10 Vocal Remover Apps pro vytváření karaoke nebo DJ mixů

Aplikace pro odstraňování vokálů eliminují vokály, které nejsou potřeba ve zvukovém souboru. Zajištění, že v souboru jsou přítomny pouze požadované části zvuku.

Aplikace pro odstraňování zpěvu umožňují hudebníkům, tvůrcům obsahu a podcasterům vytvářet, mixovat, upravovat a obnovovat zvukový obsah. Pomáhají také při zlepšování kvality zvukového vokálu tvůrců. Kromě toho mnoho lidí vyžaduje, aby si do svých knihoven přidali pouze karaoke stopy.

Doprovodné skladby často stojí peníze. Také mohou znít odlišně od původní verze. Navíc najít karaoke verzi písně je náročné, pokud to není mainstream. V případech, jako jsou tyto, přichází k záchraně software pro odstraňování vokálů. Moderní odstraňovače vokálů vyžadují minimální práci, aby dosáhly nejlepších výsledků.

Co je aplikace pro odstraňování zpěvu?

Nástroje Vocal Remover a Isolation využívají pokročilé algoritmy k rychlému odstranění vokálů a nežádoucích zvuků ze zvukového klipu. Většina softwaru pro izolaci a odstranění vokálů na trhu dokáže odstranit pouze vokály. Některé známé odstraňovače vokálů však mohou také eliminovat pípání, syčení a další zvuky na pozadí. Přirozeně jsme právě zahrnuli odrůdy crema de la crema.

Proč by měly být z písně odstraněny vokály?

Zde jsou tři důvody, proč by někdo měl odstranit vokály ze skladby.

 • Vytvoření vlastního obalu nebo parodie

Nejjednodušší technikou, jak udělat cover, je převést původní skladbu na backtrack tím, že odstraníte vokály původního interpreta. Přehrávání pak může být nahráno s vašimi vokály. Tato technika může také přeměnit původní hudbu na parodii.

 • Přidání do vlastního videa nebo filmu

Tvůrci videí tuto techniku ​​velmi využívají. Existuje mnoho důvodů, proč vystřihovat vokální nahrávky z písní, ať už jste profesionální kameraman, YouTuber nebo oba.

Instrumentální ztvárnění písní ve vašich videích může pomoci vytvořit určitou náladu nebo vyprávět konkrétní příběh. Navíc můžete využít hudbu k propojení vašeho psaní s konkrétní dobou nebo kulturou.

 • Vytváření karaoke skladeb doma

Vytváření karaoke skladeb je jedním z nejpopulárnějších ospravedlnění odstranění vokálů z hudby. Ať už jste DJ, který chce zvýšit počet nabízených karaoke stop, nebo domácí bavič připravující se na párty, software pro redukci hlasu vám může pomoci ušetřit čas a peníze.

Jaké funkce by měla mít aplikace pro odstranění zpěvu?

Trh je v současné době přesycen aplikacemi na odstraňování vokálů. Každý z nich slibuje ty nejlepší vlastnosti. Protože existuje tolik možností, je pro uživatele často obtížné vybrat perfektní aplikaci. Ujistěte se, že aplikace obsahuje následující funkce, abyste z ní mohli vytěžit maximum.

  Jak sloučit soubory PDF na Mac

Algoritmus umělé inteligence

K dispozici je celá řada aplikací pro odstranění hlasu. Jednodušší je vybrat jeden pomocí algoritmu AI, který dokáže extrahovat vokální zvuky z hudby.

Můžeme přesně extrahovat vokály z hudby pomocí technologie AI. Dosahuje toho tím, že identifikuje specifické zvukové rysy lidských hlasů.

Vysoce kvalitní audio výstup

Vybrat ideální software může být náročné. Nejdokonalejší odstraňovač vokálu by měl poskytovat nejlepší výsledky při zachování autenticity. Drží se stranou od typického zkreslení zvuku s kovovými nebo robotickými hranami.

Nejlepší aplikace využívají silný ekvalizér, který se soustředí pouze na vokál, aby byla zachována celistvost celé písně.

Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní pro aplikace pro odstranění vokálů by mělo být přímočaré. Získání extrahované hudby by mělo od uživatelů vyžadovat pouze jednu akci.

Někteří nováčci nikdy nepoužívali programy na odstranění hlasu. Většina jednotlivců nechce získat titul v oboru audio inženýrství, aby odstranili vokál. Tito uživatelé mohou přestat používat aplikaci, pokud je rozhraní příliš obtížné. Díky snadno použitelnému uživatelskému rozhraní se mohou cítit pohodlně a poslouchat svou hudbu.

Musí podporovat více platforem

Software by měl bez problémů zvládnout používání mnoha zařízení. K pohodlí slouží aplikace. Měl by fungovat na počítačích Mac, Windows PC, Android telefonech a iPhonech.

Zabezpečení a soukromí

U každé online aplikace je třeba vzít v úvahu bezpečnost a soukromí. Někdy nahrajete soukromé soubory, když používáte software k odstranění vokálů ze skladeb.

Nechtěli byste, aby někdo jiný měl přístup k vašim dokumentům nebo citlivým údajům. Nezapomeňte zkontrolovat zabezpečení jakékoli služby. Po zpracování by měly být všechny soubory smazány do 24 hodin. Vědomí, že je poté nikdo nenajde, vám umožní klidně spát.

Nyní pojďme prozkoumat některé z nejlepších aplikací pro odstraňování vokálů.

Lalal.ai

Lalal.ai je možná nejlepší aplikace pro oddělení zvuků v nejvyšší kvalitě. Jedná se o program založený na AI, jak jeho název napovídá. Umožňuje extrahovat vokály, hudební doprovody a další zvuky ze zvukových souborů při zachování kvality zvuku.

Schopnost snadno extrahovat vokály a jakýkoli jiný nástroj ze zvukového souboru jednoduchým umístěním zvukového souboru na webovou stránku, a to zdarma, je užitečná funkce.

Nejlepší vlastnosti:

 • Rozdělení zvukových souborů
 • Extrahování hudby z video souborů.
 • Oddělení zvuku bicích, zpěvu, klavíru, baskytary, elektrické kytary a akustické kytary jednoduchými kroky
 • Poskytuje vysoce kvalitní zvuk
 • Můžete extrahovat zvuky a nahrát je na místa, která se vám líbí

Vocal Remover Pro

Vocal Remover Pro je software používaný k odstranění zpěvu z hudby. Může to udělat ze souborů MP3 a vytvořit instrumentální stopu, která má pouze hudbu na pozadí. Tvůrci používají tento software k vytváření karaoke stop a cvičení.

Celosvětově má ​​přes 3,9 milionu klientů. Vocal Remover Pro je v oboru již více než 13 let. Tento software pomáhá uživatelům vytvářet vysoce kvalitní karaoke stopy. Nabízí také jednoduché a snadno použitelné uživatelské rozhraní.

Nejlepší vlastnosti:

 • Podporuje soubory mp3, m4a, Ogg, aac a ac3
 • Software dokáže ze zvukového souboru odstranit vokály
 • Dostupné online z webu
 • Poskytuje vysoce kvalitní karaoke

Wavosaurus

Wavosaurus je krásný bezplatný program pro úpravu zvuku, úpravy, úpravy a nahrávání souborů wav a mp3. S Wavosaurem můžete upravovat zvuk všemi způsoby (vyjmout, kopírovat, vložit atd.), vytvářet hudební smyčky, vyhodnocovat, snímat a dávkově převádět.

  Jak rychle vyhledávat na Disku Google

Wavosaur podporuje vícekanálové soubory wav, ovladače ASIO, pluginy VST a zpracování efektů v reálném čase. Program nezapisuje do registru a nemá instalační program. Použijte jej pro zvukový design, mastering a jako bezplatný editor MP3.

Nejlepší vlastnosti:

 • Odstranění vokálu
 • Snadné uživatelské rozhraní
 • K dispozici jsou obecné funkce pro úpravu zvuku, jako je vyjmutí, kopírování, vložení, oříznutí atd
 • K dispozici jsou pokročilé funkce pro úpravu zvuku, jako je pitch shift, převod bitové hloubky a odstranění ticha

Drzost

Drzost je open-source program pro úpravu zvuku. Nabízí mnoho bez nákladů. Pomocí funkcí Audacity můžete nahrávat, upravovat a mixovat zvukové soubory. Můžete také přidat efekty, snížit hluk na pozadí, izolovat zpěváky a dělat mnohem víc.

Software má mnoho funkcí a všechny jsou poskytovány zdarma, což je významné plus. Pomocí Audacity můžete upravovat zvuky, oddělovat vokály, aplikovat efekty na zvuk a dělat mnohem víc.

Nejlepší vlastnosti:

 • Nahrává živé audio
 • Úpravy funkcí, jako je vyjmutí, kopírování, vložení atd
 • Redukce nebo izolace vokálů, ruchů

Adobe Audition

Adobe Audition je rozsáhlá sada nástrojů s funkcemi vícestopého, křivkového a spektrálního zobrazení. Vytváří, míchá, upravuje a obnovuje zvukové soubory. Tato robustní audio pracovní stanice urychluje operace dokončování zvuku a video produkce a zároveň poskytuje čistý mix s čistým zvukem.

Adobe Audition je bezpochyby skvělý nástroj. S tím jsou však spojeny náklady. Tento nástroj je o něco dražší než srovnatelné produkty ve své kategorii. Navíc je třeba dodržet křivku učení, abyste si na software zvykli.

Nejlepší vlastnosti:

 • Nahrává a remixuje zvuk
 • Dostupné nástroje pro opravu a obnovu zvuku
 • Nástroje pro snížení hluku
 • Poskytuje vysoce kvalitní zvuky
 • Dokončené zvukové soubory můžete zahrnout do jiných projektů

AI Vocal Remover

Vokály můžete ze zvukového souboru odstranit pomocí bezplatného webového programu s názvem AI Vocal Remover. Program se snadno používá a poskytuje výsledky velmi rychle. Umožňuje vám vybrat, zda chcete, aby byl váš zvuk ve formě karaoke, acapella, baskytary, klavíru nebo jakéhokoli jiného nástroje pomocí nástroje AI Vocal Remover.

Tento jednoduchý nástroj si můžete stáhnout a používat Google Play obchod. Můžete se také rozhodnout používat webovou verzi. Jedinou nevýhodou tohoto nástroje je vyrovnat se s rušivými reklamami.

Nejlepší vlastnosti:

 • Odděluje vokály od zvuku
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
 • Hromadné odstranění vokálu
 • Zdarma k použití

Odstraňovač a izolace vokálů

Odstraňovač vokálů a Isolation je jednoduchý nástroj pro odstranění vokálů a vytvoření karaoke skladeb. Kromě toho, že jde pouze o online odstranění hlasu, funguje také jako měnič výšky tónu, měnič tempa, spojování zvuku a mnoho dalších věcí.

Umělá inteligence rozliší mezi vokály a instrumentálními částmi skladby, jakmile ji vyberete. Obdržíte dvě skladby: acapella verzi vaší písně a karaoke verzi (izolované vokály).

Nejlepší vlastnosti:

 • Oddělení vokálů a nástrojů. Získáte dvě samostatné skladby
 • Procesy za 10 sekund
 • Zdarma k použití
 • Snadné uživatelské rozhraní
 • Nástroje pro změnu výšky tónu, nahrávání zvuku atd

Sonic Melody

Sonic Melody umožňuje izolaci vokálů od nástrojů pomocí umělé inteligence. Tato aplikace je přínosem pro DJe a tvůrce, kteří mají problém najít karaoke verzi písní online. Ať už se snažíte izolovat vokály nebo získat konkrétní rytmus, tato aplikace zajišťuje nejlepší výsledky.

  Získejte upozornění na nadcházející koncerty a najděte festivaly ve vaší oblasti

Aplikace přichází s jednoduchým uživatelským rozhraním. Je také rychlý a bezpečný, protože jej podporuje serverová infrastruktura Google. Aplikace má také zkušební verzi, ale placená edice je levná.

Nejlepší vlastnosti:

 • Snadné uživatelské rozhraní
 • Rychlé a bezpečné
 • Levné náklady
 • Bezplatná dostupná zkušební verze

Snadný splitter

Snadný splitter je nástroj, který způsobil revoluci v celém hudebním průmyslu. Stala se nepostradatelnou službou pro zpěváky, DJe, zvukové producenty, skladatele, hudební aranžéry a ty, kteří mixují a ovládají hudbu.

Tato aplikace má nejvyšší rychlost zpracování a pomáhá uživatelům rozdělit skladby během několika sekund. Webová a mobilní verze nástroje jsou synchronizovány. To znamená, že vše, co uložíte na webu, bude dostupné v mobilní aplikaci. Odlehčená verze aplikace je naceněno za 14,99 $, zatímco verze Pro stojí 29,99 $.

Nejlepší vlastnosti:

 • Rychlé zpracování
 • Synchronizace webu a mobilu
 • Bez chyb

Odstraňovač vokálů pro karaoke

Odstraňovač vokálů pro karaoke přichází nabitý spoustou funkcí. Sílu efektu odstraňovače vokálů lze upravit. Vokály z jakékoli hudby ve vaší knihovně lze odstranit v reálném čase. Zobrazí se také obal alba.

Nástroj je dodáván s funkcí vyhledávání podpory ovládání přehrávání. Zpracovanou skladbu lze uložit jako zvukový soubor. Nová a aktualizovaná verze aplikace přináší vylepšený zvukový výkon a kvalitu. Datový tok souboru lze při ukládání upravit od 96 do 320 kbps.

Nejlepší vlastnosti:

 • Rozdělte jakoukoli skladbu na samostatné nástroje
 • Vytvářejte mashupy
 • Cvičte na jakýkoli nástroj

SplitHit: Odstraňovač vokálů

SplitHit: Odstraňovač vokálů je skvělá aplikace pro odstraňování vokálů, která pomohla mnoha uživatelům ochotným dělat karaoke. Tato aplikace vám umožňuje získat úplnou kontrolu nad hudbou skladby. Vše, co musíte udělat, je nahrát soubor mp3 a nástroj se postará o zbytek.

Poskytuje vysoce kvalitní doprovodné stopy, které umocňují pocit ze samotného karaoke. Původní zpěvák může být během nahrávání stále slyšitelný, aby bylo dosaženo úplné přesnosti. Vokál původního zpěváka lze poté odstranit. Skladby lze také rozdělit a vytvořit z nich výkonné remixy. Nejen to, můžete vyrovnat stopy pro lepší zážitek z poslechu.

Nejlepší vlastnosti:

 • Odstraňte hlas z mp3 skladeb a vytvořte karaoke skladby
 • Oddělte a zesilte zvuk jakéhokoli nástroje
 • Rozdělte jakoukoli skladbu na nástroje

Shrnutí!

Odstranění vokálů z písní může být únavný a zdrcující proces. Aplikace pro odstraňování vokálů jsou však podporovány umělou inteligencí, díky čemuž je proces přístupnější než dříve a zároveň poskytuje uživateli úplnou kontrolu.

Můžete se také podívat na nejlepší online nástroje a aplikace pro nahrávání hlasu.

x