9 nejlepších pirátských her, které pomohou hráčům plout po sedmi mořích

Život piráta zní pro každého fascinující, že? Pojďme se tedy podívat na některé Pirátské hry, kde si můžete zahrát jejich život.

Hraní videoher je zábava. Nutkání zkoušet nové typy her je velkou výzvou pro každého hráče. S ohledem na to pro vás dnes máme jedinečné hry. Ať už jste fanouškem Pirátů z Karibského moře nebo milujete napínavé a tajemné příběhy mořských vln, vše jsme pro vás připravili.

V tomto blogu jsme vybrali ty nejlepší pirátské hry, které vám mohou poskytnout autentický zážitek z plavby po sedmi mořích, když sedíte u vás. Dnešní seznam obsahuje některé z nejlepších her, které se neomezují pouze na jeden žánr. Místo toho je žánr těchto her rozšířen z boje na taktické simulace, aby pokryl výběr každého.

Co jsou pirátské hry?

Kritickým faktorem, který způsobil popularitu videoher, jsou jejich jedinečné a smyšlené koncepty. Videohry umožňují hráči chodit v kůži své oblíbené postavy nebo fiktivních příběhů. Jasným příkladem toho jsou pirátské hry.

Být studentem nebo průměrným člověkem, žít každodenní život a očekávat příležitost plavit se po moři a očekávat pirátský život je také složité a nebezpečné. Pirátské hry vám však toto vše stále umožňují zažít, aniž by vám ublížily byť jen centimetr.

Pirátské hry jsou videohry navržené výslovně na příběhy a životní styl pirátů. Herní děj těchto her se točí kolem tajemství moří, ostrovů a dalších.

Jaké jsou hlavní cíle Pirátských her?

Online je k dispozici mnoho pirátských her, z nichž každá má jedinečné koncepty a zvraty. Proto je stanovení kritických cílů těchto her složitější.

Mise a záhady jsou však jedinou charakteristikou, která přináší všechny pirátské hry pod jednu střechu. Mezi klíčové cíle pirátských her patří plnění misí, získávání odměn, řešení různých záhad ostrova a další.

Mnoho pirátských her má navíc režimy pro více hráčů, kde hráč musí soupeřit s protivníkem, aby se stal legendou pirátů, jako ve slavné pirátské hře Sea of ​​Thieves.

Typy pirátských her, které můžete vyzkoušet

Akční adventury a střílečky jsou šálkem čaje jen pro některé. Každý má jiné možnosti, ale najít hry se stejným konceptem, jaký chcete, je docela hektické, zvláště v případě Pirate Games.

Ale co když řekneme, že i v pirátských hrách je k dispozici mnoho možností? Nejen na základě her, ale také na základě jejich typu. Když zmiňujeme pirátské hry, myslíme si maximálně na akční adventury a střílečky, ale je to víc než to.

Můžete najít různé typy pirátských her a ty, které musíte vyzkoušet, jsou pirátské stolní hry, strategické hry, hry pro více hráčů v otevřeném světě a další. Výběr se však může lišit. Ale na tomto blogu můžete najít hru podle svého výběru.

  8 Nástroje generátoru předmětu e-mailu pro lepší konverzi

Zde jsou některé z nejlepších pirátských her, které musíte tento víkend vyzkoušet. Tyto hry nejsou uspořádány v žádném konkrétním pořadí, ale jsou výslovně vybrány tak, aby pokryly výběr každého.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Mluvit o pirátských hrách a nezmínit Assassin’s Creed IV: Black Flag může působit jako neúplný příběh. Série Assassin Creed dala publiku mnoho láskyplných a návykových her. S pomocí Black Flag přinesli změnu do herního zážitku každého.

Hraní rychlých her je zábava, ale být toho součástí a žít život postavy je jiný zážitek. To Black Flag nabízí dokonale. Děj hry Black Flag se odehrává ve starověkém fiktivním příběhu přírodního světa Assassinů a Templářů.

Neměli bychom dávat spoilery, ale pokud mluvíme o hratelnosti, vývojáři provedli v této sérii četné změny tím, že věnovali pozornost sebemenším pohybům. Primární úlohou hráče je provozovat a upgradovat lodě. Může to znít jednoduše, ale není.

Assassin’s Creed IV: Black Flag je považována za jednu z edic v sérii Creed, kde Edward Kenway tráví poklady zkoumáním, lupičstvím a bojem o jiné lodě. Black Flag je dokonalá hra se správnými příchutěmi.

Vydání – říjen 2013

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/Vydavatel – Ubisoft

Platformy – PlayStation 3, Xbox, Windows

Eva Online

Hraní se postupem času hodně vyvíjelo ve všech aspektech, ať už jde o grafiku nebo příběhy. Ale než budeme považovat moderní hry za nejlepší, musíte si Eve Online jednou zahrát. Možná nakonec najdete zlatý kousek.

Eve Online je hra z roku 2003, která byla mnohem dále než svou dobu. V důsledku toho byla odměňována a oceňována po celém světě. Eve Online je vesmírná hra pro jednoho a více hráčů, kde se hráči účastní neskriptované hospodářské soutěže, válčení a politických schémat s ostatními hráči.

Eve Online nabízí více než 5000 hvězdných systémů, které přímo indikují nikdy nekončící zábavu a zábavu. Hlavní zábavou hry je létání s vesmírnými loděmi. Navíc hratelnost může být náročná. Můžete to zkusit sólo, ale mise je časem ještě těžší. Hledáte komplexní a náročnou hru? Jdi na tohle.

Vydání – květen 2006

Žánr – Simulace vesmíru

Vývojář/Vydavatel – CCP

Platformy – Windows

GreedFall

Další hrou, kterou pro vás máme, je GreedFall: Gold Edition. Pokud hledáte RPG zábavu, tato hra je tady, aby splnila všechny vaše potřeby. GreedFall je power pack hra, pokud jde o RPG, protože zahrnuje všechny systémy, které můžete očekávat.

GreedFall je dlouhá hra s bláznivou zápletkou a příběhem. Tato hra vám umožní zažít různé ostrovy s různými výzvami a fascinující historií. Toto je hra pro jednoho hráče, kde se hráč spolu s osadníky, žoldáky a lovci pokladů vydává na různé ostrovy, aby prozkoumal historii a tajemství.

Vydání – září 2019

Žánr – akční role-playing

Vývojář/Vydavatel – Spider

Platformy – PS4 a 5, Xbox One

Piráti z Karibiku

Kdo by neslyšel o Pirátech z Karibiku? Tato hra umožňuje hráči zažít zábavné a dobrodružné scény všech čtyř filmů. Od zbožňování pirátů až po zažívání života pirátů si zde můžete užít veškerou zábavu.

  8 analytických a výzkumných nástrojů pro datové vědce (alternativy Atlas.ti pro výzkumné projekty)

Po herní stránce můžeme říci, že vás Lego Pirates of The Caribbean v žádném ohledu nezklame. Hra využívá kooperativní mechaniky pro dva hráče, jako je většina Lego her. Hráč může odemknout postavy a doplňky z portu, aby mohl pokračovat ve hře.

Každá postava ve hře má jiné schopnosti; ujistěte se, že jste vybíraví. Piráti z Karibiku nejsou jen akční adventura. Místo toho je plná hádanek a strategií.

Vydání – květen 2011

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/vydavatel – Disney Interactive Studios

Platformy – Windows, PS 3, Xbox 360

One Piece: Pirate Warriors 3

One Piece: Pirate Warriors 3 je japonská akční videohra. Funkce této edice jsou ve všech ohledech podobné původní sérii One Piece, ať už jde o děj nebo zápletku hry.

Hra obsahuje až 37 hratelných postav, z nichž 10 je v této edici nově přidáno. Jelikož se jedná o akční hru, hráč musí mít rychlou reakční dobu. Kromě toho hra umožňuje i režim pro více hráčů. Proto si v této hře můžete užít řadu úrovní.

Hra je rozdělena do různých režimů: Legend Log, Dream Log a Legend Diary. Každý režim přichází s jedinečnými koncepty a zvraty. One Piece: Pirate Warriors 3 stojí za prozkoumání z několika důvodů, včetně dlouhého příběhu, mnoha úrovní a dalších.

Vydání – březen 2015

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/Vydavatel – Omega Force

Platformy – PS 4, Windows, Nintendo Switch

Pillars of Eternity II: Dead fire

Pillars of Eternity II: Dead fire je hra na hrdiny pro jednoho hráče. Tuto hru můžete zažít z izometrické perspektivy, kde herní zápletka pokračuje v závislosti na vašich rozhodnutích.

Základní postava hry přichází se schopností nahlédnout do duší jiných lidí a číst jejich vzpomínky a minulé životy. Smyšlené koncepty, jako jsou tyto, dělají hru jedinečnou samy o sobě. Hra se postupem času stává napínavější.

Kritickým cílem hráče je však pronásledovat Eothase, boha světla a znovuzrození, který probouzí násilí a plánuje zničit Caed Nua. Hra je plná extrémních záhad a tajemství.

Vydání – květen 2018

Žánr – Hraní rolí

Vývojář/Vydavatel – Versus Evil

Platformy – PC, PlayStation 4, Xbox One

Vesmírní piráti a zombie 2

Space Pirates and Zombies 2 je strategická hra pro hraní rolí a real-time. Spíše než na plavbu po moři vás tato hra pošle na různé mise ve vesmíru, kde můžete prozkoumat rozsáhlé galaxie.

Zápletkou hry je děsivý teror zombie v galaxii. Space Pirates and Zombies je sci-fi hra, kde musíte zachránit lidstvo před biomechanickou pandemií způsobenou nepřáteli.

Příběh hry vám může poskytnout heroický zážitek. Musíte najít, bojovat a zničit stopy zombie infekce. Tato akční adventura má 43 různých typů ovladatelných lodí, různé zbraně a několik misí.

Vydání – listopad 2017

Žánr – strategie v reálném čase, RPG

Vývojář/Vydavatel – MinMax Games

Platformy – Steam

Risen 2: Dark Waters

Pokud již znáte herní sérii Risen, věděli byste, jak napínavý a autentický příběh nabízí. The Risen 2: Dark Waters je podobný, ale mnohem napínavější než jeho prequel.

Pokud jde o hratelnost, hráč, který je členem inkvizice, je vyslán, aby zastavil chaos způsobený monstrózními tvory v hlubinách moře. V důsledku toho musí hráč jít a najít piráty z moře, aby se zbavil veškerého teroru.

  Jak získat online magisterský a bakalářský titul v oboru technologie?

Tato hra z pohledu třetí osoby se odehrává v temném a drsném vesmíru s pohlcujícími rysy původního Risen. Děj hry se mění na základě rozhodnutí hráče, díky čemuž je nepředvídatelnější a náročnější. Risen 2: Dark Waters je RPG hra pro jednoho hráče, která vás dokáže zabavit na celé hodiny.

Vydání – srpen 2012

Žánr – RPG

Vývojář/vydavatel – THQ Nordic

Platformy – Windows, Xbox 360, PS 3

Moře zlodějů

Sea Of Thieves je slavná pirátská hra plná napětí, záhad a fantastické herní zápletky. Tato hra má srdce milionů hráčů, protože její herní zápletka a grafika poskytují hráči dokonalý zážitek piráta.

Jak jsme již zmínili, Sea Of Pirates je hra pro více hráčů, kde hráč prozkoumává otevřený svět s pomocí pirátské lodi. Sea Of Thieves je náročná a napínavá hra. V důsledku toho se hráč může spojit s ostatními hráči nebo jít proti nim. Nemůžete předvídat, co je text.

Sea Of Thieves si úspěšně získalo lásku více než 30 milionů hráčů. Personalizovaný svět sdílený avatary a dobrodružství jsou hlavními důvody úspěchu hry. Kromě toho si hráč může upravit trup lodi, plachty a další.

Vydání – březen 2018

Žánr – akční dobrodružný

Vývojář/vydavatel – Microsoft Studios

Platformy – Xbox One, Windows

Piráti Sida Meiera

Pojďme se znovu plavit do Karibiku, ale tentokrát s Piráty Sida Meiera. I když je Sid Meier’s Pirates prastará hra, stále u ní můžete strávit hodiny, aniž byste přišli o moderní hry.

Piráti této hry mohou prozkoumat četné ostrovy, kde každé jejich rozhodnutí přináší různé příležitosti a výzvy. Sid Meier’s Pirates je hra pro jednoho hráče i pro více hráčů, kde hráči mohou útočit na nepřátelské lodě nebo města, pátrat po pokladu, zachraňovat rodiny a další.

Sid Meier’s Pirates je skvělá hra, která zabije čas a zažije jedinečný pirátský životní styl. Hra přichází s více než 25 různými loděmi, četnými zbraněmi a výzvami. Tuto hru si můžete užít až ve 4 hráčích.

Vydání – listopad 2004

Žánr – Akční-dobrodružný, strategický

Vývojář/vydavatel – Firaxis

Platformy – Xbox, PSP, PC

Zabalení

Když jsme ukončili náš seznam, našli jste svou hru na tento víkend? S největší pravděpodobností ano. Tento seznam obsahuje pro vás nejoblíbenější a nejpoutavější pirátské hry. Většina pirátských her na seznamu podporuje PC a PS. Proto si můžete užít vzrušení bez jakýchkoli omezení.

Můžete také prozkoumat ty nejlepší detektivní hry a uvolnit tak svého vnitřního Sherlocka.

x