7 nejlepších nástrojů pro náhled miniatur YouTube pro zvýšení počtu kliknutí

Nástroje pro náhled miniatur YouTube jsou vaším ideálním společníkem, pokud jde o zvýšení počtu kliknutí na vaše video YouTube.

Miniatura videa na YouTube je rozhodujícím faktorem úspěchu, protože je to první věc, kterou diváci na platformě uvidí. Dobrá miniatura zvyšuje míru prokliku a přitahuje diváky. Vytváří první dojem z videa, obsahuje shrnutí obsahu a je vhodný pro cílové publikum.

Atraktivní miniatura YouTube tak zvyšuje šanci, že diváci kliknou a přehrají. Google kategorizoval videa pro diváky na základě CTR. Google označuje videa s nízkou mírou prokliku jako zavádějící nebo nekvalitní obsah.

Zde je tabulka s nejlepšími nástroji pro náhled miniatur YouTube, abyste mohli zvýšit počet kliknutí!

Titul

Popis

Prozkoumat

TubeBuddy

Umělá inteligence analyzuje miniatury pro lepší míru prokliku.

Kontrola náhledů

Přizpůsobte, porovnejte a optimalizujte miniatury videí.

Náhled náhledu

Vyzkoušejte miniatury YouTube oproti živým datům pro kontext.

TestMyThumbnails

Umělá inteligence hodnotí miniatury pro rozhodování na základě dat.

Thumblytics

Otestujte miniatury s hlasováním skutečných lidí pro statistiku CTR.

TuBeast

Pokročilé nástroje umělé inteligence pro optimalizaci a výzkum kanálů.

Náhled miniatur YouTube

Jednoduché rozšíření pro Chrome pro snadné náhledy miniatur.

Chcete-li získat podrobnější informace o těchto nástrojích YouTube, čtěte dále, ale předtím, než to uděláte, víte, proč jsou miniatury YouTube tak důležité?

Proč jsou miniatury YouTube důležité?

Miniatura YouTube je důležitá, pokud chcete, aby byl váš kanál YouTube úspěšný. podívejme se na několik důvodů, proč byste měli brát vytváření dobrých miniatur vážně:

 • Dobrá miniatura YouTube je skvělým způsobem, jak zvýšit hodnocení na SEO YouTube. Ovlivňuje to, jak jsou videa nalézána a přednostně doporučována, kromě toho, že se na video dívá pozitivně.
 • Miniatura představuje letmý pohled na obsah videa, který představuje to, co mohou diváci od videa očekávat.
 • V konečném důsledku zvyšuje zákaznickou základnu kanálu. Pokud jsou video a miniatura pohromadě, je atraktivní miniatura rozhodujícím faktorem pro přilákání diváků.

Kromě toho přidává další výhodu k propagaci vašeho kanálu YouTube, protože dobře navržená miniatura ukazuje profesionalitu obsahu.

Doporučené postupy pro vytvoření skvělé miniatury YouTube

Miniatura by měla dobře odpovídat obsahu videa, které by mělo být jedinečné, výrazné, poutavé, atraktivní, značkové a vysoce kvalitní. Určuje míru prokliku videa, takže se tvůrci musí snažit udělat co nejlepší dojem při prvním zhlédnutí.

  Jak propojit video z YouTube se Snapchatem

Zde je několik klíčových bodů, které mohou vytvořit skvělou miniaturu YouTube:

#1. Velikost obrázku

Miniatury YouTube začínají velikostí doporučeného obrázku, který by měl mít odpovídající velikost a rozměry. Podle pokynů YouTube by měla mít miniatura 1280 x 720 pixelů a šířku 640 pixelů.

Poměr 16:9 se perfektně hodí pro pitchingové publikum, protože se nejčastěji používá v náhledech. Velikost miniatury může být maximálně podle pokynů YouTube. Obrázek větší velikosti se může místo menší velikosti posunout dolů. Zajišťuje zachování nejvyšší kvality obrazu. Je vyžadován formát JPG, GIF, BMP nebo PNG menší než 2 MB.

#2. Pozadí miniatury

Výrazná vizuální stránka miniatur přitahuje diváky ke sledování videa. Pozadí, které zahrnuje kontext videa, poskytuje příležitost seznámit se s videem na první pohled. Obrázek musí odpovídat hlavnímu obsahu.

#3. Text nadpisu v miniatuře

Text přidaný na miniaturu poskytuje podrobný kontext o vybraném obrázku. Účinnost náhledů je více ovlivněna, protože text komunikuje s publikem jménem obrázku.

#4. Nácvik písem

Základním faktorem pro udržení pozornosti publika je seznámení s obsahem. Předpokládá se, že stejný styl a barvu písma pro každou miniaturu hluboce ovlivňuje lidi, a proto by branding měl být konzistentní. Písmo by mělo být jasné a snadno čitelné, aby jej publikum vidělo hned napoprvé. Tučná a tlustá písma jsou také dobrou volbou, ale vyhněte se skriptovaným písmům. Kromě toho, pokud ještě nemáte sadu značky, zvažte vytvoření sady značky!

#5. Značková šablona miniatur

Značkové miniatury YouTube znamenají konzistenci stejné šablony ve všech videích. Šablona odráží podnikání, ať už jde o prominentní image značky, nebo se hodí do výklenku. Prezentovaná šablona přitahuje publikum a ovlivňuje mysl publika pro budoucí provoz.

#6. Miniatura jako upoutávka

Důvěra publika a spoléhání se na video je budoucím potenciálem pro prosazování značky a její růst. Použitím správné miniatury podle obsahu videa důvěřují tvůrci. Nejlepší část videa si ponechte jako miniaturu nebo nastavte krátkou upoutávku bez zvýraznění nejlepší části. Tyto metody vytvářejí vzrušení v myslích diváků kliknout na video.

Nesprávné uvádění videí na miniaturách je však považováno za clickbait, což snižuje hodnotu značky. Clickbait může vést ke ztrátě návštěvnosti videa nebo dokonce ovlivnění kanálu. Proto je důležité zvolit správnou marketingovou strategii.

Čtěte také: Blogy SEO a kanály YouTube k dobytí Vyhledávání Google.

Když návštěvnost videa klesne kvůli clickbaitu, YouTube přestane zobrazovat videa na doporučení.

Zde je několik nástrojů, které vám pomohou zobrazit náhled miniatur YouTube a zvýšit tak CTR, abyste mohli vytvářet působivá videa a získat sledovanost, kterou si zasloužíte.

TubeBuddy

TubeBuddy je nástroj využívající umělou inteligenci, který analyzuje miniatury YouTube. Pomáhá maximalizovat míru prokliku videa. Platforma, která překlenuje propast mezi miniaturami vytvořenými umělou inteligencí a miniaturami zachycenými lidmi, kde tvůrci analyzují všechny relevantní miniatury pomocí umělé inteligence a vybírají, která z nich získá pozornost publika.

  Jak odinstalovat YouTube na zařízení Android

Klíčové vlastnosti:

 • Nástroj tepelné mapy TubeBuddy generovaný umělou inteligencí se zobrazuje jako lidské oko. Analyzuje různé části miniatury a napodobuje lidské oko, protože je užitečné zjistit, kterou část miniatury je třeba překreslit.
 • Analyzátor miniatur porovná starou miniaturu s novou, aby zjistil nedostatečné oblasti. I malá změna miniatury může pozitivně ovlivnit provoz.
 • Nástroj umělé inteligence TubeBuddy analyzuje budoucí potenciál růstu kliknutí. Nahrání miniatur na platformu jim umožňuje poskytnout odhadované skóre míry prokliku.

Umělá inteligence TubeBuddy je vycvičena jako lidské oko, aby upoutala pozornost diváků na různých částech miniatur.

Kontrola náhledů

Kontrola náhledů je bezplatný uživatelsky nezávislý nástroj pro přizpůsobení miniatur a názvů videí. Poskytuje cenné informace o titulech, které pomohou zvýšit míru prokliku. Platforma umožňuje tvůrcům přilákat publikum pomocí atraktivních miniatur.

Klíčové vlastnosti:

 • Platforma umožňuje uživatelům přizpůsobit si až 4 miniatury najednou, aby viděli, která bude fungovat lépe.
 • Pokročilá funkce nástroje umožňuje porovnávat miniatury s konkurencí. Nabízí srovnávací platformu, která porovnává miniaturu a název uživatele s 6 konkurenty.
 • Thumbnail Checker má funkci testování A/B pro optimalizaci více náhledů, která umožňuje testování různých variant náhledů. Poskytuje informace pro zvýšení CTR a celkového výkonu videa.

Vyhodnocovací nástroj poskytovaný platformou zjednodušuje kontrolu a vylepšování miniatur za účelem jejich optimalizace pro SEO YouTube.

Náhled náhledu

The Náhled náhledu testuje název a miniatury YouTube proti živým datům. Porovnává kontext a ukazuje výkon. Platformu vyvinul profesionální YouTuber.

Klíčové vlastnosti:

 • Software umožňuje zobrazení a porovnání miniatury v kontextu s aktuálním obsahem uživatele na YouTube.
 • Profesionální účet poskytuje testování miniatury proti trendovým kanálům a vlastním vyhledáváním klíčových slov.
 • Umožňuje archivaci testovaných náhledů a jejich stahování.

ThumbnailPreview poskytuje nástroje pro lepší rozhodování ohledně miniatur a zlepšení CTR.

TestMyThumbnails

TestMyThumbnails je hodnotitel náhledů založený na umělé inteligenci vytvořený po analýze milionů náhledů. Pomáhá přijímat rozhodnutí na základě dat mezi více miniaturami YouTube, příspěvky na Instagramu a bannery webových stránek, což je rozhodující faktor v míře prokliku (CTR) a sledovanosti.

Klíčové vlastnosti:

 • Tester náhledů vám umožňuje vyzkoušet více náhledů, abyste zjistili, která získá nejvíce kliknutí. V konečném důsledku se zaměřujeme na zvýšení míry prokliku.
 • Nástroj A/B tester platformy pomáhá vybrat nejlepší miniaturu, která odpovídá obsahu videa. Je nezbytné seřadit videa na SEO a získat potenciální návštěvnost.
 • Platforma má nástroj Channel Niche Checker, který ukazuje procento shodných názvů kanálů mezi všemi souvisejícími kanály.

TestMyThumbnail dává uživatelům nové a trendy nápady na videa.

  Opravte chybu sítě YouTube 503

Thumblytics

Thumblytics je poskytovatel služeb pro testování náhledů a názvů, který umožňuje uživatelům YouTube vybrat si před publikováním ty nejlepší náhledy. Testuje miniatury konkurence, kde uživatelé hlasují pro obrázek. Poskytuje jasný pohled na problém, který vám pomůže vědět, kde se zlepšit, abyste získali návštěvnost.

Klíčové vlastnosti:

 • Thumblytics provádí simulaci pro testování miniatur a názvů. Platformy zobrazují nahrané možnosti stovkám skutečných lidí.
 • Výsledky hlasování ukazují směr budoucích programů, kde si uživatelé nyní mohou vybrat ten s nejvíce hlasy a nejvyšší CTR.
 • Platforma umožňuje cílení podle lokality respondenta.

Testy nemají vliv na kanál uživatelů YouTube a probíhají externě.

TuBeast

TuBeast je webová platforma a rozšíření pro youtubery s pokročilými nástroji a funkcemi. Optimalizuje kanál a integritu videa pro cílové publikum a přivádí je ke specificky cílenému obsahu.

Tento nástroj provádí nezaujatý průzkum trhu a poskytuje zasvěcená srovnání s jinými kanály, které pomáhají získat zhlédnutí a návštěvnost.

Klíčové vlastnosti:

 • TuBeast používá pokročilou umělou inteligenci k hodnocení miniatur a poskytuje osvědčené návrhy na zlepšení CTR.
 • Uživatelé mohou porovnat až 5 miniatur a určit, která je nejvhodnější k přilákání publika.
 • Nástroj vám umožňuje porovnávat miniatury konkurentů, čímž zvyšuje vaše šance na lepší přípravu než ostatní. Také najde konkurenty pro kompresi pouhým přidáním klíčových slov.
 • TuBeast má jedinečný nástroj AI, který detekuje problémy s překryvným textem. Hodnotí každou identifikovanou frázi a verbalizuje ji na základě jejího designu.
 • Prohlížeč miniatur YouTube kontroluje viditelnost zprávy na různých zařízeních a velikostech obrazovky. Pomáhá zjistit důvěryhodnost sdělení, které se tvůrce snaží sdělit.

Video analyzátor AI nástroje TuBeast optimalizuje videa z psychologických vzorců, SEO a algoritmů YouTube.

Náhled miniatur YouTube

Náhled miniatur YouTube je rozšíření pro Chrome, které funguje jako vyskakovací okno. Diváci musí při použití stránky YouTube kliknout na rozšíření, čímž se obrázek načte. Nástroj se kliknutím na obrázek přesměruje na největší miniaturu.

Klíčové vlastnosti:

 • Je to jeden z nejjednodušších a nejsnadněji použitelných nástrojů pro náhled miniatur.
 • Stačí přidat rozšíření nástroje pro Chrome a kdykoli budete chtít náhled miniatury zobrazit, stačí kliknout na obrázek.

Je to ZDARMA nástroj kompatibilní s prohlížečem Chrome a umožňuje prohlížení miniatur jediným kliknutím.

Závěrečná slova

Náhled končí tím, že v publiku zanechá první dojem. Hodina obsahu přiláká diváky pouze tehdy, pokud miniatura splní očekávání. Očekávání každého diváka se liší, ale nejběžnější je, že upoutávka nebo obrázek miniatury by měl shrnovat video.

Kromě toho podobná šablona pro všechna videa na kanálu pro ně vytváří značku, protože se stává identitou kanálu. Vaše miniatury YouTube tak mohou pomoci vytvořit lepší image značky, ale nezapomeňte použít vhodné značky YouTube!

Na internetu jsou k dispozici různé nástroje na kontrolu miniatur a zařízení a všechny tyto platformy jsou vylepšeny svými jedinečnými funkcemi. Někteří používají AI k testování miniatur, zatímco jiní používají lidské hlasy. Nástroje si můžete prohlédnout v článku a vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Máte zájem o vytváření atraktivních náhledů? Vyzkoušejte tyto online tvůrce miniatur YouTube!