívat si hands-free proces od nahrávání po přepis (integruje se s Google Meet, Zoom a Microsoft Teams).

Opačným způsobem je nahrát předem nahrané schůzky do webové aplikace a přepsat je.

Jakmile bude nahrávka stažena, bude dostupná jako text v úložišti. MeetGeek je záznamník schůzek AI umožňuje uživatelům přizpůsobovat uložené záznamy schůzek a spolupracovat na nich.

Jako uživatel můžete:

✔️ Převést schůzky na text (vedle záznamu videa a obrazovky);

✔️ Překryvné video s automaticky generovanými titulky;

✔️ Procházejte přepis časovými razítky;

✔️ Stáhněte si podklady ze schůzek (video, titulky nebo přepis).

Nahrané schůzky jsou skvělé jako osvěžení nebo pro případ, že někdo schůzku zmešká a potřebuje přenos později.

#3. Pracovní postup a integrace

Kromě integrace s aplikacemi pro videokonference a dialery sdílí MeetGeek prostor s nástroji ze všech kategorií pro hladký pracovní postup. Budiž:

 • Úložiště dokumentů (např. GDrive)
 • Spolupráce (např. Slack)
 • CRM (např. HubSpot)
 • Správa úloh (např. Trello)
 • Řízení projektů (např. Notion)

…A 2000+ dalších aplikací přes Zapier

MeetGeek AI dále propojuje shrnutí a zvýraznění schůzek s příslušným kontaktem, společností nebo obchodem ve vašem CRM. Pokud se jedná o nového potenciálního zákazníka, MeetGeek vytvoří nový záznam.

Stejně tak můžete snadno sdílet nahrávky, přepisy a další prostředky se svým týmem přes Slack, Trello a další aplikace.

#4. Vestavěné úložiště

MeetGeek nabízí prohledávatelné úložiště schůzek pro všechny vaše konverzace. Jeho vyhledávací panel s umělou inteligencí pomáhá najít nahrávky pomocí klíčových slov.

Předpokládejme, že chcete sdílet podrobnosti o schůzce, kde zákazníci požádali o žádost o funkci. Jak to můžete udělat způsobem AI?

Jednoduše zadejte výrazy a MeetGeek vygeneruje seznam schůzek s hledaným výrazem.

Navíc mít díky tomu každou nahrávku a přepis pod střechou MeetGeek automatické nahrávání a přepis funkce může pomoci:

 • Během hovorů s klienty si okamžitě projděte důležité detaily.
 • Vraťte se k minulým pohovorům a odpovědím, abyste pro svou společnost vybrali tu nejlepší volbu.
 • Získejte přístup ke každé konverzaci s potenciálními zákazníky a rychle si osvěžte paměť ohledně dohod nebo požadavků.

Proto není třeba se těmito poznámkami prohrabávat, když se můžete jen dívat a poslouchat!

#5. Statistiky setkání

MeetGeek vaše konverzace nejen zaznamenává a přepisuje, ale také analyzuje. Možnosti umělé inteligence platformy umožňují rozebírat schůzky na základě 40+ KPI (Key Performance Indicators), včetně:

 • Sentiment
 • Zapojení účastníků
 • Rychlost hovoru
 • Dochvilnost

A více…

Pro podrobnou analýzu získáte možnosti analyzovat, jaká témata nebo klíčová slova se často používají v konverzacích, a měřit reakce na ně.

💡 Myslete na toto:

Analýza poznatků získaných ze schůzek může pomoci identifikovat propast mezi pozitivními a negativními reakcemi klienta. Tyto informace lze využít k tomu, aby váš tým naučil lépe konvertovat klienty tím, že pochopíte jejich činy a použití slov.

  3 jemné změny, které Google provedl v Chrome v posledních aktualizacích

Vidíte, AI dokáže zázraky🦸‍♂️!

#6. Týmová spolupráce

Sdílení shrnutí schůzek se spoluhráči není žádný problém. Líbí se mi e-maily, kopie kopií kolegům na schůzce a sdílejte postřehy ze schůze nebo shrnutí přímo s nimi. Nastavení sdílení můžete přizpůsobit tak, abyste řídili, kdo dostane jaký obsah, a zajistíte, že se relevantní obsah bude doručovat oddělením.

Dále si můžete prohlédnout analýzu zapojení, abyste viděli, kdo interagoval s vašimi sdílenými schůzkami.

I ve dnech, kdy se nechcete zúčastnit schůzky, můžete synchronizovat MeetGeek se svým kalendářem a nechat aplikaci automaticky zaznamenávat a přepisovat souhrny schůzek za vás.

Bezplatná zkušební verze a cenové plány

MeetGeek nabízí cenové plány podle vašich potřeb!

Můžete se rozhodnout pro bezplatný plán s 5 hodinami přepisu měsíčně a časově omezeným úložištěm.

Chcete-li však ze svých schůzek vytěžit maximum, rozhodněte se pro jednu z nich Prémiové předplatné MeetGeek (14denní bezriziková zkušební verze s každým plánem):

 • Pro: 19 $ měsíčně
 • Obchod: 39 $/měsíc
 • Podnik: 59 $ měsíčně

MeetGeek alternativy

MeetGeek je fantastický software pro zvládnutí schůzek. Níže jsme však uvedli několik alternativ, které jsou docela účinné, i když nemusí mít všechny rozsáhlé funkce, které má MeetGeek!

#1. Světlušky

Fireflies je poznámkový aparát s umělou inteligencí, který automaticky zaznamenává a přepisuje audio nebo video schůzky. Díky rozhraní bohatému na funkce a schopnostem AI je populární mezi více než 1 00 000 organizacemi, jako jsou Nike, Uber, Expedia a další.

Klíčové vlastnosti:

 • Integrujte Fireflies Notetaker s kalendářem schůzek, abyste mohli schůzky automaticky zaznamenávat a přepisovat. Aplikace se integruje s dialery a aplikacemi pro videokonference, jako je Google Meet, Zoom, RingCentral a další.
 • Použijte vyhledávání s umělou inteligencí, abyste v konverzacích našli cokoli konkrétního. Kliknutím na konverzace zobrazíte úkoly, otázky k úkolům a další klíčové metriky.
 • Je možná spolupráce napříč platformami. Používejte komentáře, špendlíky, reakce a zvukové záznamy k anotaci konkrétních témat. Dále vytvářejte a sdílejte poznámky ze schůzek prostřednictvím aplikací třetích stran, jako jsou Asana, Trello a Slack.
 • Vestavěná konverzační inteligence měří sentiment mluvčího, identifikuje úzká místa a koučuje týmy na základě poznatků založených na datech.

Fireflies má nástroje AI pro automatizaci pracovních postupů, jako je vyplňování vašich CRM relevantními daty z konverzací se zákazníky, vytváření úkolů pomocí hlasových příkazů a okamžité sdílení rekapitulací schůzek.

#2. Krisp

Krisp přichází s AI pro hlasovou produktivitu, o které je známo, že maximalizuje dopad každé konverzace tím, že eliminuje rušivé zvuky, zvyšuje věrnost hlasové komunikace a přepisuje a shrnuje nejdůležitější detaily ze schůzek.

Krispovi důvěřují přední světové značky, včetně Cisco, Accenture, Sony, GitHub a dalších.

Klíčové vlastnosti:

 • Čistota hlasu AI eliminuje zvuky na pozadí nebo ozvěny a lokalizuje váš přízvuk během online schůzek.
 • Asistent schůzek AI bez robotů automaticky zaznamenává a přepisuje schůzky, aniž byste museli klikat na vyskakovací okna.
 • Použijte Open-AI poznámkový blok ke generování krátkých nebo dlouhých shrnutí schůzek nebo z nich přímo extrahujte akční položky a diskusní témata jediným kliknutím.
 • Krisp AI poskytuje šablony připravené k použití pro generování a sdílení diskusních bodů, shrnutí schůzek a akcí s ostatními účastníky.
  Jak rychle spravovat rozdělené zobrazení na Macu

Platforma Krisp funguje bez problémů s jakoukoli hlasovou a konferenční aplikací bez nutnosti dalších pluginů nebo rozšíření.

#3. Vydra

S Vydrou už psaní poznámek během schůzek není bolestí hlavy. Nástroj se postará o přepisy a poznámky, zatímco vy se během schůzek budete soustředit. Nejlepší ze všeho je, že Otter lze používat na mobilu (aplikace pro iOS a Android) nebo jako rozšíření pro Chrome. Důvěřují ti nejlepší v oboru, Dropbox, Zoom, IBM a další.

Klíčové vlastnosti:

 • Připojte svůj kalendář Google nebo Microsoft a naplánujte si, aby se váš OtterPilotTM automaticky připojil k Zoomu, Microsoft Teams nebo Google Meet, abyste mohli pořizovat a sdílet poznámky ze schůzek. I když se opozdíte nebo se nemůžete schůzky zúčastnit, nebojte se – OtterPilot bude i tak dělat poznámky.
 • Otter automaticky zachycuje snímky schůzek a generuje snadno čitelné poznámky, takže si můžete vyvolat a sdílet podrobnosti s kontextem.
 • Otter AI chat – výkonný konverzační model, který vám umožní živě chatovat s Otterem a spoluhráči a okamžitě získat odpovědi na otázky týkající se setkání.
 • Nebo můžete spoluhráče označit akčními předměty a Vydra jim okamžitě poskytne plný kontext diskuse z poznámek a snímků.

Kromě toho Vydra automaticky rozešle e-mailem souhrn všem účastníkům schůzky. Mohou vyhledávat, číst poznámky a přehrávat zvuk.

#4. Avoma

Avoma je váš nástroj all-in-one pro asistenta schůzek AI. Může se pochlubit řadou funkcí umělé inteligence pro automatický přepis, pořizování poznámek a extrahování postřehů z 1:1 nebo skupinových setkání.

Klíčové vlastnosti:

 • Avoma se integruje s oblíbenými aplikacemi pro videokonference a dialery. Kdykoli tedy naplánujete schůzku v kalendáři, Avoma schůzku automaticky zaznamená a přepíše.
 • Umělá inteligence Avoma s ohledem na soukromí navíc chytře upravuje nastavení soukromí. Například k internímu hovoru zpětné vazby 1:1 měli přístup pouze účastníci schůzky.
 • Spolupráce na přepisech je ještě jednodušší. Jednoduše okomentujte nebo označte kolegy na konkrétním přepisu a sdílejte svou práci.
 • Pomocí poznámek generovaných umělou inteligencí můžete shrnout dlouhé přepisy do krátkých souhrnů s odrážkami.
 • Klíčové momenty ze schůzek si můžete snadno uložit do záložek. Nechte Avoma automaticky kategorizovat záložky pomocí časových razítek spojených s nahrávkami schůzek.
 • Více než 20 integrací s oblíbenými aplikacemi pro videokonference, dialery a CRM pro bezproblémový pracovní postup.

Kromě toho funkce identifikace reproduktorů Avoma odstraňuje dohady, kdo co a kdy řekl. Automaticky identifikuje mluvčího a rozdělí jeho konverzaci na poznatky.

Shrnout

Po důkladné kontrole je docela jasné, že MeetGeek se může pochlubit některými jedinečnými funkcemi AI, které pomáhají zaznamenávat a přepisovat schůzky.

Zde je rekapitulace výhod, které může mít používání MeetGeek jako asistenta pro schůzky:

 • Bezchybné automatické nahrávání audio nebo video schůzek
 • Přepisujte a shrnujte schůzky jediným kliknutím
 • Spolupracujte s týmem a sdílejte to nejlepší ze schůzek
 • Získejte z konverzací informace, jako jsou pocity, relevance a další
 • Školte prodejní týmy na základě statistik získaných z hovorů zákazníků

A výhody jsou nekonečné…

Proč nezkusit MeetGeek na vlastní kůži?

Dále jsou to užitečné šablony individuálních schůzek pro zdokumentování vaší příští schůzky.