Získejte animované tapety počasí na svůj iPhone s Weatherboard

Jen před pár dny jsme se zabývali iDynamic, vylepšením Cydie, které přidává do kolekce dynamických tapet iOS 7. Weatherboard je trochu podobný tomuto vydání, ale drží se jediného tématu: počasí. Vylepšení, jako je WeatherIcon, již uživatelům umožnily ochutnat krásu animací souvisejících s počasím, které mohou přidat do iOS. S Weatherboardem však animace nejsou omezeny pouze na ikonu aplikace, protože nabízí animovaná pozadí ze skladové aplikace Počasí jako dynamické tapety pro vaši domovskou a zamykací obrazovku. Weatherboard nenastavuje tapetu automaticky podle aktuálního počasí (možná funkce pro budoucí vydání), takže si můžete vybrat libovolné z více než 80 dostupných animovaných pozadí, z nichž každé je dostupné ve dvou variantách; jeden na den a jeden na noc.

  Získejte upozornění, když je k dispozici nová hra Google Doodle

Weatherboard funguje velmi nekomplikovaným způsobem. Nabídka, kterou přidává do aplikace Nastavení akcií, přichází s komplexní sadou pokynů napsaných pod každou možností. Chcete-li povolit nebo zakázat vyladění, použijte přepínač v horní části nabídky.

Když je tweak povoleno, odhalí své úložiště tapet rozdělené na denní a noční varianty. Uživatelé si mohou vybrat z neuvěřitelně široké škály možností – vše od slunečného počasí po sněhové a bouřkové podmínky, které tvoří celkem více než 40 tapet na nabídku.

Bylo by perfektní, kdyby se vychytávka použila v aplikaci Počasí, aby se tapeta automaticky měnila na základě aktuálních povětrnostních podmínek. To znamená, že současný způsob vyladění věcí zajišťuje, že nikdy nezůstanete u konkrétního pozadí příliš dlouho.

  Jak získat editor kódu ve Skype hovoru

Weatherboard nabízí náhled každé tapety před jejím použitím. Stejně jako u nastavení jakéhokoli obrázku jako tapety můžete na domovskou a zamykací obrazovku použít různá pozadí. Když poprvé použijete tapetu po aktivaci Weatherboardu, nezobrazí se, dokud znovu nepřipnete zařízení. Kupodivu možnost opětovného napnutí není přítomna v nabídce Nastavení vyladění.

Weatherboard je jednoduchý, ale úžasný nápad. Rádi bychom viděli možnost povolit automatické přepínání pozadí na základě aktuálního počasí, ale i tak, jak je tomu nyní, si nemůžeme stěžovat. Weatherboard pro iOS 7 můžete získat z úložiště BigBoss z obchodu Cydia za skromných 1,49 $.