etechblog

8 výhod nákupu zařízení vhodného k nošení pro vaše děti

Klíčové věci

  • Nositelná zařízení vhodná pro děti činí fyzickou aktivitu zábavnou díky funkcím, jako je sledování kroků, výzvy k aktivitám a virtuální odměny.
  • Nositelná zařízení podporují pocit nezávislosti tím, že poskytují sledování GPS a komunikační funkce, které mohou rodiče sledovat v reálném čase.
  • Chytré hodinky a fitness trackery nabízejí příležitosti k učení prostřednictvím her a vzdělávacích aktivit a pomáhají dětem rozvíjet důležité dovednosti.

Rodiče mohou mít prospěch z nositelných technologií pro děti kvůli aspektům, jako je rodičovská kontrola a sledování GPS. Jak ale mohou děti vlastně mít z nošení těchto zařízení prospěch?

Od podpory cvičení a udržování zdravých návyků až po předvádění své odlišné identity, zde je několik výhod dětských nositelných zařízení pro děti.

1. Dělá fyzickou aktivitu zábavnou

Nejčastějšími nositelnými zařízeními pro děti jsou především fitness trackery nebo chytré hodinky. Tato zařízení obvykle nabízejí funkce, které povzbudí děti, aby zůstaly šťastné a zdravé tím, že přemění fyzickou aktivitu v něco zábavného.

Často může být složité přimět vaše děti k pohybu, ale nemusí to být u nositelných zařízení, jako je Fitbit Ace 3 a Garmin Vivofit Jr. 3. Ace 3 nabízí celodenní sledování kroků a aktivity, stejně jako virtuální odznaky a trofeje, které mohou děti sbírat, když splní úkoly.

Na druhou stranu, Vivofit Jr. 3 dělá z fyzické aktivity zábavu tím, že nabízí sběratelské drahokamy, fitness karty a zábavné hry a aktivity po 60 minutách každodenního cvičení.

  Jak využít segmentaci trhu ke zvýšení CRO a CRR

2. Povzbuzuje pocit nezávislosti

Jak děti stárnou, pravděpodobně chtějí cítit určitou nezávislost. A nositelná zařízení jim to mohou poskytnout tím, že dají rodičům klid, že jejich ratolesti jsou v bezpečí, a přitom jim stále dávají svobodu.

Mnoho dětských chytrých hodinek, jako je Gabb Watch 3, poskytuje funkce, které děti pravděpodobně nezajímají, jako je sledování GPS a geofencing. Mohou však podpořit svůj pocit nezávislosti, aniž by to skutečně poznali. Ať už jdou do školy nebo si jdou hrát ven s přáteli, rodiče je mohou pomocí těchto funkcí kontaktovat a sledovat je v reálném čase.

3. Vytváří zábavné příležitosti k učení

Pokud jde o chytré hodinky a fitness trackery vhodné pro děti, jednou z nejviditelnějších příležitostí k učení pro děti je naučit je, jak určit čas.

Chytré hodinky VTech KidiZoom DX3 obsahují speciální vestavěnou aktivitu s názvem Time Master, která dětem pomáhá naučit se určovat čas. Kromě sledování času však tyto chytré hodinky nabízejí zábavné vestavěné možnosti učení a několik zajímavých her.

Děti se mohou dokonce spárovat se svými přáteli, kteří také vlastní chytré hodinky KidiZoom, a hrát vzdělávací hry pro dva hráče, jako je Find the Diamonds, Treasure Hunt a Tic-Tac-Toe.

Dalším vynikajícím nositelným zařízením pro děti jsou chytré hodinky Little Tikes Tobi Robot, které se mohou pochlubit knihovnou bezplatných vzdělávacích her a aktivit.

4. Udržujte komunikaci s přáteli a rodinou

Většina nositelných gadgetů pro děti obsahuje komunikační funkce, mezi nejběžnější patří hlasové hovory a SMS. Udržování digitální komunikace s ostatními může pomoci dětem, které se cítí osamělé nebo plaché.

Děti mohou tato nositelná zařízení používat ke komunikaci nejen se svými rodiči, ale také s kamarády ze školy a dalšími členy rodiny. Naštěstí jsou všechny seznamy kontaktů řízeny rodiči, takže se děti nikdy nemusí bát interakce s cizími lidmi.

  Má Dynamic Island od Apple budoucnost na iPhonech?

Hledáte zábavné a přitom bezpečné chytré hodinky, se kterými budou děti rády komunikovat? Na chytrých hodinkách TickTalk 4 jsou k dispozici videohovory, hlasové hovory a textové zprávy.

5. Poskytuje zábavu vhodnou pro děti

Nositelný gadget, který poskytuje zábavu pro děti, je něco, z čeho by děti měly velký užitek. Navíc je to pravděpodobně hlavní důvod, proč je děti chtějí nosit! Podle a Cambridge English článekDěti se mohou pomocí her lépe zapojit, účastnit se, dosáhnout úspěchu a zapamatovat si své učení.

Kromě toho, že jsou skvělé a pohodlné, Gabb Watch 3 obsahují předinstalovanou aplikaci s názvem Gabb Go. Umožňuje dětem starat se o své vlastní virtuální mazlíčky. Děti se musí starat o své malé kamarády, aby vydělaly mince a odemkly další unikátní mazlíčky, jako je jednorožec nebo axolotl.

TickTalk 4 jsou další chytré hodinky se zábavou, kterou si děti zamilují a která přichází v podobě neomezené hudby, podcastů a příběhů. Vždy však před koupí chytrých hodinek pro děti zvažte klady a zápory.

6. Vyjádřete svůj jedinečný styl a osobnost

Kromě her a zábavy je jednou z dalších mimořádných výhod, které děti na nositelných zařízeních milují, to, že je mohou používat k vyjádření svého jedinečného smyslu pro styl a osobnost.

Například výše zmíněný Garmin Vivofit Jr. 3 je k dispozici v různých provedeních, ze kterých si děti mohou vybrat. Tyto návrhy zahrnují původní návrhy Garmin spolu s Disney Princess, Marvel a The Mandalorian. Nejlepší na tom je, že design, který zvolí, se integruje s displejem hodinek a celkovým zážitkem.

Navíc většina chytrých hodinek a fitness trackerů pro děti, jako je Fitbit Ace 3, jim dává na výběr různé barvy a také volitelné příslušenství.

7. Vždy zůstaňte v bezpečí

Nouzové a bezpečnostní prvky jsou nejdůležitějšími aspekty, které rodiče zvažují při rozhodování o oblečení pro své děti. Ale tyto funkce mohou být přínosem i pro samotné děti. Děti se mohou cítit pohodlněji, aniž by na ně dohlíželi jejich rodiče nebo pečovatelé, pokud mohou jednoduše stisknout tlačítko, kdykoli budou mít pocit, že jsou v nebezpečí.

  Jak resetovat kontrolku motoru na Polaris Ranger 1000

Děti se navíc mohou cítit v pohodě, když vědí, že jejich rodiče vždy vědí, kde používají GPS sledování – to funguje obzvláště dobře pro děti, které se často zatoulají nebo se ztratí.

Kromě toho většina nositelných zařízení, jako jsou chytré hodinky, bude automaticky zahrnovat sledování polohy GPS a bezpečnostní zóny; jednoduchou nositelnou možností s působivými bezpečnostními prvky je zařízení AngelSense. Lze jej připevnit na oblečení, batohy nebo kapsy a obsahuje tlačítko SOS a živé sledování GPS.

8. Vybudujte si zdravé návyky

Je důležité, aby si děti začaly budovat zdravé návyky, jako je pomoc s domácími pracemi a domácími úkoly, již od raného věku. Tyto návyky mohou dětem pomoci vybudovat sebeúctu, nezávislost a organizační schopnosti.

Nositelná zařízení, jako jsou Gabb Watch 3, mohou být obrovskou pomocí, pokud jde o tyto zdravé návyky a snižují zdrcující pocity, které přicházejí s každodenními pracemi a úkoly. Pomocí předinstalované aplikace Gabb Go mohou děti držet krok se seznamy úkolů, které pro ně vytvořili rodiče. Děti mohou za splnění těchto úkolů sbírat mince a vyplácet je za ceny.

Kromě toho má Garmin Vivofit Jr.3 doprovodnou aplikaci, kterou mohou rodiče používat k přidělování dětských prací spolu s odměnami za mince. Děti pak mohou použít své mince k vyplacení odměn, jako jsou hry.

Nositelná zařízení jsou dnes pro děti nutností

Od vestavěných vzdělávacích aktivit a výukových nástrojů po zábavné hry a funky designy – nositelná zařízení pro děti mohou být vybavena téměř vším! Navíc pouhé nošení může zlepšit samostatnost dítěte, komunikaci a fyzickou aktivitu.

Děti si jistě zamilují výhodu nošení skvělého a barevného zařízení s hrami a aktivitami, zatímco rodiče mohou využívat bezpečnostní funkce, aniž by byli zcela invazivní.

x