Spravujte oznámení aplikací přímo z centra oznámení vašeho iPhone

Způsob, jakým iOS zpracovává oznámení, byl vždy méně než ideální, ale iOS 12 jde určitým způsobem ke zlepšení záležitostí. Součástí toho je nová možnost změnit způsob zpracování oznámení přímo z Centra oznámení.

S příchodem iOS 12 umožnil Apple lidem obdržet upozornění, rozhodnout se, že už to nikdy nechtějí vidět, a pak to udělat, aniž by museli pronikat do často matoucího světa Nastavení. aplikace. To je skvělé zlepšení použitelnosti a doufejme, že to znamená, že vývojáři si dvakrát rozmyslí, než budou své uživatele spamovat upozorněními.

Správa oznámení z Centra oznámení je skvělý způsob, jak zajistit, že už nikdy neuvidíte tento nepříjemný požadavek hry na váš čas. To už skoro stojí za upgrade na iOS 12. Jakmile to uděláte a obdržíte příliš mnoho nepříjemných oznámení, místo toho, abyste je zrušili, přejeďte prstem doleva.

  Jak převést PDF do dokumentu Word (PLNÝ PRŮVODCE)

Uvidíte tři možnosti a jedna, kterou musíte klepnout, je „Spravovat“.

Dále uvidíte čtyři možnosti.

Doručit tiše: Tato možnost umožní, aby oznámení dorazila, ale nebudou přehrávat žádné zvuky, zobrazovat bannery nebo ikony odznaků ani se zobrazovat na obrazovce uzamčení.
Vypnout: Tato možnost dělá přesně to, co zní, a vypne všechna upozornění pro danou aplikaci.
Nastavení: Tím se dostanete k podrobnějším možnostem oznámení v aplikaci Nastavení. Zde můžete změnit způsob zobrazení oznámení a zvuk, který vydávají, když dorazí.
Storno: Toto tlačítko zruší dialogové okno a vrátí vás do Centra oznámení.

Relevantní možnost je zde první, protože umožňuje lidem nadále dostávat oznámení, která nemusí být důležitá, ale mohou také stát za to vidět. Herní notifikace jsou skvělým příkladem takových notifikací, takže pokud byste raději neměli zvuková upozornění, ale bojíte se, že o něco přijdete, je to pro vás tato možnost.

  Jak zkombinovat všechny své knihovny počítačových her s GOG Galaxy

Tato funkce sama o sobě činí oznámení iOS 12 mnohem lépe ovladatelnější, což uživatelům umožňuje odstranit oznámení ze svého života v okamžiku, kdy se guma setká s vozovkou, aniž by je odradila myšlenka ponořit se do Nastavení.