12 upínacích peněženek, které udrží vaše krypto v bezpečí a zdravé

Zde jsou nejlepší Tether peněženky pro ukládání a ochranu kryptotokenů.

Kryptopeněženka je digitální nástroj, který nám umožňuje odesílat, přijímat a ukládat různé kryptoměny. Tyto peněženky navíc poskytují kontrolu, pohodlí a zabezpečení vašich kryptografických aktiv.

Kromě výše uvedených funkcí můžete kryptopeněženku používat také pro interakci s různými decentralizovanými aplikacemi (DApps). Peněženky můžete používat například k ukládání a obchodování na decentralizovaných burzách (DEX).

Celková velikost trhu s kryptopeněženkami byla v roce 2022 8,42 miliardy dolarů a očekává se, že mezi lety 2023 a 2030 bude mít složený růst o 24,8 %. Navíc celkový počet uživatelů kryptopeněženek v srpnu 2022 přesáhl 84 milionů.

Tether (USDT) je třetí největší kryptoměnou s tržní kapitalizací přes 77 miliard dolarů. Navíc díky stabilní povaze Tetheru více obchodníků a investorů preferuje tuto kryptoměnu pro ukládání a transakce.

Nyní se podívejme na Tether Wallet. Zůstaňte naladěni!

Co je to Tether Wallet?

Tether wallet je kryptopeněženka, která vám umožňuje držet tokeny Tether (USDT). Jelikož je Tether stabilní coin s hodnotou ekvivalentní americkému dolaru, nemusíte se obávat vysoké volatility kryptotrhu.

To zní působivě, že?

Token Tether (USDT), spuštěný v roce 2014, byl postaven na blockchainu Bitcoinu platformou Omni. V současné době je Tether podporován na populárních blockchainech, jako je Ethereum, Algorand, Bitcoin Cash, Polygon a Tron, abychom jmenovali alespoň některé.

Můžete najít různé peněženky Tether na základě jejich funkcí a výhod. Mezi hlavní typy peněženek Tether patří:

🔷 Hardwarové peněženky: Hardwarové peněženky Tether můžete použít k ukládání svých tokenů offline, abyste se vyhnuli online hackování.

🔷 Mobilní peněženky: Mobilní peněženky Tether vám umožňují okamžité připojení a interakci s burzami nebo aplikacemi pomocí vašich mobilních zařízení.

🔷 Peněženky pro stolní počítače: Tento typ peněženky nainstalované ve vašem počítači můžete použít k ukládání a obchodování s tokeny Tether.

🔷 Webové peněženky: Tyto peněženky Tether jsou dostupné pro přístup pomocí vašich podporovaných webových prohlížečů z mobilních zařízení nebo počítačů.

Nyní, když víte o peněžence Tether, pojďme se podívat, jak vybrat její nejlepší peněženku.

Jak si vybrat nejlepší Tether peněženku?

Při zvažování výběru peněženky Tether je důležité zvážit hlavní faktory uvedené níže:

#1. Bezpečnostní

Bezpečnostní prvky jsou nejdůležitějším faktorem při výběru Tether peněženky. Jakákoli bezpečnostní chyba může vést ke ztrátě celých tokenů uložených ve vaší peněžence.

Vždy se rozhodujte pro peněženky s bezpečnostními funkcemi, jako je PIN kód, zámky na otisky prstů, dvoufaktorové ověřování nebo ID obličeje. Kromě toho zkontrolujte, zda peněženka splňuje nejnovější standardy zabezpečení a šifrování.

#2. Kompatibilita

Pokud používáte více zařízení, ujistěte se, že vaše peněženka Tether podporuje různé operační systémy. Tímto způsobem se můžete vyhnout potížím s přenosy tokenů při přepínání zařízení.

Kromě toho si vyberte peněženky Tether, které poskytují mobilní aplikace pro vaše zařízení Android nebo iOS. Tato funkce bude užitečná pro odesílání a přijímání tokenů USDT, když jste na cestách.

#3. Pohodlí

Tether peněženky jsou vyvinuty tak, aby uživatelům pomáhaly s rychlejšími krypto transakcemi. Chcete-li tak učinit, musíte si vybrat peněženku, která poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní pro ukládání a transakce.

Většina peněženek Tether vám umožňuje provádět transakce v několika jednoduchých krocích a vždy si vybrat tyto typy peněženek. Navíc je nejlepší upřednostňovat peněženky, které nevyžadují vytvoření účtu a ověření.

  Jak zapnout a vypnout Mac

#4. Zákaznická podpora

Špatná zákaznická podpora je vždy bolestivou zkušeností uživatele v jakémkoli sektoru služeb. Ujistěte se, že si vyberete peněženky Tether, které vyřeší vaše problémy za kratší dobu.

Je také lepší vybrat peněženku Tether, která poskytuje více možností rozlišení prostřednictvím chatů, e-mailu a telegramu.

#5. Další funkce

Kromě odesílání, přijímání a ukládání tokenů Tether můžete také hledat další služby, které odpovídají vašemu účelu. Předpokládejme například, že jste obchodník s kryptoměnami. V takovém případě se můžete rozhodnout pro peněženky Tether, které poskytují sledování portfolia a živé ceny kryptoměn.

Mezi další další funkce, na které se můžete podívat na peněženkách Tether, patří:

 • Dostupnost QR skeneru pro okamžité odesílání a přijímání tokenů.
 • Možnost bezproblémového připojení k DApps.
 • Peněženky, které podporují více blockchainů.
 • Podporuje různé platební možnosti pro nákup tokenů Tether.

Nyní se pojďme podívat na nejlepší Tether peněženky.

Exodus

Společnost Exodus byla založena v roce 2015 a poskytuje peněženky Tether pro mobilní a stolní uživatele. Pomocí této kryptopeněženky můžete hladce spravovat své Tether tokeny z různých blockchainů.

Exodus šifruje vaše transakční data a soukromé klíče peněženky pro zabezpečení a soukromí. Tato peněženka Tether má navíc uživatelsky přívětivé rozhraní a nepřetržitou zákaznickou podporu.

Exodus je dostupný jako hardwarové, mobilní, desktopové a webové peněženky. Můžete si vybrat kteroukoli z těchto peněženek a okamžitě obchodovat, převádět nebo přijímat tokeny Tether. Získáte také data portfolia v reálném čase a živé grafy kryptotrhů.

Mobilní uživatelé si mohou peněženku Exodus Tether nainstalovat z Google Play nebo App Store. Desktopová verze Exodus navíc podporuje Windows, Mac a Linux.

Pokud dáváte přednost webovým peněženkám, můžete si Exodus nainstalovat do prohlížeče Brave nebo Chrome. Pro další zabezpečení si také můžete vybrat hardwarovou peněženku vytvořenou ve spolupráci s Trezorem, jedním z nejlepších výrobců kryptohardwarových peněženek.

Prádlo

Peněženka Tether společnosti Linen je zabezpečena pomocí chytrých smluvních účtů Safe, oblíbené krypto bezpečnostní platformy. Kromě bezpečnostních funkcí nabízí tato mobilní peněženka jednoduché uživatelské rozhraní pro snadné ukládání a přenos tokenů Tether během několika sekund.

Povlečení vám poskytuje 3 soukromé klíče k zabezpečení vaší peněženky Tether. Výhodou těchto klíčů je:

 • Ke své peněžence se dostanete, i když ztratíte jeden ze soukromých klíčů.
 • Pokud někdo ukradne jeden z vašich soukromých klíčů, stále se nemůže dostat do vaší peněženky.

Kromě toho si můžete také koupit Tether a další kryptoměny na Linen pomocí svých kreditních nebo debetních karet. Navíc se můžete kdykoli obrátit na jejich zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu.

Pokud jste uživatelem zařízení iOS, můžete si peněženku Linen’s Tether nainstalovat z App Store. Uživatelé Androidu však musí počkat, až bude k dispozici na Google Play.

AlphaWallet

Hledáte mobilní peněženku, která vám pomůže získat úrok a udržet vaše tokeny Tether v bezpečí? Vyzkoušejte AlphaWallet, prominentní kryptopeněženku.

Tuto peněženku můžete použít ke spojení s důvěryhodnými půjčkami DApps. Zde získáte zájem o tokeny Tether přímo ve vaší AlphaWallet.

Navíc jsou vaše uložené Tether tokeny zabezpečeny pomocí Secure Enclave. AlphaWallet také neshromažďuje vaše data ani podrobnosti KYC za účelem ochrany vašeho soukromí.

Nejnovější verze AlphaWallet je k dispozici na App Store a Google Play. Uživatelé Androidu si navíc mohou přímo stáhnout tuto mobilní peněženku z webových stránek AlphaWallet.

AlphaWallet také poskytuje magické odkazy pro bezproblémové odesílání vašich žetonů Tether. Jejich oficiální zákaznická podpora je navíc dostupná prostřednictvím e-mailu a telegramu.

  Jak nahrát telefonní hovor na vašem iPhone

Peněženka Infinity

Své tokeny Tether můžete spravovat na počítačích a mobilních zařízeních pomocí Infinity Wallet. Kromě toho vám tato peněženka umožňuje vyžadovat tokeny z jiných peněženek pomocí QR kódu.

Infinity Wallet má špičkové šifrovací funkce, které poskytují maximální zabezpečení úložiště Tether a jeho transakcí. Podobně jsou vaše data také uchovávána v anonymitě a soukromí, aby se zvýšila bezpečnost a soukromí vaší peněženky.

Kromě toho můžete sledovat své portfolio Tether na aktuální tržní cenu. Můžete také využít funkce chatu a e-mailové podpory Infinity Wallet, abyste vyřešili své problémy a odstranili své pochybnosti.

Nejnovější desktopová verze Infinity Wallet podporuje operační systémy jako Linux, MacOS a Windows. Také si můžete nainstalovat jejich mobilní peněženku pro vaše zařízení Android nebo iOS.

správce

Hledáte peněženku Tether pro ukládání tokenů z různých standardů blockchainu, jako jsou ERC-20, TRC-20 a BEP-20? Peněženka Trustee, vyvinutá společností BlockSoft Lab, vám to usnadní.

Nejpůsobivější vlastností této peněženky je jednoduchost, kterou svým uživatelům nabízí. Peněženku Trustee’s Tether můžete aktivovat jediným kliknutím.

Jakmile bude aktivace vaší peněženky dokončena, musíte nastavit 12slovnou frázi pro obnovení. Předpokládejme, že ztratíte své zařízení; stále můžete obnovit svou peněženku a uložené tokeny Tether pomocí této fráze. Navíc můžete podle toho přidat bezpečnostní funkce, jako je PIN kód, touchID nebo faceID.

Další důležitou vlastností peněženky Trustee je, že podporuje více kryptopeněženek. Všechny své tokeny Tether můžete přidávat a sledovat pomocí mobilní aplikace.

Peněženka správce je k dispozici pro mobilní zařízení. Tuto peněženku si můžete nainstalovat z App Store nebo Google Play.

Minke

Máte zájem o peněženku Tether podporující více blockchainů s nulovými poplatky za plyn? Podívejte se na Minke a využijte takové působivé funkce.

Tato mobilní peněženka vyvinutá společností Minke Labs se hodí, pokud jde o bezpečný vklad nebo převod tokenů Tether. V době psaní tohoto článku peněženka Minke podporuje blockchainy Binance Smart Chain, Ethereum a Polygon.

Peněženka Minke vám umožňuje nakupovat Tether a další kryptoměny pomocí Google a Apple Pay. Kromě toho tato peněženka podporuje také debetní a kreditní karty a další oblíbené způsoby bankovních převodů.

Uživatelsky přívětivé rozhraní vám navíc pomůže přidat tokeny Tether (USDT) do peněženky třemi jednoduchými kliknutími. Peněženka Minke je k dispozici na App Store a Google Play.

Bezplatná peněženka

Freewallet je multifunkční peněženka Tether vyvinutá pro mobilní zařízení a webové prohlížeče s podporou Android a iOS. Tuto peněženku můžete také použít k nákupu tokenů Tether (USDT) pomocí jiných kryptoměn.

Chcete-li používat funkce Freewallet, musíte si vytvořit bezplatný účet pomocí svého e-mailového ID. Kromě toho můžete k otevření účtu použít také své mobilní číslo a účty Google nebo Facebook.

Freewallet nabízí jednu z nejlepších funkcí zabezpečení kryptoměn pro ochranu vašich tokenů Tether. Tato peněženka je dodávána s následujícím:

 • Potvrzení s více podpisy pro každou transakci založenou na peněžence.
 • Denní a týdenní limit transakcí pro minimalizaci možnosti krádeže tokenu.
 • Bezpečnostní funkce PIN kód, otisk prstu a 2FA.
 • Chladné úložiště tokenů Tether pro eliminaci online podvodů.

Freewallet poskytuje různé způsoby, jak kontaktovat centrum podpory. Jejich oficiální vedení zákazníků můžete kontaktovat prostřednictvím telegramu, Facebook Messengeru, Skype nebo e-mailu.

Trustee Plus

BlockSoft Lab vyvinula mnohem pokročilejší Tether (USDT) peněženku Trustee Plus pro bezpečnější ukládání a přenos kryptoměn. Kromě toho můžete tuto peněženku Tether TRC-20 použít k dobíjení pomocí bankovních karet.

Trustee Plus používá několik bezpečnostních faktorů a technologii auditu v reálném čase k bezpečnému uložení uživatelských tokenů Tether.

  Jak nainstalovat Microsoft Teredo Tunneling Adapter

Mezi hlavní funkce mobilní peněženky Trustee Plus patří nulové poplatky za dobíjení a převody kryptoměn. Kromě toho můžete provádět transakce nákupu a prodeje za nejlepší směnné kurzy.

Peněženku Tether od Trustee Plus lze nainstalovat na zařízení se systémem Android nebo iOS. Kromě toho můžete také použít QR skener pro okamžitý přenos kryptotokenů. Uživatelé Trustee Plus mohou také kontaktovat zákaznickou podporu telefonicky nebo e-mailem.

ZenGo

Peněženka ZenGo Tether Wallet vám pomáhá chránit vaše kryptofondy tím nejbezpečnějším způsobem. Kromě toho můžete obnovit svou peněženku, pokud zapomenete heslo nebo ztratíte své zařízení.

Vestavěný online sledovač portfolia ZenGo vám umožňuje sledovat živou hodnotu vašich Tether tokenů. Kromě toho můžete odesílat a přijímat Tether pomocí několika klepnutí na vašem mobilním zařízení.

ZenGo také poskytuje různé platební metody pro nákup tokenů Tether. Platit můžete pomocí mobilní platební aplikace, SWIFT převodem, SEPA, Mastercard nebo Visa.

Peněženka ZenGo podporuje zařízení iOS a Android. Můžete také získat pomoc prostřednictvím chatu nebo e-mailu od týmu péče o zákazníky ZenGo.

Paybis

Paybis, založený týmem blockchainových nadšenců v roce 2014, je předním poskytovatelem peněženky Tether. Cílem této kryptopeněženky je snadno nakupovat, prodávat nebo ukládat tokeny Tether (USDT).

Chcete-li si s nimi otevřít peněženku, musíte si vytvořit profil Paybis. Jakmile bude váš profil připraven, můžete si rychle vytvořit bezplatnou peněženku Tether.

Peněženka Paybis‘ Tether přichází s řadou bezpečnostních funkcí, jako jsou:

 • Soukromé klíče pro zabezpečení vašich USDT tokenů.
 • Skutečné on-chain transakce, které jsou vždy ověřitelné.
 • Dostupnost podzemních zařízení, která zahrnují tři vrstvy ochrany.
 • Vestavěná bezpečnostní vrstva pro řešení možných útoků.

Kromě působivých bezpečnostních funkcí zajišťuje Paybis svým uživatelům také 24/7 asistenci. Peněženku Paybis‘ Tether si můžete nainstalovat z App Store nebo Google Play.

Atomová peněženka

Hledáte peněženku Tether, která dobře funguje s vaším PC a mobilními zařízeními? Pak přijde vhod Atomic Wallet.

Atomic Wallet ukládá vaše soukromé klíče na vaše zařízení namísto serveru nebo centralizované výměny, aby byla zvýšena bezpečnost. Tato bezpečnostní funkce vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad svými Tether tokeny.

Kromě toho Atomic Wallet nepožaduje registraci účtu ani ověření KYC. Kromě toho zůstávají vaše data nesledovaná. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo stížnosti, můžete také kontaktovat tým podpory prostřednictvím chatu nebo e-mailu.

Atomic Wallet si můžete stáhnout do svého PC, který podporuje MacOS, Windows, Fedora, Ubuntu a Debian. Také si můžete nainstalovat jejich mobilní aplikace z App Store nebo Google Play.

CoinZoom

CoinZoom nabízí uživatelům efektivní peněženku Tether podporující standard tokenů TRC-20. Chcete-li do této peněženky vložit tokeny Tether, musíte si vytvořit bezplatný účet CoinZoom.

Jednoduché a snadné uživatelské rozhraní této peněženky Tether pomáhá pro rychlejší a efektivnější transakce. Můžete odesílat a přijímat USDT (TRC-20) několika jednoduchými kliknutími.

Peněženka Tether CoinZoom je mobilní peněženka. Tuto peněženku si můžete nainstalovat naskenováním QR kódu na webu CoinZoom nebo z Google Play či App Store.

K vyřešení svých dotazů nebo problémů můžete také využít zákaznickou podporu z CoinZoom Chatu. Kromě toho můžete také odesílat lístky podpory a sledovat jejich stav.

Závěrečná slova

Na závěr, bezpečnost musí být vaší nejvyšší prioritou při výběru peněženky Tether. Poté můžete hledat další hlavní funkce, jako je pohodlí a kompatibilita zařízení.

V tomto článku si můžete vybrat jakoukoli peněženku Tether, která vám nejlépe vyhovuje. Nakonec se ujistěte, že používáte maximální bezpečnostní funkce dostupné na peněženkách k ochraně vašich kryptografických aktiv.

Podívejte se také na nejlepší Ethereum peněženky!

x