Drink It Smart vám řekne, jak jste opilí, a odhadne hladinu alkoholu v krvi [iOS]

Drink It Smart není aplikace pro zvýšení produktivity, nepomůže vám rychleji kontrolovat e-maily, rozhodně vám nepomůže pořídit lepší selfie a rozhodně vám nepomůže najít skvělé místo pro nápoje. Drink It Smart je aplikace pro iOS v hodnotě 0,99 $ v App Store, která je zaměřena na sociální dobro nebo lépe na to, aby nám pomohla zkontrolovat, kdy jsme pili. Aplikace je přizpůsobena k odhadu hladiny alkoholu v krvi u někoho, kdo pil. Přizpůsobuje výsledky na základě pohlaví a váhy, které uživatel zadá. Jak budete konzumovat více nápojů, přidáte to v aplikaci a řekne vám, jak jste opilí a jaké pravděpodobně bude vaše chování v tomto aktuálním stavu.

Poznámka: Vývojář rozdává 14 promo kódů pro Drink It Smart našim váženým čtenářům. Podrobnosti o účasti v giveaway jsou na konci tohoto příspěvku.

Drink it smart se spustí s hladinou alkoholu v krvi nastavenou na nulu. Než začnete, musíte si vybrat pohlaví a váhu. Klepněte na malé informační tlačítko vpravo dole. Vyberte své pohlaví a přidejte svou váhu v kilogramech nebo librách a poté klepněte na „Zpět“.

Po zadání pohlaví a hmotnosti se můžete vrátit na domovskou obrazovku a začít pít. Po pití klepněte na malé znaménko plus a poté vyberte, jaký druh nápoje jste pili. Můžete si vybrat ze čtyř druhů nápojů; long drink, panák, pivo nebo víno. Klepněte na znaménko plus vedle nápoje a nápoj bude zaznamenán jako jedna sklenice tohoto typu nápoje. Všimněte si, že aplikace vám nedovolí nejprve vypít 10 nápojů a poté je přidat všechny najednou. Nápoje jsou zaznamenávány jeden po druhém, což může uživatele povzbudit, aby si uvědomil, kolik nápojů již vypili. Po přidání každého nápoje se hladina alkoholu v krvi aktualizuje a aplikace uvádí, které tělesné funkce budou ovlivněny. Také to naznačuje určité pravděpodobné chování, které můžete vykazovat ve svém současném stavu.

Jak přidáváte další a další nápoje, chování a hladina alkoholu se aktualizují. To je vše, co aplikace obsahuje. Několik vylepšení, která by to zlepšila, je velké červené upozornění, které vám řekne, že již nejste způsobilí k řízení, a malé vylepšení uživatelského rozhraní, které uživatelům umožňuje přečíst celý název typu nápoje, který přidávají. Osobně jsem nikdy v životě nepil alkohol, takže lidé, kteří pijí, mohou možná lépe navrhnout, zda by seznam druhů nápojů neměl být bohatší, ale koncept aplikace je sám o sobě vynikající. Uživatelé by si také měli uvědomit, že měření alkoholu v krvi je přesné, ale ve skutečnosti se může stále lišit. Kromě toho, pokud užíváte jakýkoli druh léků, měření pro vás nemusí být přesné.

Stáhněte si Drink It Smart z App Store

Rozdávat

Vývojář rozdává našim čtenářům 14 promo kódů Drink It Smart. Chcete-li se zúčastnit giveaway, zanechte níže komentář. Prvních 14 čtenářů, kteří okomentují, obdrží kód. Uzávěrka giveaway je v pondělí 21. dubna 2014 o půlnoci.

Aktualizace

Nadílka je nyní uzavřena. Výhercům bude v nejbližší době zaslán propagační kód.