etechblog

8 aplikací, které vám pomohou najít vedlejší práci

Mnoho aplikací nabízí snadný způsob, jak najít okamžité vedlejší úlohy. Vše, co potřebujete, je váš notebook nebo chytrý telefon, abyste mohli hledat dočasné práce, které můžete dělat ve svém volném čase. Stáhněte si tyto užitečné aplikace, které vám pomohou najít vedlejší shon.

1. Najděte dočasné zaměstnání s Wonolo

Wonolo nabízí podnikům a pracovníkům pohodlný způsob připojení prostřednictvím dočasných pracovních míst. Hledání práce je dostupné v několika městech v USA a říká Wonolo že pracují na rozšíření svého dosahu. Prostřednictvím aplikace Wonolo pro iOS a Android můžete najít legitimní dočasné pracovní pozice ve vaší oblasti.

Wonolo má pro své pracovníky přísná pravidla. Aplikace platí do tří až pěti dnů, ale pouze v případě, že klient ověří, že jste práci dokončili. Pokud se nedostavíte na zakázku, váš účet může být omezen a Wonolo vám může odebrat možnost přijímat budoucí zakázky.

Pokud odstoupíte z práce méně než 12 hodin před začátkem, získáte také body za porušení. I když se tato politika zdá být přísná, poskytuje pracovníkům důvěryhodnost, což je pro vás výhodou, pokud se rozhodnete zaregistrovat.

Pokud chcete odemknout další úlohy, postupujte podle pro-tipů Wonolo. Pracujte na tom, abyste se stali Preferovaným Wonoloerem, aby se ve vašem zdroji zobrazovalo více pracovních míst. Ujistěte se, že jste provedli také následující:

  • Zapněte oznámení.
  • Udělejte si rychlý kvíz o pravidlech Wonolo pro pracovníky.
  • Nastavte si způsob platby.
  • Zúčastněte se hodinového online kurzu základů aplikací.
  • Dokončete svou první práci.

Ke stažení: Wonolo for Android | iOS (Volný, uvolnit)

2. Velmi vhodné pro logistiku, výrobu a skladování

Velmi dobrý vám pomůže hledat zakázky ve výrobě, logistice a skladování. Pokud se stanete operátorem nebo pracovníkem aplikace, můžete pracovat na flexibilní pracovní dobu a hledat práci ve vaší oblasti. Aplikace funguje na nabídkovém systému, takže můžete dražit úkoly podle svého plánu.

  8 Code Playground pro výuku vývoje webu

Temný online profil je jedním z varovných signálů, které zaměstnavatelé hledají při náboru kandidátů, takže společnost Veryable se snaží prověřit své operátory. Uveďte své celé jméno, adresu a další informace pro požadovanou prověrku. Jakmile projdete prověrkou, budete moci požádat o účet Vault, kam budete dostávat platby online. Veryable také požádá o váš daňový formulář W9.

Recenze říkají, že Veryable platí rychle do dvou dnů a má citlivý zákaznický servis. Počet příležitostí však závisí na vaší oblasti. Pokud získáte dobře placený koncert, vybudujte si vztah se společností a držte se jí.

Ke stažení: Velmi dobré pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

3. Tasker od TaskRabbit pro koncerty na volné noze

Tasker od TaskRabbit může být aplikace pro vás, pokud hledáte nejlepší místa pro práci na volné noze. TaskRabbit nabízí řadu okamžitých vedlejších úloh. Zakázky sahají od kancelářských prací, jako je psaní nebo účetnictví, až po manuální práci, jako je vyřizování pochůzek, mytí oken nebo malování interiérů.

TaskRabbit se dostal do titulků s a Funkce Business Insider na čtyřech nejlépe hodnocených uživatelích, kteří na aplikaci údajně vydělali šest čísel. Jako Tasker nepracujete pouze na vedlejší práci; rozvíjíte své podnikání. Můžete nastavit své sazby a dostupnost. Můžete se také rozhodnout přijmout úkoly ve stejný den.

Požadavky se mohou lišit v závislosti na vaší lokalitě. Chcete-li začít jako Tasker, vyplňte svůj online profil a zaplaťte jednorázový registrační poplatek 25 USD, který platí v některých městech. Pokud jste v Kalifornii, TaskRabbit vyžaduje obchodní licenci, aby vyhověla místním předpisům.

Ke stažení: Tasker od TaskRabbit pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

4. Hyer Job Search pro různé pracovní nabídky

Hyer nabízí uživatelům různé postranní problémy. Můžete se přihlásit jako barman, pokladní, myčka nádobí, pomocník v obchodě, hlídač zvířat, zahradník nebo další. Chcete-li začít vydělávat peníze, musíte se zúčastnit orientace, projít prověrkou a založit si účet Stripe, kde budete dostávat výplaty.

Hyer usnadňuje hledání práce a přijímání rychlých plateb. Můžete hledat práci ve 27 státech v USA. Po dokončení úkolu můžete požádat o okamžitou výplatu nebo počkat na výchozí týdenní výplatu. Ten se zpracovává každé pondělí a na váš bankovní účet by měl přijít nejpozději ve čtvrtek. Tento rozvrh však mohou ovlivnit státní svátky, takže přečtěte si Hyerovy pokyny pokud potřebujete hotovost okamžitě.

  Co je MagSafe pro iPhone 12 a co umí?

Ke stažení: Hledání práce Hyer Android | iOS (Volný, uvolnit)

5. Instawork pro sezónní a pohostinskou práci

Instawork je ekonomická stránka, která vám umožní získat slušnou vedlejší práci, pokud máte pohostinské, kulinářské a lehké průmyslové dovednosti. Firmy zveřejňují jednorázové nebo sezónní koncerty, zatímco pracovníci si vybírají směny, které vyhovují jejich rozvrhu. Instawork je zprostředkovatel, který se stará o veškeré papírování a finanční záležitosti.

Zde je několik tipů pro nejlepší přístup k pracovním místům na Instawork:

  • Vyplňte svůj profil a pracovní historii.
  • V sekci zaměstnání uveďte co nejvíce podrobností.
  • Požádejte bývalého nadřízeného nebo spolupracovníka o doporučení, abyste zlepšili svůj profil.
  • Využijte bezplatné školicí materiály v aplikaci. Můžete se jimi pochlubit ve svém profilu a získat více příležitostí.

Instawork posílá platby na váš bankovní účet každou středu a platební podmínky uveďte, že musíte počkat jeden až tři dny, než se částka objeví. Pokud jste byli najati jako pracovník W-2, částka, kterou obdržíte, by podléhala daním. Pokud potřebujete své platby co nejdříve, můžete si vybrat funkci Instapay a získat kompenzaci během několika hodin po dokončení úkolu.

Ke stažení: Instawork pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

6. Najděte si flexibilní vedlejší práci s Indeed Flex

Možná znáte Indeed, jeden z nejlepších webů pro najímání lidí online. v roce 2019 Opravdu oznámil že získala Syft, britskou personální platformu pro flexibilní práci na částečný úvazek. V roce 2020 oblíbené pracovní místo změnilo značku Syft a představilo Indeed Flex v USA. Opravdu Flex je aplikace pro vás, pokud hledáte pohostinství, maloobchod, průmysl, zařízení, administrativní a maloobchodní role.

Chcete-li získat přístup k otevřeným rolím, stáhněte si aplikaci a zaregistrujte se. Zde si můžete vyplnit svůj profil a vybrat si, která pracovní místa byste rádi prozkoumali. Abyste mohli hledat další zaměstnání, museli byste se nechat ověřit. Najděte roli na stránce Moje práce a přihlaste se, abyste si mohli zarezervovat vstupní pohovor k ověření. Po tomto kroku budete mít přístup k dalším směnám.

Skutečně smluvní podmínky Flex uveďte, že byste měli dostávat týdenní platby za hodinovou sazbu, na které jste se s klientem dohodli. Indeed Flex poté uloží vaše výdělky na vámi vybraný bankovní účet. Chcete-li zajistit, že dostanete zaplaceno ve správné výši, odešlete přesné časové výkazy tak, že budete přicházet a odcházet z mobilní aplikace.

  Jak opravit chybu WOW # 134 Fatal Condition

Ke stažení: Indeed Flex for Android | iOS (Volný, uvolnit)

7. Pokud máte dovednosti pro domácí kutily, použijte připínáček pro profesionály

Připínáček pro profesionály umožňuje okamžitě rezervovat pracovní místa a zveřejňovat záznamy. Tato aplikace je nejlepší pro dodavatele, kteří chtějí nabízet profesionální služby, jako je psaní, domácí opravy, masážní terapie, čištění, venkovní terénní úpravy, technické opravy, instalatérské práce, stěhování nábytku a další drobné práce. Vzpomeňte si na obvyklé úkoly, které lidem zabírají dny odpočinku. Pokud máte dovednosti, zaregistrujte se jako Thumbtack Professional.

Vyplňte svůj profil, aby vás klienti našli. Thumbtack vám pomůže vytvořit firemní profil, který si můžete upravit pomocí názvu firmy, popisu a otevírací doby. I když je registrace zdarma, Thumbtack vás vyzve k nastavení týdenního rozpočtu pro přímé potenciální zákazníky. Jakmile vás někdo kontaktuje nebo si zarezervuje schůzku, bude vám účtována počáteční komunikace.

Ke stažení: Thumbtack pro profesionály pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

8. Upwork pro klienty Landing Freelance

Upwork stojí za to vyzkoušet, pokud máte nějaké dovednosti v digitální oblasti, jako je marketing nebo SEO. Jakmile se stanete zkušenějšími, objevíte některé drahokamy s vyššími platy a možná budete mít také příležitost věnovat se kariéře na plný úvazek na volné noze, pokud si myslíte, že by vás to bavilo.

Při používání Upwork si můžete vytvořit profil od začátku nebo nahrát svůj životopis. Navíc máte možnost importovat PDF svého profilu LinkedIn. Abychom vám pomohli vybrat ty nejlepší klienty, můžete také vidět, kolik byste měli očekávat, že vyděláte za hodinu – spolu s tím, zda pracovní plakát v minulosti utrácel peníze na projekty.

Upwork bere 10 % z toho, co vyděláte, a musíte také platit za „Connects“, které vám umožní ucházet se o práci. Nicméně stále můžete dosáhnout úspěchu, pokud optimalizujete svůj profil, rozvíjíte své dovednosti a poskytujete hodnotu. Pokud chcete na Upwork získat více koncertů, podívejte se na tyto tipy pro posílení své klientely Upwork.

Ke stažení: Upwork for Android | iOS (Bezplatné, dostupné nákupy v aplikaci)

Pokud potřebujete další příjem, je k dispozici mnoho aplikací pro dočasné zaměstnání. Vyberte si nejlepší aplikaci pro své dovednosti a zdroje a zvažte, kdy a jak dostanete zaplaceno. Poté použijte aplikaci k rychlému vydělávání peněz nebo proměňte svůj postranní shon na podnikání. Nezapomeňte také zkontrolovat profily každého zaměstnavatele. Zatímco aplikace provádějí kontrolu na pozadí, neuškodí být obezřetný ohledně online podvodů s prací.

x