etechblog

Jak používat roboty ChatGPT „My GPT“ k učení deskových her, vytváření obrázků a mnoho dalšího

Klíčové věci

  • OpenAI vydala spoustu režimů „My GPT“ pro ChatGPT-4, včetně funkcí jako DALL-E pro vytváření obrázků a Analýza dat pro výsledky dokumentů.
  • ChatGPT Classic je k dispozici pro ty, kteří preferují jednodušší verzi bez dalších funkcí.
  • Mezi další nové režimy patří poradce technické podpory, Sous Chef a Math Mentor, které poskytují pomoc s různými úkoly a zájmy.

OpenAI právě vydala seznam nových režimů ChatGPT s názvem „My GPT“. které v podstatě přidávají chuť ChatGPT-4 a DALL-E a speciálně je přizpůsobují pro určité úkoly.

„Moje značky GPT“ najdete na kartě Prozkoumat v postranní nabídce ChatGPT. Je plný vlastních režimů GPT, od zábavného překladače memů po poradce technické podpory, a takto funguje každá z předem sestavených možností OpenAI.

1. DALL-E

DALL-E vám umožňuje vytvářet obrázky zcela ponechané na vaší fantazii. A obrázky můžete vylepšit pomocí následných výzev.

2. Analýza dat

Od dokumentů po tabulky, nahrajte svá data do režimu analýzy dat ChatGPT, abyste mohli rychle čerpat výsledky z vašich dokumentů. Buďte však opatrní, protože výsledky AI mohou být nepřesné.

  Jak změnit umístění DoorDash

3. ChatGPT Classic

ChatGPT-4 má nyní DALL-E 3, procházení a poskytování pro nahrávání souborů. Pokud se však chcete vrátit k jednoduššímu ChatGPT bez všech těchto funkcí, k tomu slouží ChatGPT Classic.

4. Čas hry

Máte někde doma deskovou hru, se kterou nevíte, jak ji hrát? Čas hry přichází na řadu a může vám vysvětlit karty a deskové hry. Můžete také nahrát obrázky, pokud nevíte, jak se hra jmenuje, ale máte návod nebo představu o tom, co to je.

5. Vyjednavač

K přípravě na vyjednávání použijte The Negotiator. Pokud potřebujete pomoc při snaze dosáhnout dobrého obchodu, můžete přijít na ChatGPT a použít to, abyste získali nápady, kde začít.

6. Trenér kreativního psaní

ChatGPT byl vždy skvělý pro kreativní psaní, ale Creative Writing Coach to přebírá o stupeň výš. Můžete se do něj podívat a udělat pro vás průzkum nebo vložit své úryvky, aby vám pomohl zlepšit váš styl a doručení.

7. Kosmický sen

Cosmic Dream nabízí uměleckou inspiraci a působivá umělecká témata na základě vašich podnětů. Může se spustit jediným slovem nebo sadou pokynů, jaký styl chcete. Snaží se však nepředělávat díla umělců vyrobená po roce 1912.

8. Poradce technické podpory

Obecně není dobrý nápad používat AI pro technickou podporu. OpenAI však přidal poradce technické podpory jako prostředek k získání rady ohledně vaší technologie. Doporučujeme, abyste své otázky omezili na obecné, nespecifické technické rady, protože informace, které poskytuje, mohou být zastaralé.

  Jak zastavit Skype ve ztlumení jiných zvuků na PC

9. Hrdina omalovánky

Děti si zamilují nekonečné možnosti omalovánek, které Coloring Book Hero poskytuje. Vytváří černobílé tisknutelné umění v neseriózním, náladovém a dětem vhodném stylu. Buďte kreativní ve svých výzvách a zeptejte se na další podrobnosti, pokud chcete větší výzvu.

10. Prádelna Buddy

Laundry Buddy je překvapivě užitečný pomocník při praní prádla, který vám pomůže udržet vaše oblečení v dobrém stavu. Jeho výjimečným rysem je však jeho schopnost číst a porozumět štítkům na oblečení a dešifrovat znaky prádla na štítcích.

11. Sous Chef

Vytváření alternativních receptů a brainstorming možností menu s ChatGPT’s Sous Chef. Je ideální pro použití kontextu k vytváření nápadů na jídlo a seznamů s potravinami. OpenAI mu také poskytla možnosti generování obrázků, které vám umožní vidět, jak by vaše potenciální jídla měla vypadat.

12. Nálepka Whiz

Když si myslíte „nálepku“, vaše mysl může přejít k digitálním – a v tomto případě se mýlíte. Sticker Whiz slouží k navrhování vlastních samolepek aplikací v reálném životě, které si můžete koupit a objednat na Sticker Mule. Jakmile dokončíte svůj návrh, Sticker Whiz vygeneruje odkaz, pomocí kterého můžete zakoupit objednávku.

13. Matematický rádce

Math Mentor rozšiřuje matematické dovednosti ChatGPT integrací schopností zpracování obrazu a přesnějšího matematického enginu. Dokáže porozumět ručně psaným matematickým problémům a identifikovat problémy a zároveň vést tazatele ke správné odpovědi.

  Jak odeslat aktualizaci polohy do skupinové konverzace Skype

14. Hot Mods

Upřímně řečeno, Hot Mods se zdá být nejméně užitečné ze všech variací ChatGPT. Inzeruje se jako AI, která upraví fotografie vašeho vozidla. Říká se však, že úprava obrázků je pouze pro software pro úpravu obrázků. Většinou vytiskne výsledky, které jsou jen mírně inspirované vaší fotografií.

15. Mocktail Mixolog

Mocktail Mixologist je nealkoholická verze Sous Chef. Řekněte mu, jaké ingredience a souvislosti máte, a ono vám dá návod, jak v tomto smyslu vyrobit maketu. Je navržen tak, aby měl temperamentní charakter (možná tak, aby odpovídal nápojům), a může také vytvářet obrázky nápojů.

15. Genz 4 Meme

Nejsme si jisti, proč si OpenAI myslí, že Boomers by mohl potřebovat překladač memů, ale přesto nám ho dali. Nahrajte své memy do meme genz 4 a sledujte, jak to rozebírá. Kupodivu to dělá velmi „Gen Z“ způsobem, téměř poráží pointu toho, že jde o překladatele.

„Moje značky GPT“ nejsou na mobilu… Zatím

Nové režimy ChatGPT bohužel zatím nejsou dostupné v oficiální mobilní aplikaci ChatGPT. I když můžete pokračovat v započaté konverzaci na ploše, nemůžete zahájit nový chat s žádnou z ostatních značek GPT kromě DALL-E. I když je přístup na mobilu usnadňuje, možná si na to budeme muset ještě chvíli počkat.

Prozatím se budete muset držet řady nových nástrojů a chatbotů OpenAI a možná se během toho naučíte novou deskovou hru nebo dvě.

x