etechblog

14 nejlepších karet pro zachycení her pro záznam vašich herních relací

Capture Card je vyžadována, pokud chcete nahrávat data ve vysokém rozlišení nebo standardní data ze zařízení PS4, Xbox One nebo zařízení podobných Wii.

Capture Card je oblíbená mezi hráči, kteří nahrávají různá herní videa. Tyto snímací karty mohou nahrávat vysoce kvalitní živé vysílání a převádět DVD do formátu HD. Tato nahrávaná videa se po nahrání uloží a později je lze nahrát na internet.

S tolika herními kartami na trhu však může být pro uživatele obtížné jednu vybrat. Zde je seznam některých karet pro zachycení her, které vám pomohou rozhodnout, kterou z nich potřebujete pro další hraní a streamování.

Co je to karta pro zachycení hry?

Herní snímací karta je zařízení, které zaznamenává nebo streamuje video a zvuk z jiného zdroje. Chcete-li například zachytit hru ze svého Xboxu One, budete potřebovat snímací kartu, která se připojí k portu HDMI konzoly, protože váš Xbox One nemůže snímat a streamovat hru současně.

Streamování, snímání a sdílení celé hry je možné pomocí karty Capture Card a dalšího příslušenství, jako je kabel HDMI. Vzrušující hru PlayStation si můžete uložit pro pozdější kontrolu nebo nahrání na své platformy sociálních médií.

Proč lidé používají karty pro zachycení her?

Používání snímací karty má několik výhod, pokud jste streamer nebo youtuber. Pro začátek vám snímací karty umožňují nahrávat nebo streamovat záběry ve vysokém rozlišení, což je nezbytné pro každého, kdo chce vytvářet obsah v profesionální kvalitě.

Za druhé, některé snímací karty mohou současně nahrávat nebo streamovat video z více zařízení, takže jsou ideální pro nastavení s více kamerami.

Capture karty také zjednodušují nahrávání komentářů nebo jiných zdrojů zvuku, protože obvykle obsahují vestavěné mikrofonní vstupy. Umožňuje přímo připojit mikrofon k snímací kartě a nahrávat vysoce kvalitní zvuk, který doplní záběry ze hry.

Zachycení karet vs. okna a zobrazení pomocí softwaru

Zachycení hry a zobrazení nebo zachycení okna jsou dva režimy záznamu vaší hry. Hlavním rozdílem je, že zachycení hry zaznamená pouze vaše herní okno. Nezachytí nic mimo vaši herní obrazovku. Pokud minimalizujete herní obrazovku, bude tato konkrétní hra nadále nahrávat.

  Jak odkrýt aplikace na Androidu

Na druhou stranu, zobrazení nebo zachycení okna může být cokoli spuštěného na obrazovce, jako je prohlížeč, zprávy, filmy a další. To znamená, že cokoli budete na svém monitoru dělat, bude to i nadále nahrávat.

Přestože je na trhu k dispozici více karet pro zachycení, je důležité získat ty nejlepší pro vaše nastavení. Zde je několik dobrých zachytávacích karet na trhu.

Elgato HD60 S+, externí

Tato karta pro zachycení hry vám umožní zachytit vaši hru v rozlišení 1080p 60 snímků za sekundu. Nyní sdílejte svou hru ve skvělé kvalitě zobrazení. Funkce plug-and-play usnadňuje používání. Hrajte své vysoce věrné hry pro Xbox One X, Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PlayStation 4 Pro v jejich původním formátu. Vylepšete svůj pracovní postup pomocí technologie s ultranízkou latencí.

Má neomezený režim snímání. Nyní můžete ukládat hodiny záznamu na svůj pevný disk. Má také funkci flashback záznamu, která vám umožní vrátit se v čase a zpětně uložit epické momenty.

Rybozen 4K Audio Video

Nyní můžete zachytit zdroje videa s rozlišením až 1080p a je vhodný pro všechna zařízení HDMI, jako jsou PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, DVD, Wii U, DSLR, bezpečnostní kamery, fotoaparáty a set-top boxy.

Není potřeba žádný externí ovladač, protože je plug-and-play. Po připojení se zařízení rozpozná jako webová kamera. Dokáže automaticky detekovat vstup a upravit výstup. Žádné využití procesoru, volitelné snímání zvuku.

Funguje jak s Windows, tak s Mac OS. Vysokorychlostní technologie USB 3.0 a špičková technologie s nízkou latencí usnadňují živé vysílání na Youtube, Twitch, Facebook, OBS, Twitter, Potplayer a VLC.

Dokáže zachytit jednokanálový HD HDMI video signál a je založen na vysokorychlostní technologii USB 3.0. Když hrajete živou hru, nedochází k žádnému zpoždění. Mikrofonní vstup na snímací kartě Kedok můžete použít k přidání externího komentáře během hraní hry. Mějte prosím na paměti, že funguje pouze se standardními mikrofonními náhlavními soupravami 3,5 mm TRS.

EVGA XR1 lite

Můžete nahrávat v rozlišení 1080P/60FPS a přehrávat v rozlišení 4K/60FPS. Má nízkou latenci a malé rozměry.

Je ideální pro zachycování a streamování hraní PC/konzole, nebo jej můžete připojit k fotoaparátu DSLR a získat tak kvalitní webovou kameru. Má port USB 3.0 Type-C. Tato karta Capture Card má certifikaci OBS.

FILMSHOP 4K HDMI Video

USB 2.0 Video Capture Card má maximální vstupní rozlišení [email protected] a maximální výstupní rozlišení 1920×[email protected] Umožňuje současně zachytit video a audio signály a nahrávat videa ve vysokém rozlišení 30 snímků za sekundu přímo na váš pevný disk bez zpoždění.

  Proč vytáčely modemy tolik hluku?

HDMI Video Capture Card s HDMI loop-out portem má špičkovou technologii s nízkou latencí, takže při živém hraní her nedochází k žádnému zpoždění.

Užijte si hraní s přáteli a zároveň zachycujte videa pomocí funkce smyčky signálu HDMI pro streamování v reálném čase na Twitch, YouTube, OBS, Potplayer, VLC a dalších platformách a nahrávejte videa přímo do vašich počítačů nebo chytrých telefonů. Na výstupu není žádná komprese ani zpoždění.

MYPIN 1080P HDMI video

HDMI Game Video Recorder zaznamenává videa a hry v rozlišení 1080P a ukládá je na USB flash disk nebo externí pevný disk. Protože však nepodporuje živé vysílání, nebude fungovat s OBS Studio, VLC, Youtube a dalšími podobnými programy.

Video můžete získat kdekoli a kdykoli přímým připojením jednotky USB Flash (FAT32). Tato snímací karta má vstup pro mikrofon a lze ji použít k přidávání externích komentářů ke hrám, ale nezaznamenává chaty. Snadno se používá a ukládá videa na zařízení USB, ale nefunguje přímo s počítačem.

Video hry TKHIN

Herní karta pro zachytávání videa TKHIN je postavena na špičkovém chytrém čipu a stylovém a kompaktním krytu z hliníkové slitiny. Podporuje to [email protected] Vstup HDMI a funkce plug-and-play umožňují zařízení okamžitě pracovat se streamovanými médii, jako je OBS.

Ideální pro živé vysílání, herní vysílání, nahrávání videa, konferenční místnosti a další podobné aplikace.

Zařízení pro zachytávání zvuku a videa můžete propojit se sluchátky přes 3,5 mm audio výstupní port. Zařízení pro zachycení videa můžete také připojit k 3,5mm mikrofonu prostřednictvím portů a snadno streamovat a nahrávat svůj hlas.

AVerMedia GC513 Live Gamer je vhodný pro všechny streamery, ať už jsou to fandové, tvůrci obsahu, nováčci nebo zkušení. Tato snímací karta vám umožní vychutnat si hraní ve 4K při úpravách v rozlišení 1080p60.

Díky integrované funkci průchodu bez zpoždění dokáže LGP2 zaznamenat úžasné hraní ve Full HD 60 fps bez nepříjemného zpoždění a v rozlišení 4Kp60.

Přenosnost LGP2 je charakteristickým rysem. Lze jej tedy snadno nakonfigurovat tak, aby zaznamenával průběh hry, ať jste kdekoli – ať už na vašem iPhone nebo turnaji na PC, vaše možnosti jsou neomezené.

Elgato HD60 X

Toto zařízení nahrává v kvalitě 4K30 HDR10 nebo 1080p60 HDR10 a také 4K60 HDR10, 1440p120 a 1080p120 s VRR passthrough. Tato karta Capture Card nevyžaduje žádnou další instalaci ovladače.

Můžete streamovat na jakoukoli platformu, včetně OBS, Streamlabs, Vmix, Zoom, Microsoft Teams, YouTube, Twitch, Facebook Gaming a dalších.

  Jak identifikovat otisky prstů Touch ID

DIGITNOW

Toto má rozlišení zdroje videa až 1080p při 60 fps (snímků za sekundu) a je vhodné pro všechna zařízení HDMI, jako jsou PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Wii U, DSLR, DVD, bezpečnostní kamera. , Fotoaparát a set-top box.

Vysokorychlostní technologie USB 3.0 a špičková technologie s nízkou latencí usnadňují živé vysílání na Youtube, Twitch, OBS, Facebook, Twitter, VLC a Potplayer.

MOYOOON

Snímací karta MOYOON HDMI je vyrobena z hliníkové slitiny a navržena se špičkovými inteligentními čipy s rozlišením vstupu HDMI až [email protected] a záznam video signálu až do 1080p 60fps. Poskytuje vysoce kvalitní a bezproblémový zážitek pro hráče her.

S přídavným mikrofonním zvukovým vstupem umožňuje tato 4K karta pro snímání HDMI herním nadšencům streamovat, nahrávat a začlenit svůj hlas do hry. Není potřeba žádný ovladač ani další napájení a funkce jsou již zabudovány do aktuálního softwaru pro hladký přechod.

Extenuating Threads 4K HDMI

Audio Capture Card má maximální vstupní rozlišení [email protected] a výstupní rozlišení [email protected] Nyní můžete nahrávat videa přímo na pevný disk bez jakékoli časové prodlevy. HDMI Video Capture je vhodné pro zařízení s HDMI výstupem, jako je PS4 a Switch.

USB snímací karta podporuje vysoce kvalitní záznam 1080P 60fps a živé vysílání. Audio Video Capture Card dokáže současně snímat HDMI video a audio a přenášet video a audio signály do počítačů a chytrých telefonů pro uložení a náhled.

MOYOON Capture Card USB 3.0

Snímací karta K je vyrobena z hliníkové slitiny a má špičkový inteligentní čip. Díky vysokorychlostní technologii USB 3.0 karta pro snímání her eliminuje zpoždění a zjednodušuje a zrychluje živé vysílání, sdílení a nahrávání.

Podporuje vstupní rozlišení HDMI až [email protected] a záznam videosignálu až 1080p 60fps pro vysoce kvalitní herní video a streamování médií bez závad.

Papeaso Capture Card

Naše karta pro digitalizaci videa HDMI má vstupní rozlišení 3840×[email protected]maximální výstupní rozlišení 1920×[email protected]a rozlišení [email protected] Zachyťte videa ve vysokém rozlišení rychlostí 60 snímků za sekundu s velmi nízkou latencí přímo na váš pevný disk.

Jeho dvouúčelové rozhraní Podporuje počítače/mobilní telefony/tablety s rozhraním USB a Type-C pro sběr a záznam dat při splnění různých požadavků na rozhraní.

MYPIN 1080P HDMI

HDMI Game Video Recorder zaznamenává videa a hry v rozlišení 1080P a ukládá je na USB flash disk nebo externí pevný disk. Protože tato snímací karta nepodporuje živé vysílání, nebude fungovat s aplikacemi, jako je OBS Studio, VLC a Youtube.

Nyní připojte USB flash disk (FAT32), abyste získali video kdekoli a kdykoli.

Závěrečná slova

Jak můžete vidět, toto jsou některé dobré možnosti herní karty Capture Card pro bezproblémový zážitek ze streamování. Všechny přicházejí s některými jedinečnými funkcemi a jsou poměrně snadno použitelné. Můžete je použít a snadno se stát streamerem.

Můžete také chtít zdarma prozkoumat nejlepší hry GOG.

x