11 nejlepších inteligentních dveřních zámků pro lepší zabezpečení domova

Bezpečnost vašeho domu je ve vašich rukou. Správnými opatřeními to můžete udělat tak efektivní, jak chcete.

Chytré zámky jsou jednou z věcí, na kterou se můžete spolehnout, pokud jde o zabezpečení domácnosti. Stále přemýšlíte nad tím, zda si pořídit chytrý zámek? Nebojte se, protože tento článek vám to objasní.

Co jsou chytré zámky?

Chytrý zámek je mechanické a elektronické zamykací zařízení, které se otevírá bez klíče s autentizací oprávněného vlastníka. Přestože závory a klasické zámky a klíče zajišťují zabezpečení domova, instalace inteligentních zámků vítá další svět pohodlí, bezpečnosti a užitečnosti.

Už není potřeba schovávat klíče pod rohožku nebo hrnec. Pomocí inteligentních zámků můžete udělit přístup rodině, přátelům a lidem, kteří jsou majiteli blízko a drazí. Chytrý zámek se připojuje k Wi-Fi a podporuje Siri, Alexa a další chytré asistenty. Poskytuje pohodlí moderním lidem.

Ale co je nejdůležitější, upozorňuje majitele na příchod a odchod lidí a některé chytré zámky dokonce vedou záznam. Tento článek zmíní některé z nejlepších inteligentních zámků pro domácnost.

Výhody použití chytrého zámku přes běžný dveřní zámek

Zabezpečený přístup

Chytrý zámek umožňuje majiteli umožnit přístup k rodině a přátelům, aniž by byla ohrožena bezpečnost. Při výměně zámků jednou za čas není žádné napětí. S inteligentními zámky se také můžete zbavit špatného umístění klíčů a vytváření duplikátů klíčů pro rodinu a přátele. Virtuální klávesy umožňují snadný přístup a umožňují vlastníkovi zařízení ovládat na dálku.

Přístupné přes chytré telefony

Chytré zámky se připojují přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Je snadno dostupný přes chytrý telefon. Majitel dostane upozornění, když někdo použije přední dveře a když jdou lidé. Zámek lze ovládat na dálku kdykoli a kdekoli. Sdílejte dočasný nebo trvalý přístup s přáteli a rodinou tím, že jim dáte přístupové kódy. Všechny nejlepší chytré zámky jsou dostupné prostřednictvím chytrých telefonů.

Několik možností pro zamknutí / odemknutí domova

Chytré zámky nabízejí několik možností, jak zamknout nebo odemknout domov, jako je Wi-Fi, inteligentní zámek, automatické zamykání/odemykání, otisk prstu, přístupový kód, mechanický klíč, otevření zatřesením. Je v rukou vlastníka, komu umožní trvalý a dočasný přístup. Některé chytré zámky dokážou uložit i 100 otisků prstů (50 uživatelů). Chytré zámky nelze snadno hacknout a je téměř nemožné uhodnout přístupový kód.

Moderní designy

Na výběr je mnoho elegantních, rustikálních, malých nebo futuristických designů. Chytré zámky bezklíčového vstupu jsou na trhu snadno dostupné v různých barvách a provedeních (jako skleněné nebo kovové) a za dostupnou cenu. Také se velmi snadno instalují. Chytré zámky mohou pasovat i na standardní dveře. Mohou doplňovat různá místa a barvy. Nejlepší chytré zámky pro domácnost obecně vypadají moderně.

Zapomeňte na klíče

Chytré zámky jsou bezklíčové, zabezpečené zámky. Pryč jsou doby, kdy klíče měly skrýš. Pod květináčem na verandě, pod matrací, přilepený pod nějakým stolem nebo schovaný v tmavých zákoutích a rozích. Zapomeňte na představy o klíčích a zanechte starosti s držením klíčů všude v kabelce a kapse. Klíče se snadno zaměňují. S chytrými zámky může majitel ovládat chytrý zámek pouze pomocí smartphonu nebo otisku prstu.

  Jak vložit kalendář do PowerPointu

Nyní se podívejme na některé z nejlepších inteligentních dveřních zámků pro lepší zabezpečení domova.

srpen

Chytré zámky August jsou navrženy tak, aby pasovaly na vnitřní stranu dveří. Díky tomu jsou běžné závory chytřejší, bezpečnější a pohodlnější. Se srpnem je snadné a rychlé sdílet trvalý, plánovaný nebo dočasný přístup do domácnosti s přáteli, rodinou a dalšími lidmi, kterým důvěřujete. Osoba nemusí znovu dávat klíč pod rohožku. Snadno se instaluje na jakékoli dveře.

Instalace trvá jen asi 10 minut. Srpnové zámky perfektně pasují na většinu jednoválcových závor a nejsou o moc větší než původní otočení palcem. Jeho inteligentní zámek Wi-Fi může automaticky odemknout, když se osoba vrátí domů, a odemknout tak zcela bez použití rukou. S funkcemi Auto-Lock a DoorSense se dům automaticky zajistí po zavření dveří nebo po uplynutí nastavené doby. Srpen je nejlepší chytrý zámek pro domácnost.

Kwikset Halo Touch

Kwikset Halo Touch nabízí bezklíčový vstup pouhým otiskem prstu. Chytrý dveřní zámek Halo Touch uchová až 100 otisků prstů (50 uživatelů), takže jeden může snadno sdílet přístup s rodinou a přáteli. Je povoleno Wi-Fi. HALO Touch je zámek dveří s otiskem prstu připojený k Wi-Fi, který se připojuje přímo k domácí Wi-Fi síti a smartphonu pro zabezpečenou chytrou domácnost, která nevyžaduje rozbočovač, předplatné nebo panel třetí strany.

Chrání před pokročilými technikami vloupání a umožňuje majiteli znovu uzamknout klíč během několika sekund. Pomocí Kwikset lze ovládat zámek se závorou ​​odkudkoli. Majitel může na dálku zamykat a odemykat elektronickou závoru, spravovat uživatele, nastavovat plány a kontrolovat stav předních dveří.

Zámek Yale Assure

Yale Assure Lock je chytrý zámek dveří. Odemkne dveře pomocí funkce Auto-Unlock nebo odemkne pomocí klávesnice nebo aplikace Yale Access na chytrém telefonu nebo Apple Watch. Užijte si bezklíčový přístup a zapomeňte na klíčenku. Připojte zámek k oblíbenému hlasovému asistentovi nebo systému chytré domácnosti. Funguje s Amazon Alexa, Airbnb, Hey Google, Apple HomeKit, Philips Hue atd. Obsahuje také Wi-Fi Bridge bez nutnosti dalšího rozbočovače.

Zámek Yale Assure se navíc automaticky odemkne, jakmile se majitel vrátí domů, a odemkne zcela bez použití rukou. S funkcemi Auto-Lock a DoorSense se dům automaticky zajistí po zavření dveří nebo po uplynutí nastavené doby. Zámky Yale Assure se velmi snadno instalují a zaručeně pasují na standardní dveře.

Kwikset 99530-002

Kwikset 99530-002 má moderní design. Jedná se o elegantní, nízkoprofilový design s povrchem připomínajícím sklo. Poskytuje pohodlí bez klíče. Majitel stačí vstoupit do domu pomocí uživatelských kódů namísto nošení klíčů. Kwikset nabízí až 16 přizpůsobitelných uživatelských kódů a možnost hlavního kódu pro zvýšení bezpečnosti.

Poskytuje také bezpečnou obrazovku. Patentovaná technologie pomáhá zabránit detekci kódu z otisků prstů na dotykové obrazovce. Tento zámek používá 9V baterii jako záložní napájení, pokud se baterie vybijí. Tato verze Kwikset Obsidian však nemá bezdrátové připojení.

Zámek úrovně

Level Lock má malý design. Dá se snadno schovat na vnitřní stranu dveří. Level Lock je nejmenší chytrý zámek. Zamkněte nebo odemkněte dveře pouhým dotykem prstu, klíčové karty, aplikace Level Home nebo klíče. Funguje s iOS a Androidem. Je výkonný a bezpečný. Level Lock splňuje nejvyšší průmyslové standardy pro bezpečnost, odolnost a povrchovou úpravu.

  Jak hacknout heslo WiFi

Navíc jeho používáním můžete zůstat ve spojení se zámkem úrovně, přístupem odkudkoli, zamykáním a odemykáním pomocí Siri, spouštěním automatizace a dalšími funkcemi. Tento chytrý zámek se vyznačuje kompaktním a moderním bezdrátovým designem. Instalace je snadná, protože potřebujete pouze šroubovák. Nahrazuje americkou standardní závoru.

Zámek Wyze

Wyze Lock je chytrý zámek, který vám umožní odemknout nebo zamknout dveře odkudkoli na světě pomocí aplikace Wyze. Tento zámek se připojuje k Wi-Fi prostřednictvím přiložené brány Wyze Lock. Umožňuje majiteli snadno sdílet přístup do domu s přáteli, rodinou, dodavateli a pejskaři. Wyze Lock dává majiteli úplnou kontrolu nad tím, kdo má přístup do domu.

Chytrý dům se zámkem Wyze byl navíc usnadněn i pro laiky. Nastavení s Alexou je velmi jednoduché pro lepší efektivitu.

Wyze Lock nejen informuje o stavu zámku, ale také o tom, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené. Zámek Wyze, na rozdíl od jiných zámků, má vestavěný gyroskop, který ukazuje polohu dveří. Není potřeba samostatných senzorů a zamyká a odemyká se automaticky.

Bezpečně

Sifely je bezklíčový zámek vstupních dveří. Tento inteligentní dveřní zámek je skvělým řešením pro hostitele krátkodobých pronájmů Airbnb, správu nájemních nemovitostí a rezidenty s vlastním bydlením. Vygenerujte přístupový kód na dálku a sdílejte jej s návštěvníky. Jedná se o pokročilý bezklíčový zámek Smart Door Lock 5 v 1 – otisk prstu + kód + přívěsek + chytrý telefon + klíč. Majitel může nainstalovat tento inteligentní zámek během několika minut pomocí šroubováku Phillips. Nejsou potřeba žádné další vrtačky nebo zámečníky.

Je známý jako jeden z nejlepších chytrých zámků s klikou, která je také oboustranná pro pravé i levoruké dveře. Vzhledem k velikosti zámku však může zasahovat do síťových dveří. V případě spárování se Sifely Wi-Fi Gateway může majitel zamykat/odemykat chytrý dveřní zámek odkudkoli a kdykoli, vzdáleně nastavovat kódy a kontrolovat záznamy o přístupu v reálném čase.

ULTRALOQ

ULTRALOQ je chytrý zámek, který dokáže odemknout, sdílet přístup a na dálku vidět protokol o tom, kdo vstoupil a kdy používá aplikaci pro chytré telefony s Wi-Fi Bridge. Sdílejte e-klíč nebo kód na dálku s rodinou, hosty nebo servisními pracovníky pro trvalý přístup, konkrétní data nebo období.

Smart Lock se automaticky zamkne při odchodu majitele a odemkne při příjezdu se smartphonem v kapse. Na tomto chytrém zámku funguje také hlasové ovládání pomocí Alexa a Google Assistant.

Kromě toho funguje s IFTTT a je kompatibilní s Apple Watch. Jeho hlavní funkcí je bezklíčový vstup 6 v 1. Touch and Go 360° ID otisku prstu + klávesnice Anti-peep + chytrý telefon + automatické odemykání + otevření zatřesením + mechanický klíč. Vyměňte stávající závoru pouze pomocí šroubováku. ULTRALOQ je přední světová značka inteligentních zámků, která poskytuje doživotní mechanickou záruku a 18 měsíců záruku na elektroniku.

Eufy

Eufy je chytrý zámek, který rozpozná otisky prstů za pouhé 0,3 sekundy a odemkne dveře za 1 sekundu. Je to rychlejší než hledat klíče. Existují čtyři způsoby odemknutí – Okamžité otevření pomocí otisku prstu, odemknutí pomocí aplikace Eufy Security s Bluetooth nebo pomocí elektronické klávesnice nebo klíče.

Dále spolupracuje s Wi-Fi Bridge pro dálkové ovládání, které se prodává samostatně. Má vestavěný senzor, který pomáhá detekovat, kdy jsou dveře zavřené, a automaticky je uzamkne, čímž udrží domácnost v bezpečí, i když majitel spěchá.

  Jak zakázat tlačítko Bixby na telefonech Samsung Galaxy

Tento inteligentní zámek má hodnocení odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Chrání domy na jakémkoli místě. Jedná se o nejlepší inteligentní zámek pro dům, protože je dokonale schopen odolat teplotám v rozsahu od -30 °C/-22 °F do 70 °C/158 °F a také dešti.

Schlage

Schlage je chytrý zámek s vestavěným Wi-Fi, který umožňuje majiteli zamknout/odemknout odkudkoli bez nutnosti dalšího příslušenství. Majitel se musí spárovat s aplikací Schlage Home a poté může spravovat a vytvářet až 100 přístupových kódů pro přátele a rodinu pro trvalý, dočasný nebo opakovaný přístup.

Navíc umožňuje majiteli kontrolovat stav zámku a také zamykat/odemykat dveře. Kromě toho Alexa řekne, když je vaše baterie vybitá, nebo nastaví chytré doobjednávky prostřednictvím Amazon Dash Replenishment, takže majitel má vždy náhradní baterie, když je potřeba. Kapacitní dotykový displej odolný proti otiskům prstů se snadným zamykáním jedním dotykem přispívá k jeho designu. Jeho volitelné hlasové ovládání nabízí pohodlí handsfree při používání produktů s podporou hlasu.

Lockly

Lockly Smart Lock dokáže rozpoznat otisky prstů za pouhých 0,5 sekundy a odemknout vaše dveře za 1 sekundu. Nabízí inteligentní zámek dveří bez klíče a umožňuje vám vstupovat pomocí otisku prstu + přístupového kódu + chytrého telefonu + mechanického klíče + sdíleného elektronického klíče. Ve spárování s LOCKLY Wi-Fi Hub může majitel zamknout/odemknout chytrý zámek dveří kdekoli a kdykoli.

Jeho patentovaná technologie PIN Genie téměř znemožňuje uhodnout osobní přístupový kód majitele při zadávání čísla PIN tím, že vždy zamíchá číselná místa na zabezpečené, podsvícené klávesnici. Lockly také ukládá veškerou historii přístupu. Majitel může kontrolovat příchody a odchody lidí ze smartphonu. Je skvělé sledovat rodinné příslušníky i přátele, když přijdou domů. Poskytněte jednorázové použití nebo přístup na určitou dobu vydáním kódů nebo digitálních elektronických klíčů na dálku prostřednictvím chytrého telefonu.

Závěr 🔐

Chytré zámky otevřely kvůli bezpečnosti zcela nové dveře. S moderním a bezdrátovým světem je zcela přirozené obrátit se na chytré zámky, které se dokážou připojit k chytrému telefonu a upozorní majitele, kdo přichází a kdy a kdy. Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi, děti i seniory. Inteligentní zámky se dodávají s aplikacemi inteligentního zámku, které lze použít jako virtuální klíč. Virtuální klíč lze sdílet s členy rodiny, přáteli a lidmi, kterým vlastník důvěřuje.

Není třeba vyrábět více klíčů pro každého, stejně jako se nemusíte bát, že ztratíte klíče uprostřed trhu a uvíznete u dveří. S chytrými zámky se lidé mohou rozloučit se všemi starými strasti. Tento článek pojednává o všech nejlepších inteligentních zámkech pro domácnost dostupných na trhu a snadno se instalují.

Podívejte se na 11 chytrých domácích gadgetů, které zlepší váš životní styl.

x