etechblog

Co je to Apple Fitness+ a kolik to stojí?

Fitness+ je služba od společnosti Apple zaměřená na zdraví, která vám pomůže trénovat a zůstat fit z pohodlí vašeho domova. Fitness+ zahrnuje přizpůsobená doporučení pro trénink a integraci Apple Watch, která bude spuštěna na podzim 2020.

Co je Apple Fitness+?

Fitness+ je cvičební předplatitelská služba, která zahrnuje trénink jógy, cyklistiky, běhu, základního cvičení a silových cvičení, kromě jiných typů cvičení každý týden. Apple bude dodávat nová cvičení, takže vždy existují nové kurzy, které můžete prozkoumat.

Každé doporučené cvičení je založeno na vaší aktivitě na Apple Watch. Aplikace Fitness+ integruje vaše osobní metriky, jako je srdeční frekvence a spálené kalorie, do každého tréninku v aplikaci Fitness+.

  HTTPS je téměř všude. Proč tedy není internet nyní bezpečný?

Fitness+ má také speciální třídu pro ty, kteří s fitness začínají nebo znovu začínají, s názvem „Program pro absolutní začátečníky“. Je zabudován do Fitness+ s pomocí trenérů, kteří vás naučí základní pohyb a cvičení, takže se můžete naučit, jak se připravit na určitá cvičení.

Většinu cviků lze dokončit bez vybavení nebo jednoduché sady činek, takže je velmi snadné cvičit doma. Pokročilejší kurzy budou vyžadovat nějaké vybavení, jako jsou běžecké pásy, což může znamenat použití Fitness+ v tělocvičně.

Co Fitness+ nabízí?

Když vyberete a spustíte cvičení na iPhonu, iPadu nebo Apple TV, daný typ cvičení se automaticky spustí na Apple Watch. Během relace se na obrazovce zobrazují metriky z Apple Watch, které vás inspirují a motivují k většímu úsilí. Když například trenér řekne, že máte zkontrolovat srdeční frekvenci, nebo spustí odpočítávání, tato čísla se na vaší obrazovce animují.

  Jak získat editor kódu ve Skype hovoru

Pokud se rádi prosazujete trochou zdravého soupeření, volitelný Burn Bar ukazuje, jak si vaše současné úsilí stojí v porovnání s kýmkoli, kdo předtím dělal stejný trénink.

Na obrazovce se také objevují známé kroužky aktivity z Apple Watch, které zvýrazňují váš pokrok a spouštějí animovanou oslavu, jakmile se zavřou. Pomocí Sdílení aktivit můžete přátelům a rodině umožnit, aby viděli, jaké tréninky Fitness+ jste dokončili.

Jakmile si aktivujete předplatné Fitness+, najdete Fitness+ v nové aplikaci „Fitness“ na svém iPhonu, iPadu a Apple TV.

Kolik stojí Fitness+?

Přístup k Fitness+ stojí 9,99 $ měsíčně nebo 79,99 $ ročně při spuštění na podzim roku 2020. Po omezenou dobu bude služba zdarma první tři měsíce při nákupu nových Apple Watch Series 6. Dodává se také v rámci nového předplatného společnosti Apple One.

  Jak používat nový nástroj pro snímky obrazovky Firefoxu

Současní majitelé Apple Watch (série 3 a novější) dostanou jeden měsíc zdarma a mohou zkušební verzi sdílet s pěti dalšími členy rodiny. Plán předplatného se po 30denní zkušební době automaticky obnoví, dokud nebude ručně zrušen.

x