15 nejlepších náhlavních souprav PS5 pro zlepšení vašeho herního zážitku [2023]

Hraní se vyvinulo tak, že je víc než jen zábava a koníček. Nyní je to plnohodnotný zážitek, který hráče ponoří do virtuálního světa.

Dnes máme plnohodnotné herní turnaje na globální scéně, kde hráči soutěží se svými silnými stránkami a dovednostmi, aby získali titul „Nejlepší hráč“. V tomto neustále se vyvíjejícím herním světě hráči také investují do svého herního nastavení, aby zlepšili svůj celkový herní zážitek.

Zvuk je zásadním prvkem tohoto ponoření, a to je důvod, proč vidíme, jak herní domy spolupracují s nejlepšími hudebníky v oboru na vývoji zvukových efektů, titulních skladeb a hudby na pozadí pro své hry. Právě zde přichází na řadu vysoce kvalitní herní sluchátka.

Pokud máte PS5, měli byste si pořídit kvalitní sluchátka, která zlepší váš herní zážitek a využije vše, co hra nabízí. V tomto příspěvku se podíváme na některé z nejlepších náhlavních souprav PS5, které si dnes můžete vzít.

Proč byste si měli koupit herní sluchátka

Odpověď na otázku, proč byste si měli koupit herní sluchátka, je pro zážitek. Herní sluchátka jsou navržena tak, aby vám poskytla pohlcující zvukový zážitek. Jsou tak ostré, že můžete slyšet kroky, nepřátelské výstřely a výbuch daleko s neuvěřitelnou jasností.

Toto prostorové uvědomění si také hraje se signály vašeho mozku, což mění hru pro mnoho herních žánrů.

Pokud hrajete se svými přáteli, dobrá náhlavní souprava nebo herní sluchátka vám pomohou poskytovat a přijímat jasnou hlasovou komunikaci. Rozšiřuje funkci o úplné potlačení hluku, aby zajistil nerušený herní zážitek se zaměřením na prostorový zvuk.

Jelikož jsou hry velmi podmanivé, někdy je hraním strávíte celé hodiny. V dnešní době jejich ergonomický design pomáhá snižovat námahu a zajišťuje dobré a přiléhavé uchycení na hlavě. Některé náhlavní soupravy jsou dokonce ozdobné s RGB světly, takže doplňují nastavení vašeho domácího herního osvětlení.

Klíčové funkce, které je třeba hledat u náhlavní soupravy PS5

Jednou z nejlepších věcí na PS5 je, že ji můžete spárovat s většinou herního příslušenství. I když výběr správné náhlavní soupravy může být složitý, existuje několik věcí, na které byste si měli dát pozor, abyste mohli vybrat podle svých preferencí.

Některé z klíčových funkcí, které můžete mít při používání náhlavní soupravy na paměti, jsou:

#1. Potlačení hluku

Věděli jste, že existují různé typy funkcí potlačení hluku? Je důležité, abyste věděli, zda hledáte částečné, úplné nebo minimální potlačení hluku. Tato funkce vám pomůže zablokovat vnější rušivé vlivy a věnovat hře plnou pozornost.

Čtěte také: Nejlepší streamovací zařízení a vybavení pro profesionální hraní

#2. Prostorový zvuk

3D zvuk a prostorový zvuk jsou zodpovědné za poskytnutí realističtějšího a pohlcujícího herního zážitku. Pomůže vám slyšet i ty nejmenší zvuky a přesně určit umístění nepřátel.

#3. Řidič

Ovladače náhlavní soupravy přímo ovlivňují čistotu a věrnost zvuku. Pro nejlepší zvukový zážitek proto zkontrolujte vysoce kvalitní jednotky.

#4. Náušníky

Trávíme hodiny hraním našich oblíbených her, takže máme hlavu a uši neustále zakryté náhlavními soupravami. Ujistěte se, že náušníky nejsou příliš velké nebo malé, ale mají ideální velikost pro vaše uši. Na kvalitě také záleží, takže hledejte čistě pěnové, kožené nebo kožené náhlavní soupravy. Můžete se také rozhodnout pro špičkovou paměťovou pěnu pro větší pohodlí.

  Jak připojit ovladače GameCube k Nintendo Switch

#5. Kvalita mikrofonu

Chcete-li komunikovat lépe, přesněji a jasněji, je důležité zkontrolovat kvalitu mikrofonu vaší náhlavní soupravy. Zajistěte, aby byl příjem hlasu ostrý a čistý a že hlas protější osoby slyšíte bez zpoždění nebo zpoždění.

#6. Kvalita sestavení

Pokud jste nemotorní hráči jako já, je pravděpodobné, že vám občas nechtěně upustí sluchátka. Pokud jste agresivní, můžete s ním dokonce bouchnout poté, co prohrajete blízkou hru. S ohledem na to je nejlepší zajistit, aby kvalita sestavení byla dostatečně vynikající, aby přežila takové incidenty.

#7. Rozpočet

Jeden z nejdůležitějších faktorů, rozpočet, je zásadní, abyste si před nákupem náhlavní soupravy stanovili místo. Dobrý headset nemusí být drahý; stačí najít ten pravý. Můžete ušetřit určitou částku a získat svá vysněná sluchátka během výprodejů nebo pomocí slevových kuponů.

#8. Bezdrátové vs

Nejneřešitelnějším a nejdiskutovanějším tématem je, zda byste se měli rozhodnout pro drátová nebo bezdrátová sluchátka. I když to závisí čistě na vašich preferencích, můžete zvážit vzdálenost mezi vaším sedadlem a herní konzolí. V souladu s tím si vezměte náhlavní soupravu, která funguje perfektně bez jakýchkoliv poruch nebo zpoždění.

Nyní, když víme, co hledat v náhlavní soupravě, pojďme se vrhnout na seznam nejlepších náhlavních souprav PS5, které si můžete vzít do ruky.

Logitech Astro A30 Lightspeed

Bezdrátový herní headset Logitech Astro A30 Lightspeed, oblečený na lov, je skvělou volbou pro hráče PS5, kteří hledají špičkový bezdrátový výkon. Bezdrátová technologie s rychlostí světla zajišťuje zvuk bez zpoždění a poskytuje vám skutečně pohlcující zážitek bez přerušení.

Dodává se s odnímatelným výložníkem, který umožňuje křišťálově čistou komunikaci s vašimi přáteli. Máte také možnost použít vestavěný mikrofon, pokud jej nechcete používat nebo jste na cestách.

Headset je lehký, takže se nemusíte bát bolesti krku a uší. Výjimečnou vlastností tohoto headsetu je použití měničů Pro-G-50, které poskytují výjimečnou kvalitu zvuku.

Navíc má nastavitelnou čelenku a košíčky z paměťové pěny, abyste si je přizpůsobili tak, aby vyhovovaly vašim preferencím. Je také plně kompatibilní s Xbox Series X/S, PlayStation, Nintendo Switch, PC, Mac, mobilní telefon a další.

PlayStation PULSE 3D

Bezdrátová náhlavní souprava PlayStation PULSE 3D je oficiální náhlavní souprava PS5 speciálně navržená tak, aby co nejlépe využila zvukové možnosti konzole. Tyto ohromující náhlavní soupravy, vyladěné pro 3D zvuk na konzolích PS5, jsou k dispozici ve 3 barvách: bílá, půlnoční černá a šedá kamufláž.

Využívá technologii Tempest 3D AudioTech, která vás plynule ponoří do hry. Je elegantní, elegantní a lehký, s rafinovanými náušníky a páskem na čelenku.

Tato sluchátka vám poskytnou kompletní zážitek z potlačení hluku s rychle nastavitelným nastavením zvuku a chatu. Pulse 3D se také může pochlubit 12hodinovým bezdrátovým hraním s vestavěnou dobíjecí baterií.

Ovládací prvky se snadno a intuitivně ovládají během dlouhých her a spárování s jinými zařízeními.

Turtle Beach Stealth 600 Gen 2

Pokud hledáte něco všestranného a cenově dostupného, ​​vyberte si bezdrátovou herní náhlavní soupravu Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 bez přemýšlení. Vybavená výkonným, zesíleným zvukem, akustikou náušníků a 50mm reproduktory vám poskytují jedinečný zvukový zážitek, který zajišťuje ostrý a čistý zvuk při hraní her.

Má odklápěcí mikrofon a nadlidské nastavení zvuku, které vám umožní slyšet nepřátelské kroky a výstřely pro konkurenční výhodu.

Jednou z nejlepších vlastností tohoto headsetu je ProSpecs design vhodný pro brýle, který minimalizuje nepohodlí pro hráče, kteří nosí brýle. Může se pochlubit 3D zvukem, který poskytuje přesný prostorový zvuk pro realistické hraní.

Díky robustnímu designu je tento produkt šetrný ke klimatu a má 90denní záruku Amazon Renewed, což z něj dělá skvělou volbu.

HyperX Cloud Stinger Core

Bezdrátový herní headset HyperX Cloud Stinger Core, jeden z nejdiskutovanějších headsetů v herní komunitě, je jednoduchý, odolný, stylový a cenově dostupný.

Pokud máte omezený rozpočet, můžete si je vybrat. Dodává se s lehkým designem v klidné bílé barvě a obsahuje měkké a prodyšné náušníky. To znamená, že si můžete užít delší herní sezení jako profesionál!

  Funkce Python map() vysvětlená na příkladech

Má také slušné potlačení hluku a mikrofon bez zkreslení, takže vaši spoluhráči neslyší okolní hluk z vašeho pozadí.

Headset má 40mm směrové měniče s vylepšenými basy, aby byl zvuk čistý a pohlcující, a také vám pomůže identifikovat složité detaily hry. Připojení je pevné, s bezdrátovým připojením 2,4 GHz, abyste si mohli vychutnat připojení bez zpoždění na vašem PS5, PS4 a PC.

Kromě toho můžete také obdivovat jeho integrované ovládání zvuku, abyste mohli upravit hlasitost, aniž byste se museli ponořit do systémových nabídek.

Astro A10 Gen 2

Astro A10 Gaming Headset Gen 2 Wired Headset je testován a označen jako náhlavní souprava profesionální kvality, kterou upřednostňují především konkurenční hráči. Vyznačuje se ikonickým designem a je dodáván s přizpůsobitelnými štítky reproduktorů, které bez námahy kombinují styl a podstatu.

Konstrukce je pevná, takže se nemusíte bát náhodných uklouznutí a nemilosrdných zásahů. Náhlavní souprava přes ucho má plyšový náušník a má ergonomický design.

MixAmp Pro TR umožňuje přesné přizpůsobení zvuku, které vám pomůže doladit zvuk podle vašich preferencí. Dodává se s funkcí ztlumení mikrofonu pro lepší soukromí a efektivní komunikaci.

Toto je nejlepší volba pro hráče, kteří hledají mnoho možností přizpůsobení herních sluchátek.

Gvyugke

Pokud hledáte možnost snadného přechodu mezi herní a každodenní náhlavní soupravou, můžete položit ruce na bezdrátová Bluetooth sluchátka Gvyugke s funkcí potlačení hluku.

Je vybaven 2,4GHz USB donglem a bez námahy propojí všechna vaše zařízení v působivém dosahu 49 stop. Můžete také používat režim USB a Bluetooth současně.

Navíc má 50mm dynamický měnič, který zajišťuje bezeztrátovou kvalitu zvuku s výkonnými basy a stereofonním prostorovým zvukem. Náhlavní souprava je vybavena všesměrovým mikrofonem, který je ideální pro hovory během schůzek nebo hraní her s přáteli.

Ohromně podporuje až 40 hodin používání bez RGB a zhruba 15-20 hodin nepřetržitého hraní. A nebojte se, pokud si nejste vědomi procenta baterie. Pokud je to méně než 3 %, hlas vás upozorní, abyste je nabili.

BEAVIIOO

Bezdrátová herní náhlavní souprava BEAVIIOO poskytuje pohlcující zážitek z prostorového zvuku 7.1, který vám pomůže přesně zaznamenat každý detail hry. Dodává se s nastavitelným hlavovým mostem a náušníky, které zaručují rozšířené pohodlí.

Neuvěřitelnou vlastností tohoto výkonného headsetu je jeho působivá výdrž baterie 50 hodin, která vám umožní užívat si hraní po delší dobu.

Vyznačuje se všestrannou konektivitou a získáte 1 rok bezplatnou výměnu. Pokud tedy zaznamenáte nějaké problémy, vymění vám náhlavní soupravu za novou.

Ozeino

Pokud hledáte skvělý bezdrátový headset s vynikajícím výkonem, Ozeino Wireless Gaming Headset by měl být vaší volbou.

Dodává se s bezdrátovým připojením 2,4 GHz, které vám poskytne připojení s nízkou latencí a zpožděním menším než 30 ms. Očekávejte vynikající herní komunikaci a zvukové efekty, to vše díky 50mm pohonu, který vám může pomoci s přesností porazit vašeho nepřítele.

Headset je také vybaven odnímatelným mikrofonem, který vám umožní vybrat si mezi hraním pro jednoho hráče a týmovou komunikací. Pohodlí je špičkové díky měkkým náušníkům, které zajišťují přiléhavost, a nastavitelnému hlavovému mostu pro podporu.

Navíc má intuitivní rozložení tlačítek s multifunkčními ovládacími prvky, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Nejlepší na tomto headsetu jsou světla, perfektní osvětlení, které budete potřebovat při hraní her.

Razer Kraken

Herní headset Razer Kraken je vyroben z bauxitového hliníku a je lehký, odolný a vydrží déle, než se očekávalo. Vylepšuje váš herní zážitek díky podpoře 50mm měničů, které poskytují silný a pohlcující zvuk.

Prostorový zvuk 7.1 poskytuje poziční zvuk, který nám říká, že nejde jen o sluchátka, ale o zážitek, který můžete mít při hraní her.

Ve srovnání s jinými náhlavními soupravami má oválné polštářky napuštěné chladivým gelem, které pomáhají předcházet přehřátí a nárůstu tlaku. Celkově poskytuje výjimečný zvuk a styl na jeden zátah!

Gtheos

Bezdrátovou herní náhlavní soupravu Gtheos můžete používat v kanceláři, škole nebo na vysoké škole, nebo si je ponechat výhradně pro hraní her.

  4 způsoby, jak sledovat kanál Hallmark bez kabelu

Pracuje s nízkou latencí, bezztrátovým 2,4GHz USB donglem a nejnovějším stabilním připojením Bluetooth 5.2 s podporou režimu 3,5mm kabelového připojení. To znamená, že máte to nejlepší z obou světů a můžete si vybrat, zda budete hladce používat kabelové nebo bezdrátové připojení.

Tato dobře vypadající sluchátka jsou všestrannou volbou pro hráče, kteří hledají flexibilitu v nastavení herního streamování.

Výdrž baterie je docela působivá a vydrží vám asi 35-40 hodin. Pokud máte chuť a rozhodnete se pro RGB, zůstane s vámi asi 15–20 hodin. Samozřejmostí je také všesměrový mikrofon pro redukci šumu, který vám poskytuje vysoce kvalitní redukci šumu a komunikaci bez zpoždění.

Jeho elegantní, ale módní design zrcadlového povrchu je k dispozici v 5 základních barvách, takže neváhejte a vyberte si.

NUBWO G06 Dual

Přidržením na 1 sekundu můžete přijímat telefonní hovory nebo ztlumit sluchátka bez přerušení hry. Užijte si své maratónské herní noci pohodlně, protože duální bezdrátová herní náhlavní souprava NUBWO G06 má ergonomický design a 50mm měniče, které vám poskytují konkurenční výhodu nad soupeři.

Tyto krásky šetrné ke klimatu mají vynikající výkon a pohodlí pro vaše každodenní úkoly a herní potřeby.

Sluchátka umožňují snadný přechod mezi hudebním a herním režimem jednoduchým 2 klepnutím na rychlé připojení zvuku bez zpoždění. Můžete také připojit dráty, pokud je Bluetooth vypnuté a stále hledáte výkon. Nejlepší funkcí, kterou přináší, je výdrž baterie až 100 hodin při pouhých 4 hodinách nabíjení.

Sluchátka SOMIC Cat Ear

Hlavním rysem sluchátek SOMIC Cat Ear Headphones, které jsou k dispozici v černé, růžové a modré barvě, je zatahovací a o 120 stupňů otočný mikrofon, který vám umožňuje používat mikrofon s přáteli nebo jej odstranit při provádění sólových úkolů.

Tyto roztomilé náhlavní soupravy ve stylu anime jsou vše, co potřebujete, abyste zažili špičkový herní výkon.

Design je praktický a ergonomický, s měkkými náušníky pro minimalizaci nepohodlí. Díky 3D prostorovému zvuku a 500mm reproduktorové jednotce s vysokým rozlišením podporuje špičkovou kvalitu zvuku.

Můžete použít 3,5 mm pomocný kabel nebo zapojit dongle pro bezdrátové připojení Bluetooth 2,4 GHz, což představuje stabilní připojení bez zpoždění. Koťátka mají také krásné RGB efekty a poskytnou vám až 8 hodin hraní s pouhými 2 hodinami nabíjení.

SteelSeries Arctis 1

Bezdrátový herní headset SteelSeries Arctis 1, který bezvadně funguje s PS5, je výkonný headset, který vás nezklame.

Dodává se s odnímatelným čistým mikrofonem s potlačením šumu, který má certifikaci Discord. Design je pohodlný a chlubí se ocelí vyztuženou čelenkou pro dokonalé padnutí a trvalou odolnost. Výdrž baterie je také dostačující na to, aby vydržela přiměřenou dobu.

KAPEYDESI

Bezdrátová herní náhlavní souprava KAPEYDESI přichází se špičkovou technologií Bluetooth, která zaručuje zpoždění méně než 20 ms, větší svobodu a stabilní přenos dat.

Má o 40 % zvýšenou propustnost vzduchu s 40+ hodinovou výdrží baterie a 25 hodinovou výdrží baterie s LED režimem, spolu s hlasovými pokyny, které vás udrží ve střehu.

Jednou z výjimečných vlastností těchto sluchátek je jejich pohodlný a nastavitelný hlavový most. Snadno si je přizpůsobíte tak, aby perfektně seděly na vaší hlavě, aniž by to bylo nepříjemné. Náušníky jsou prodyšné a měkké, což je skvělé pro delší hraní.

Pokud narazíte na problém, můžete se obrátit na jejich zákaznickou podporu pro rychlé řešení.

Tatybo

I když si zamilujete jeho jedinečný design, poskytne vám vysoce kvalitní zvuk, dlouhodobý komfort a širokou kompatibilitu. Bezdrátová herní náhlavní souprava Tatybo je i přes svůj těžký vzhled lehká a při používání vám poskytuje skvělou podporu.

Pro lepší přenosnost je můžete snadno složit, takže jejich přenášení již není žádný problém. Navíc výdrž baterie je 30 hodin na jedno nabití.

Mikrofon můžete snadno otočit a upravit o 360 stupňů, odpojit jej, když jej nepoužíváte, nebo jej využít k hovoru se svými spoluhráči v režimu pro více hráčů. Dodává se s měkkými proteinovými chrániči sluchu, které při nošení netlačí.

Nejlepší na tom je, že je připojitelný 4-1, který bezproblémově funguje s Bluetooth, Type-A, Type-C a kabelovým režimem.

Závěrečné myšlenky

I když nákup sluchátek může znít jako běžné rozhodnutí, je to jeden z nejdůležitějších aspektů herní komunity, protože platíte za zážitek, který s vámi zůstane na dlouhou dobu.

Správná náhlavní souprava, jako je herní myš, může být perfektním společníkem na vaší herní cestě, takže neváhejte a vyberte si ideální.

Pokud chcete úžasný hudební a herní zážitek, proč nezkouknout i tato sluchátka do uší?