etechblog

Vše, co potřebujete vědět o novém editoru PDF ONLYOFFICE

Soubory PDF jsou neuvěřitelně užitečné. Formátují se konzistentně napříč stroji, mohou obsahovat širokou škálu informací a lze je snadno použít jako formuláře a průzkumy. Bohužel, PDF není vždy snadné upravit.

Naštěstí ONLYOFFICE Docs právě obdržel obrovskou aktualizaci, která obsahuje zcela nový editor PDF, který pomáhá tento problém napravit. Tento nový editor PDF je extrémně výkonný a přichází s řadou skvělých funkcí.

Ať už tedy zoufale potřebujete lepší způsob, jak upravovat své soubory PDF, nebo jen uživatel ONLYOFFICE, který chce vědět vše o tom, co bylo přidáno, s touto novou aktualizací se můžete na co těšit.

Co je ONLYOFFICE?

ONLYOFFICE Docs

ONLYOFFICE Docs je online kancelářský balík. Umožňuje uživatelům upravovat různé typy souborů, jako jsou textové dokumenty, tabulky, prezentace a formuláře.

ONLYOFFICE je sada kancelářských softwarových programů, které poskytují řešení, jako je úprava dokumentů, správa a firemní komunikace. Některé z jejích největších produktů jsou ONLYOFFICE Docs, ONLYOFFICE DocSpace a ONLYOFFICE Workspace.

Pravděpodobně jeho největší produkt, ONLYOFFICE Docs, je výkonný online editor pro textové dokumenty, tabulky, prezentace a formuláře. Nedávno také obdržel aktualizaci 7.5, která masivně rozšířila jeho funkce.

To znamená, že ONLYOFFICE Docs nyní obsahuje řadu zajímavých nových funkcí, jako je automatické dělení slov, inteligentní výběr odstavců a zcela nový editor PDF.

Nový editor PDF ONLYOFFICE

Do ONLYOFFICE Docs byl přidán nový editor PDF v této aktualizaci je výkonný nástroj se spoustou funkcí, které je třeba pokrýt. S ONLYOFFICE Docs můžete dělat téměř cokoliv, čeho chcete svými úpravami dosáhnout.

  Zkontrolujte, zda potřebujete brýle pomocí této online tabulky vidění

Snadné vyzvednutí a použití

Pokud jde o úpravy souborů PDF, je nezbytné, abyste je nejprve mohli správně otevřít a zobrazit. Dokumenty ONLYOFFICE vám to umožňují bez ohledu na to, kde se nacházíte, ať už jsou soubory uloženy lokálně nebo dostupné online.

Rozhraní je čisté a snadno srozumitelné a zahrnuje řadu možností usnadnění, jako je tmavý režim, aby bylo zajištěno, že budete moci snadno procházet soubory PDF bez ohledu na okolnosti.

Silné nástroje pro kolaborativní úpravy pro PDF

Hlavním lákadlem jakéhokoli editoru PDF je přirozeně to, jak dobře vám umožňuje provádět změny ve vašich PDF. Pokud jde o sdílení a spolupráci na dokumentech PDF, ONLYOFFICE přichází se všemi nástroji, které potřebujete, abyste ze svých dokumentů vytěžili maximum.

PDF editor ONLYOFFICE Docs vám umožňuje zvýraznit, podtrhnout a přeškrtnout text v jakémkoli PDF, které otevřete v programu. Můžete si vybrat z obrovské škály různých barev pro provádění těchto úprav, což může být skvělý nástroj pro spolupráci.

Pokud například upravovalo dokument více lidí a chtěli byste vědět, kdo co zvýrazňuje nebo přeškrtává, můžete tak učinit na základě barev, které si vybrali.

PDF editor ONLYOFFICE Docs také umožňuje zanechat komentáře k dokumentu a také ponechat kresby od ruky přímo v PDF, abyste pomohli označit změny. To je další skvělý nástroj pro spolupráci s ostatními.

Vytváření a vyplňování formulářů PDF je pro vás hračkou

Editace existujících PDF dokumentů je skvělá, ale ONLYOFFICE Docs také umožňuje snadno vytvářet vyplnitelné PDF formuláře přímo z existujících dokumentů.

Vše, co musíte udělat, abyste mohli začít, je stáhnout si šablonu formuláře z knihovny ONLYOFFICE a budete si moci vybrat pole, která potřebujete, jako jsou rozevírací seznamy nebo zaškrtávací políčka. Ty pak můžete uložit jako PDF nebo si je přímo stáhnout.

  Nejlepší způsoby, jak najít ztraceného člena rodiny

Případně vám PDF editor ONLYOFFICE Docs umožňuje rychle a snadno vyplnit existující formuláře PDF, pokud to potřebujete.

Převést PDF do Docx nebo naopak

Dalším skvělým způsobem, jak vytvářet dokumenty PDF, je přímý převod existujících dokumentů DOCX. PDF editor ONLYOFFICE Docs vám to umožní snadno.

Pomocí editoru PDF můžete uložit jakýkoli textový dokument, tabulku nebo prezentaci jako soubor PDF. Případně můžete udělat pravý opak a převést soubory PDF na soubory DOCX pro širší škálu možností úprav a stylů.

Spolupracujte se zákazníky a členy týmu

Jedním z největších programů ONLYOFFICE je produkt DocSpace, který usnadňuje spolupráci s ostatními zákazníky a partnery. PDF editor ONLYOFFICE má podobnou sadu možností, které můžete použít k udržení kontaktu se členy svého týmu.

Editor PDF obsahuje vestavěnou možnost chatu nebo telegramu, která vám umožňuje mluvit přímo se zákazníky a partnery v editoru, což je skvělý doplněk ke stávajícím funkcím komentářů.

Kromě toho můžete povolit plugin Jitsi, pokud chcete provádět audio a video hovory přímo v editoru PDF. ONLYOFFICE také pracuje na možnosti společné úpravy v reálném čase, která umožní více lidem upravovat stejný soubor současně.

Získejte více z ONLYOFFICE

Je toho mnohem víc, co PDF editor ONLYOFFICE umí. Díky výkonu doplňků třetích stran si můžete přizpůsobit své prostředí tak, aby vyhovovalo přesně vašim potřebám.

To znamená, že můžete přidat další funkce, jako jsou vestavěné překladatelské služby, nástroje pro úpravu obrázků a širokou škálu dalších možností. Je to skvělý způsob, jak co nejlépe využít váš editor PDF.

Jak začít

Používání nového editoru PDF ONLYOFFICE nemůže být jednodušší. Služba vyžaduje pouze bezplatný účet a funguje výhradně ve vašem prohlížeči. To znamená, že bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, budete moci používat ONLYOFFICE a přistupovat ke svým souborům odkudkoli.

  Co je slack a proč ho lidé milují?

Chcete-li začít, vše, co musíte udělat, je zaregistrujte si bezplatný účet ONLYOFFICE. Tento proces je docela standardní, a jakmile s ním skončíte, budete přesměrováni na vstupní stránku Dokumentů ONLYOFFICE.

Odtud už jen stačí nahrát soubory PDF k úpravám. Můžete to provést přetažením nebo výběrem tlačítka Nahrát soubory z nabídky akcí.

Jak vytěžit maximum z ONLYOFFICE bez ohledu na to, kde jste

ONLYOFFICE Docs je výkonný online nástroj, který je skvělý, pokud neustále pracujete na cestách, spolupracujete s ostatními nebo přepínáte mezi zařízeními. Pokud jste trochu více ze staré školy a dáváte přednost něčemu, o čem si můžete být jisti, že bude vždy použitelné na vašem počítači, můžete stáhněte si bezplatnou desktopovou aplikaci ONLYOFFICE také.

To je skvělé, pokud se ocitnete na místě, které například nemá konzistentní připojení k internetu, a chcete mít jistotu, že vaše práce bude vždy dostupná.

Desktopovou aplikaci ONLYOFFICE si můžete stáhnout pro všechny verze Windows a Mac, včetně populárnějších distribucí Linuxu. To znamená, že aplikace ONLYOFFICE je dostupná téměř pro jakýkoli počítač.

Získejte ze svých dokumentů více

Pokud jde o úpravy souborů PDF, je k dispozici široká škála různých možností, i když mnoho z nich nedosahuje. Nový PDF editor ONLYOFFICE Docs však není jedním z nich. Tento nový program nabízí mnoho ve způsobu úprav a dolaďování vašich dokumentů a je ideální pro spolupráci s ostatními.

Pokud jste dlouhodobým uživatelem ONLYOFFICE nebo jen hledáte lepší způsob úpravy svých PDF, nejnovější verze ONLYOFFICE Docs rozhodně stojí za vyzkoušení. Je zcela zdarma a nemusíte si ani nic stahovat, abyste si to mohli vyzkoušet, takže není co ztratit, když to zkusíte ještě dnes.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.

x