Získejte gesta ovládání přehrávání v aplikaci iOS 7 Music, CC a zamykací obrazovce

Existuje spousta vylepšení Cydia, která mají potenciál vynahradit nedostatek ovládání hudby pomocí gest v iOS. Existují vychytávky, které nabízejí přidání gest do aplikace Hudba, zamykací obrazovky, Centra oznámení a dokonce i HUD hlasitosti. Ovládání hudby gesty je jiné (a možná lepší) než všechna ostatní vylepšení patřící do tohoto žánru, protože ovlivňuje více částí iOS. Díky této vychytávce můžete snadno ovládat aktuálně přehrávané skladby z obrazovky uzamčení, ovládacího centra a aplikace Stock Music. Gesture Music Controls nevyžaduje žádnou konfiguraci a je připraven k použití ihned po instalaci. Díky možnostem sdílení, které jsou k dispozici ve vyladění, je ideální pro scrobling vaší hudby.

  Jak nastavit budík v iOS 10

Vychytávky, jako je ovládání hudby gesty, obvykle není příliš vhodné používat kvůli přemírě podporovaných gest. I když je ovládání hudby gesty samo o sobě komplexní, nebudete potřebovat dlouhou dobu, než si zvyknete na gesta, která nabízí. Gesta zůstávají v různých částech iOS nezměněna. Bez ohledu na to, zda se nacházíte na zamykací obrazovce nebo v Ovládacím centru, přejetím prstem doprava po názvu skladby se dostanete na další skladbu v seznamu skladeb. Zde je seznam všech gest podporovaných funkcí Gesture Music Control.

Přejetí doprava: Přehraje další skladbu
Přejetí doleva: Vrátí vás zpět na předchozí skladbu
Klepněte na: Pozastavit / Přehrát
Přejetí nahoru: Zobrazí nabídku sdílení iOS 7. Můžete tweetovat o právě přehrávané skladbě, zveřejnit její název na Facebooku nebo sdílet její informace prostřednictvím SMS a e-mailu.
Klepněte a podržte: Toto gesto funguje pouze v aplikaci Hudba. Dlouhým stisknutím kdekoli na obrázku alba se zobrazí dialogové okno hodnocení. Všechna ostatní gesta zůstávají v aplikaci Hudba stejná.

  Jak nastavit vlastní automatickou odpověď Nerušit při řízení v iOS 11

Všimněte si, že ovládání hudby pomocí gest nahrazuje ovládací prvky přehrávání na ovládacím centru a na obrazovce uzamčení svými gesty, takže jakmile si jej nainstalujete, nebude možné hudbu ovládat z těchto dvou míst jiným způsobem. Aplikace Hudba však zůstává nezměněna.

Ovládání hudby gesty podle našich zkušeností fungovalo docela dobře. Jedinou nevýhodou je absence nabídky Nastavení. To znamená, že jediným způsobem, jak obnovit viditelné ovládací prvky, je úplné odstranění tweaku. Kromě tohoto malého zádrhelu tuto vychytávku milujeme a vřele ji doporučujeme. Můžete jej získat z BigBoss repo obchodu Cydia za 99 centů.

  Spoiler Shield skrývá spoilery z Facebooku a Twitteru na Androidu, iOS