Tunity je aplikace podobná Shazam, která odesílá zvuk televizního kanálu do vašeho zařízení

Shazam je velmi oblíbená služba, která pomáhá identifikovat skladby. Stačí, když necháte službu poslouchat malý úryvek z toho, co hraje v rádiu nebo televizi, nebo třeba hučí z něčích sluchátek, a dokáže skladbu správně identifikovat. Tunity je aplikace pro iOS a Android, která dělá něco podobného, ​​ale pro zvuk televizního kanálu. Představte si jakýkoli scénář, kdy sedíte a zíráte na ztlumenou televizi. Mohou být zapnuté zprávy, repríza vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu, nebo možná jen opravdu zajímavý dokument. Bohužel vzhledem k tomu, kde se nacházíte, je zvuk ztlumený. To je místo, kde přichází Tunity; umožňuje skenovat obrazovku televizoru a streamovat zvuk z tohoto kanálu přímo do zařízení Android nebo iPhone.

  Jaký je rozdíl mezi Linuxem a Unixem?

Chcete-li používat Tunity, musíte mít připojení k internetu, televizor (hlasitost nemusí být slyšet) a musíte se přihlásit k používání služby. K registraci a přihlášení k němu můžete použít svůj účet na Facebooku. Po přihlášení povolte aplikaci používat vaši aktuální polohu a udělte jí přístup ke kameře (uživatelé Androidu tato oprávnění udělí při instalaci aplikace). Namiřte zařízení na obrazovku televizoru a klepnutím zahajte skenování. Prohledání televizního kanálu trvá pouze jednu sekundu.

Pokud je detekován správně (a bylo to v našem testu), váš zvuk se začne přehrávat. Pokud jste prohledali nepodporovaný kanál nebo aplikace nedokázala zjistit, který kanál sledujete, dá vám možnost provést nové skenování nebo ručně zadat název kanálu, který sledujete. Můžete ovládat hlasitost a označit kanál, pokud jej často posloucháte na ztlumené obrazovce. Až skončíte se sledováním/posloucháním, klepnutím na tlačítko seříznuté obrazovky vypněte zvukový proud.

  Jak změnit oprávnění ke kameře a mikrofonu webu v prohlížeči Chrome

Tunity podporuje mnoho populárních kanálů jako AMC, TNT, Food Network, ESPN a další. HBO bohužel není v mixu ani mnoho kanálů, které mám ve své části světa, ale můžete kanál odeslat a požádat o jeho podporu.

Aplikace je docela skvělá pro sledování televize v kavárně nebo tělocvičně, nebo dokonce na letišti, za předpokladu, že získáte bezplatné Wi-Fi.

Nainstalujte si Tunity z App Store

Nainstalujte Tunity z obchodu Google Play

x