Jak můžete smazat účet Amazon Photos

Amazon Photos je zabezpečená online cloudová úložná platforma a je součástí ekosystému Amazon. S Amazon Photos můžete ukládat své fotografie a videa do zabezpečeného cloudového úložiště a přistupovat k nim ze zařízení, jako je prohlížeč notebooku, iOS a mobilní aplikace Andriod. Všichni uživatelé Amazon Prime mají přístup k neomezenému úložišti pro nahrávání fotografií v plném rozlišení a 5 GB úložiště videa pomocí Amazon Photos. Amazon Photos přichází s 5GB úložištěm zdarma, pokud nemáte Prime. Své nahrané obrázky můžete také použít k objednání personalizovaných suvenýrů, jako jsou tisky a pohlednice z dovolené z Amazonu. Jste uživatelem služby Amazon Photos a zajímá vás, proč vaše fotografie Amazon zmizely? Nebo jak smazat všechny fotografie z účtu Amazon? Pokud hledáte další informace týkající se Amazon Photos, zůstaňte naladěni až do konce. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, například jak smazat účet Amazon Photos a jak smazáním aplikace Amazon Photo odstranit fotky.

Jak můžete smazat účet Amazon Photos

Účet Amazon Photos můžete odstranit z nabídky Úložiště na webu Amazon Photos. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Kdo může vidět vaše fotografie Amazonu?

Ve výchozím nastavení mohou uživatelé, kteří mají přístup k vašemu účtu Amazon, vidět vaše fotografie Amazon. Fotografie z Amazonu vám však poskytují funkci, která vám umožní vybrat si, s kým chcete své fotografie z Amazonu sdílet. Můžete pozvat lidi k zobrazení konkrétních obrázků vytvořením skupin pouze pro členy a použitím rodinného trezoru. Členové Amazon Prime mohou ke sdílení používat Family Vault neomezené úložiště fotografií až s pěti dalšími lidmi.

Odstraní smazání Amazon Photo App fotografie?

Ne, vaše nahrané fotografie jsou bezpečně uloženy v cloudovém úložišti Amazon Photos. Tyto fotografie nebudou smazány, pokud je nesmažete z webu Amazon Photos.

  Jak spustit jakoukoli aplikaci v režimu Obrázek v obrázku v okně 10

Jak můžete odstranit fotografie Amazon ze svého telefonu?

Amazon Photos je jednou z nejlepších online cloudových úložných platforem pro bezpečné ukládání vašich fotografií a videí. Všichni uživatelé Amazon Prime mají přístup k neomezenému úložišti pro nahrávání fotografií v plném rozlišení a je dodáván s 5 GB úložiště zdarma, i když Prime nemáte. Ale i přes všechny tyto výhody možná budete chtít smazat aplikaci Amazon Photos z telefonu. Níže jsou uvedeny kroky k provedení tohoto přesného postupu.

Poznámka: Tento postup nesmaže žádné fotografie synchronizované s vaším účtem Amazon Photos. Aplikaci si můžete znovu stáhnout a přihlásit se ke svému účtu, abyste získali přístup ke svým fotografiím.

1. Otevřete ve svém zařízení Obchod Play.

2. Nyní klepněte na ikonu Hamburger v levé horní části obrazovky.

3. Poté klepněte na možnost Moje aplikace a hry.

4. Nyní klepněte na kartu Instalováno pro přístup k seznamu všech nainstalovaných aplikací ve vašem zařízení.

5. Projděte seznam a klepněte na aplikaci Amazon Photos.

6. Poté klepněte na možnost Odinstalovat a odeberte ji ze zařízení.

Doufejme, že jste úspěšně smazali aplikaci Amazon Photos z telefonu.

Jak můžete zastavit synchronizaci svých fotografií s účtem Amazon Photos?

Amazon Photos má funkci automatického ukládání, která nahraje všechny fotky, na které jste klikli, z telefonu do cloudového úložiště. Tuto funkci však musíte ručně zapnout, pokud chcete automaticky ukládat fotky, na které jste klikli, na svůj účet Amazon Photos. Podívejme se, jak vypnout tuto možnost automatického ukládání v aplikaci Amazon Photos.

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Amazon Photos Android nebo iOS přístroj.

2. Nyní klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na Nastavení nahrávání.

4. Klepnutím na přepínač Uložit fotografie tuto funkci vypnete.

Jak můžete smazat všechny fotografie z účtu Amazon?

Zde je návod, jak můžete odstranit všechny fotografie z účtu Amazon v několika jednoduchých krocích.

Poznámka: Fotky jsou trvale smazány po 30 dnech od umístění v koši.

Krok I: Přesuňte všechny fotografie do koše

Níže jsou uvedeny kroky vysvětlující, jak přesunout všechny požadované fotografie do koše na Amazon Photos.

1. Navštivte Webové stránky Amazon Photos a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů k účtu Amazon.

2. Nyní vyberte požadované fotografie, které chcete odstranit, kliknutím na ikonu zaškrtnutí.

  Jak změnit profilový obrázek na Instagramu?

3. Po výběru fotografie klikněte na možnost Přesunout do koše v horní části stránky.

4. Klepnutím na možnost Odstranit nakonec přesunete vybranou fotografii do koše.

Krok II: Odstraňte fotografie z koše

Chcete-li trvale odstranit všechny své fotografie, které jste přesunuli do koše, musíte přistupovat k Amazon Photos pomocí webového prohlížeče a postupovat podle následujících kroků.

1. Z oficiální stránky Amazon Photosklikněte na možnost Koš v levém podokně.

2. Nyní vyberte všechny požadované fotografie kliknutím na ikonu zaškrtnutí.

3. Poté klikněte na možnost Trvale odstranit v horní části stránky, jak je znázorněno níže.

4. Klepnutím na možnost Odstranit konečně trvale smažete fotografie z Amazon Photos.

Jak můžete smazat účet Amazon Photos?

Pokud nejste spokojeni se službami poskytovanými službami Amazon a chcete ukončit své členství v Amazon Prime, měli byste svůj účet Amazon Photos smazat. A zde je návod, jak můžete smazat účet Amazon Photos krok za krokem.

Poznámka: Před provedením následujících kroků se ujistěte, že jste již přihlášeni ke svému účtu.

1. Přístup k oficiální stránky Amazon Photos.

2. Klikněte na možnost Úložiště v levém podokně.

3. Poté klikněte na možnost Zrušit můj plán v nabídce úložiště.

4. Kliknutím na možnost Ukončit svůj plán konečně smažete svůj účet Amazon Photos.

Co se stane s fotografiemi, když zrušíte Amazon Prime?

Od Amazon Photos již nebudete mít neomezené úložiště fotografií. Vaše celkové úložiště bude omezeno na 5 GB, které mohou používat uživatelé mimo službu Prime Amazon. Dobrou zprávou ale je, že vaše obrázky Amazon neodstraní. Můžete si je stáhnout, ale pokud vaše nahrané fotografie překročí 5 GB, nebudete moci nahrávat, synchronizovat ani sdílet žádné soubory. Kromě toho máte možnost zakoupit další úložiště od Amazon Photos.

Může někdo jiný nahrát do vašich fotografií Amazon?

Amazon Photos mají funkci s názvem The Family Vault, což je digitální archiv fotografií. Do rodinného trezoru může být zahrnuto až šest uživatelů (hlavní i nepřímí uživatelé Amazonu), včetně vlastníka účtu Prime. Všichni tito přidaní členové trezoru mají přístup ke všem fotografiím a mohou také nahrávat nové fotografie do trezoru a vytvářet sbírku fotografií a videí.

Proč vaše fotografie z Amazonu zmizely?

Všimli jste si, že ve vašem účtu Amazon Photos chybí některé vaše fotografie? Určitě se ptáte, proč vaše fotografie z Amazonu zmizely. Může se to stát, když zrušíte předplatné Amazon Prime. To by mohl být hlavní důvod, proč vaše fotografie z Amazonu zmizely.

  Jak okamžitě skenovat dokumenty a přidávat fotografie na Mac pomocí kontinuální kamery

Je Amazon Drive a Amazon Photos totéž?

Pokud hledáte online cloudové úložiště poskytované společností Amazon, napadnou každého dvě možnosti, a to Amazon Drive a Amazon Photos. Někdy jsou také stejné, protože obě jsou online úložné platformy používané k ukládání fotografií, ale mají malý rozdíl. Hlavní rozdíl je:

  • Amazon Drive je určen pro organizaci souborů a složek a také pro prohlížení dokumentů ve všech formátech souborů, včetně formátu JPEG.

  • Amazon Photos je ale fotografická služba navržená speciálně pro ukládání a zobrazování souborů obrázků a videí. Vaše fotografie a videa lze zobrazit a vychutnat prostřednictvím aplikace Amazon Photos, která má fungovat jako fotogalerie.

Jak bezpečné je Amazon Photos?

Pokud ukládáte fotografie na pevné disky, flash disky a další zařízení pro ukládání dat, tato úložná zařízení mohou zmizet, rozbít se nebo se mohou poškodit a všechna vaše data mohou být ztracena. V dnešní době je tedy cloudové úložiště dobrou alternativou, protože zabraňuje ztrátě dat. Díky cloudovému úložišti si můžete být jisti, že své fotografie můžete stále prohlížet na novém zařízení, i když se s vaším fyzickým zařízením něco stane. Všechny přední online cloudové služby jsou bezpečné, ale většina uživatelů považuje Amazon Photos za spolehlivou a bezpečnou službu, protože:

  • Amazon Photos skenuje vaše obrázky pouze pro účely uspořádání.
  • A na rozdíl od Google Storage neanalyzuje vaše data pro marketingové účely.

Amazon Photos je tedy bezpečná možnost online úložiště.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, proč vaše fotografie Amazon zmizely a jak smazat účet Amazon Photos. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x