etechblog

9 nejlepších poskytovatelů serverového hostingu Icarus v roce 2023

Získání nejlepšího hostování serveru Icarus vám pomůže zlepšit vaše dovednosti pro přežití v různých světech pomocí různých herních funkcí a nastavení.

Survival hry se stávají slavnými mezi tisíci hráčů. Každá survival hra přichází s jedinečnou strategií a grafikou. To zvyšuje zájem a nadšení hráčů.

Icarus je jednou z takových her, která má vynikající grafiku, která se hráčům líbí. Bude vás to povzbuzovat k tomu, abyste otestovali své dovednosti a vstoupili do světa, abyste přežili, prozkoumali, vyráběli a unikli.

A vaše hraní bude jednodušší se spolehlivým herním serverem Icarus, který vám poskytne vylepšenou grafiku, přidané funkce a další.

Na výběru správného serveru záleží a tento článek vám řekne, jak na to.

Co je Icarus?

Icarus je hra pro přežití PvE, která má jak trvalé režimy otevřeného světa, tak režimy založené na misích až pro 8 hráčů. Tuto hru vyvinul RocketWerkz, vytvořil Dean Hall a poprvé byla vydána 4. prosince 2021 pro Windows.

Hra se odehrává na fiktivní planetě Icarus, která se nachází čtyři světelné roky od Země. Z orbitální stanice a prospektorů na povrch planety je toho hodně k prozkoumání, výrobě, sklizni a lovu.

Icarus byl kdysi považován za druhou Zemi. Když se terraformování zhroutilo, vzduch se ukázal být toxický a naděje na kolonizaci nového světa zemřela s ním.

Hratelnost

Je to jedinečný kus hry o přežití, kde se většina hry odehrává během měřených misí. Zde hráči přijmou smlouvy na vesmírné stanici a sestoupí do terénu planety, aby splnili cíle. Jakmile je časovač dokončen, drop-pod se vrátí zpět.

Pokud se hráč nepodaří vrátit v rámci limitu, jeho postava zůstane na povrchu a postup je ztracen. Aby hráči přežili, potřebují shromáždit kyslík, vodu, jídlo, přístřeší atd. Nakonec musí hráč postavit pokročilé struktury a postavit nástroje.

Zpočátku hráč nemá nic kromě barvy. Jak postupují, jejich postava ve hře odemyká různé talenty, aby zlepšila své schopnosti a zpřístupnila plány umožňující pokročilé nástroje, materiály a zbraně.

Proč potřebujete herní server Icarus?

Grafika a prvky ve hře spotřebovávají velké zdroje. Chcete-li hrát takové hry, váš systém potřebuje 24hodinové širokopásmové připojení, které by mělo být vysoce výkonné. K překonání problémů, jako jsou chyby, neuložené hry, přerušení, lagy, závady a další, potřebujete herní server.

Herní server také pomáhá zmírňovat nežádoucí DDoS útoky, zálohovat vaše uložené hry a informace, poskytuje pokročilé zabezpečení, nabízí solidní výkon a další.

minimální systémové požadavky

Váš systém musí mít:

  • 64bitový procesor a operační systém Windows 10
  • Intel i5 8400
  • 16 GB RAM
  • NVIDIA GTX 1060 6GB
  • DirectX verze 11
  • Širokopásmové připojení
  • 70 GB dostupného místa

Pojďme diskutovat o herních serverech, které nabízejí výkonné funkce.

Servery pro přežití

Získejte jednu z prémiových herních serverových hostingových platforem pro svou oblíbenou hru. Survival Servers nabízí flexibilní možnosti pronájmu s pokročilými funkcemi, které potřebujete ve své hře. Po úspěšné platbě bude váš server během několika minut připraven začít hrát hru.

Jako zkušený hráč máte přístup k FTP a webovému správci souborů. Pokud rádi hrajete nějaké jiné hry, můžete snadno a zdarma přepínat mezi hrami a místy.

  11 nejlepších mobilních testovacích nástrojů, které vám pomohou vytvářet lepší aplikace

Hráči získají přístup k ovládacímu panelu, aby mohli okamžitě upravit nebo změnit nastavení a umístění serveru. Vlastní herní panel Survival Servers vám umožňuje instalovat pluginy a mody. Získáte možnost automatického restartování serveru a upozornění.

Survival Servers používá pouze nejnovější stroje, jako jsou procesory Xeon, disky SSD NVMe atd., aby vám poskytly více výkonu. Navíc získáte nejnovější verzi modů Icarus. Podporuje zamykání průchodu serveru a změnu mapy a poskytuje vlastní parametry spouštění se stavem serveru, jako je spuštění, zastavení nebo restartování.

Máte přístup k nástrojům třetích stran, díky kterým bude váš herní zážitek super cool. Survival Servers má datová centra na různých místech po celém světě, včetně Seattlu, Los Angeles, New Yorku, Francie, Singapuru a Německa. V každém datovém centru získáte DDoS ochranu a dostupnost serveru 24/7.

Nitrado

Pronajměte si herní server Icarus z hostingové platformy Nitrado a získejte různé možnosti slotů podle svých potřeb. Můžete rychle nainstalovat pluginy a mody a snadno spravovat server. Pomocí možnosti sdílení přístupu můžete svému příteli povolit, aby za vás spravoval servery podle přiděleného oprávnění.

Nitrado nabízí nejnižší možný ping tím, že zkracuje internetové trasy, čímž zvyšuje spolehlivost. S každým serverem získáte možnost denního zálohování, aby byly vaše uložené hry a osobní informace v bezpečí.

Herní server Nitrado používá pouze bezpečný, vysoce kvalitní a vysoce výkonný hardware. Získáte různé možnosti umístění po celém světě, takže si můžete vybrat tu nejbližší, abyste se vyhnuli nízké rychlosti. Každé datové centrum je dodáváno s ochranou DDoS, která umožňuje, aby byl váš server online 24/7.

Získejte flexibilitu, kterou si přejete, s herním serverem Nitrado Icarus. Server je vždy online, takže si můžete zvolit flexibilní runtime podle svých potřeb. Přepínejte mezi hrami snadno dostupnými na vašem serveru. Také si stáhněte nebo upgradujte svůj server snadno, kdykoli budete chtít.

Vyberte si z různých možností pronájmu nebo si vytvořte vlastní konfiguraci a začněte hrát.

4 hráči sítě

Vlastní herní server Icarus od 4Netplayers a nastavte si rámec tak, aby zůstal vaším vlastním světem. Začněte hrát hru během několika minut od registrace. Jedná se o cloudový herní server, který obsahuje 120 her, pluginů a modů za nulové náklady.

S 4Netplayers se nebudete muset starat o aktualizace. I když jste offline, aktualizace se nainstalují automaticky. Můžete zadat své Steamworkshop ID a umožnit hernímu serveru, aby si mod nainstaloval automaticky.

Bez předchozích zkušeností můžete snadno vytvářet a spravovat své servery. 4Netplayers nabízí nejnovější serverový hardware, včetně rychlých CPU, spousty paměti RAM a rychlých SSD disků. Využívá ochranu Corero SmartWall DDoS, která poskytuje vícestupňové vysoce výkonné filtrační systémy a nezahrnuje žádné vypínání během útoků.

Díky spolehlivé funkci zálohování nikdy neztratíte žádné informace ani uložené hry. Díky tomu je váš herní server bezpečný při selhání a poskytuje vám dechberoucí výkon.

Pronajměte si herní server ještě dnes za počáteční cenu 5,27 $/měsíc, která zahrnuje 4 sloty, a začněte konfigurovat a hrát hned.

GTXGaming

GTXGaming je přední hostitel od prvního vydání Icarus. Získáte pokročilý ovládací panel s nabitými funkcemi a funkcemi. Jeho pole pro zadávání textu a snadno použitelné posuvníky usnadňují konfiguraci pro začátečníky. Pro zkušeného hráče přichází s pokročilejšími nástroji.

Herní servery mají procesory Intel od procesorů E3 až po nejnovější procesory i7 nebo i9 a výkonné AMD Ryzeny. S každým serverem získáte kompletní DDoS ochranu.

  Jak vytvořit anonymní účet na Instagramu

Nahrajte své pluginy, vytvářejte mod pack nebo svět prostřednictvím FTP klienta, jako je Filezilla, a užívejte si hraní. Kromě toho můžete kdykoli přepínat mezi dostupnými hrami pouhým otevřením lístku podpory. Systém podpory je vždy otevřený, takže můžete získat okamžitou odpověď.

GTXGaming má datová centra v Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Oregonu, Charlotte, Quebecu, Londýně, Paříži, Madridu, Frankfurtu, Moskvě, Stockholmu, Singapuru a Sydney. Získejte plnou kontrolu nad svým serverem prostřednictvím jeho krásného webového rozhraní a snadno svůj server nakonfigurujte.

Pro odborníky poskytuje úplný FTP přístup, takže mohou nakonfigurovat svůj server a změnit některá nastavení ručně. Pokud chcete, aby váš server spravoval přítel, GTXGaming vám umožní vytvořit poduživatele a udělit oprávnění, která si přejete.

Objednejte si svůj server nyní pomocí rozbalovacích nabídek, vyberte si dobu pronájmu a brzy začněte hrát svou hru.

Zefektivnit servery

Prozkoumejte divočinu hry Icarus výběrem správné možnosti pronájmu od Streamline Servers a zažijte výkonné hraní. Jakmile je vaše objednávka zadána a platba je provedena, služba se okamžitě nainstaluje do vašeho počítače během několika minut.

Toto je navrženo hráči pro hráče a poskytuje hráčům hraní bez zpoždění. Využívá výkonný hardware a SSD disky, které nabízejí servery s nízkým pingem. Doplňky ze Správce modů můžete snadno nainstalovat pomocí instalačního systému na jedno kliknutí.

Streamline Servers nabízí ovládací panel, který díky svým výkonným funkcím a flexibilnímu designu poskytuje úplnou kontrolu nad herními servery. Má datová centra v Chicagu, Dallasu, Los Angeles, Miami, Atlantě, New Yorku, Phoenixu, Seattlu, Montrealu, Nizozemsku, Paříži, Norimberku, Londýně, Aucklandu, Changi, Tokiu, Brisbane, Melbourne, Perthu, Sao Paulu a Sydney. .

Váš server funguje 24/7 a chrání vaše hry před nechtěnými útoky. Kromě toho získáte funkce stavu serveru, konfigurační editory a hlavní stránku hry z ovládacího panelu. Přestože je hra dostupná pro 8 hráčských slotů, můžete hrát i sólo.

Pronajměte si herní server Icarus nyní za počáteční cenu 7,50 $/server.

Shockbyte

Začněte si půjčovat ještě dnes s herním serverem Shockbyte Icarus a zažijte nikdy nekončící funkce. Získejte automatické aktualizace, i když jste offline. Jeho plně konfigurovatelný server poskytuje podporu hráčům. Zkušení hráči získají plný přístup k FTP a správci souborů.

Budete mít funkci automatického vypnutí, která vám pomůže vypnout hru po dlouhém spánku, abyste ušetřili energii systému. Shockbyte založil svá datová centra po celém světě, aby nabízela 100% dostupnost a záruku nízké latence.

Nastavte si herní server okamžitě bez jakýchkoli potíží. Zpřístupněte svůj server 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s výkonnou funkcí ochrany DDoS, která zabraňuje nežádoucímu zahlcení. Shockbyte podporuje DLC, multicraft CP a mnoho dalšího. Získejte samoobslužné průvodce a mnohem více s herními servery Shockbyte.

Objednejte si svůj herní server Icarus za počáteční cenu 12,99 $/měsíc nebo 3,25 $/slot. Dodává se s 6 GB paměti a podporou Steam.

NÍZKÁ MS

Získejte vysoce výkonné servery od LOW.MS pro hostování hry Icarus. Můžete hostit soukromý svět se svými komunitami nebo přáteli nebo jít do veřejného světa a umožnit komukoli se připojit. S možností pronájmu získáte všechny pokročilé funkce pro více hráčů.

Jakmile LOW.MS obdrží vaši platbu; začne okamžitě nastavovat herní server, takže hru můžete spustit během několika minut. Využívá nejnovější procesory Intel, které poskytují až 5 GHz výpočetního výkonu. V kombinaci s Intel SSD a pamětí DDR4 poskytuje silný zážitek.

CPU mají nejvyšší benchmarky. Zahrnuje nejnovější Xeony řady E, Intel i9s a Ryzeny. Všechny herní servery mají minimálně 10 Gbps DDoS ochranu, která minimalizuje nechtěná přerušení hraní. Některá umístění datových center používají Corero SmartWall, která poskytuje maximální ochranu vašim serverům.

  Jak odstranit Chat a Meet z Gmailu

LOW.MS má 11 serverových umístění po celém světě, včetně Bend, Los Angeles, Dallas, Miami, Ashburn, Londýn, Norimberk, Helsinky, Varšava, Moskva, Singapur, Sydney a Hong Kong. Můžete použít jeho nástroj ping test k výběru nejlepšího umístění pro vaši hru.

Začněte hrdinskou hru ještě dnes s prémiovým herním serverem od 7,23 $ měsíčně. Zrušte kdykoli budete chtít. Pokud stále nejste se službou spokojeni, můžete se rozhodnout pro 5denní plnou náhradu bez udání důvodu.

1GServerHost

Zažijte výkonnou hru a pronajměte si ji od 1GServerHost. Získejte úžasné vlastnosti a funkce ovládacího panelu ve svém plánu. 1GServerHost nastaví váš server během chvíle, jakmile dokončíte platbu. Podporuje neomezený počet hráčů.

Získáte flexibilitu při používání vlastního herního panelu, který nabízí bezplatné přepínání her s dostupnými hrami. 1GServerHost spouští automatické zálohování, aby byla vaše uložená hra a osobní údaje v bezpečí.

Navíc 1GServerHost přichází s určitými herními funkcemi, včetně automatického restartování, aktualizací a dalších. Konfigurační editor vám umožňuje spravovat nebo měnit nastavení hry podle vašich potřeb.

Kromě toho podporuje všechny mody, mapy, DLC a steam pro PC. 1GServerHost má 9 globálních datových center vybavených výkonnou DDoS ochranou. Herní server najdete online 24/7, abyste mohli hrát hry, kdykoli budete chtít.

1GServerHost má AMD Ryzen 9 s frekvencí 5,2 GHz, 128 GB DDR4 s frekvencí 32 000 MHz a NVMe s rychlostí 7 000 MB/s. Výkonný hardware a disky vám umožní hrát hru bez přerušení a získáte nejnižší možný ping.

Vyberte si serverový plán Icarus od 12 $ měsíčně a získejte více možností pro svou hru. Pokud v jeho službách narazíte na něco rušivého, můžete se rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši do 72 hodin od nastavení.

XGamingServer

XGamingServer nabízí virtuální herní servery Icarus a Baremetal. Získáte tak vyhrazenou paměť RAM, úložiště a CPU spolu se zaručeným výkonem. Jeho herní panel je založen na pterodaktylu, který přichází s nabitými vlastnostmi a funkcemi.

Vyhrazený herní panel umožňuje snadnou konfiguraci, takže můžete mít plnou kontrolu nad herním serverem a soubory. Kromě toho můžete zálohy v cloudu nakonfigurovat přímo z herního panelu a stáhnout si zálohy, kdykoli budete chtít.

Vlastní ovládací panel XGamingServer také poskytuje bezplatné databáze MySQL, správce modů, plánování a možnosti pozvání uživatelů. Má 6 datových center po celém světě, včetně východního pobřeží USA, západního pobřeží USA, Evropy a Oceánie.

Najdete zde vše od rozsáhlé dokumentace XGamingServeru, od základů až po pokročilé konfigurace. Vaše servery budou online během několika minut po dokončení vaší objednávky. Všechny servery jsou hostovány na nejnovějších procesorech Intel a AMD Ryzen s ovladači NVMe SSD.

Navíc chrání váš server před nežádoucím zaplavením nebo útoky a udržuje jej online. Pronájem vysoce výkonného herního serveru Icarus začíná od 10 $ měsíčně, který přichází s cennými funkcemi. Zahrnuje DISK RAID 1, v rozsahu od 30 GB SSD do 100 GB SSD.

Závěr

Icarus je jedinečná hra, která vás zavede do jiného světa a zlepší vaše schopnosti přežití. Se správným hostingem serveru Icarus můžete svou hru učinit ještě zajímavější, pohodlnější, výkonnější a bez zpoždění.

Můžete se také podívat na tyto vyhrazené herní servery pro profesionální hráče.

x