Jak spravovat svůj Nintendo účet z Nintendo Switch

Přístup a správa vašich různých účtů pro herní platformy přímo z vašich konzolí je přehlíženou, ale velmi pohodlnou funkcí moderního hraní.

A s tím, jak se hraní na konzoli více propojuje s předplatitelskými službami nebo prémiovými účty, je pohodlí při správě vašich účtů stále důležitější. Ale na vašem Nintendo Switch je tento proces docela složitý. Pokud tedy chcete spravovat svůj Nintendo účet přímo z Nintendo Switch, můžeme vám pomoci.

Co potřebujete vědět před odebráním nebo přidáním účtu Nintendo

Než se však pokusíte získat přístup a upravit svůj účet Nintendo přímo ze svého přepínače, musíte předem znát několik klíčových problémů a bodů. Tímto způsobem můžete zajistit, že nebudete ztrácet čas nepodporovanými funkcemi nebo problémy, se kterými se můžete setkat s vaším účtem.

Konkrétně body, které potřebujete vědět před úpravou účtu Nintendo prostřednictvím konzole Nintendo Switch, jsou následující:

 • I když můžete přidávat nebo odebírat uživatele a účty Nintendo ze svého Nintendo Switch, možnosti úprav jsou omezeny na vaše členství v Nintendo Switch Online nebo zobrazení konkrétních podrobností účtu.
 • Většinu dostupných nastavení pro váš účet Nintendo naleznete v eShopu Nintendo, nikoli v Nastavení systému.
 • Je možné, že nebudete moci změnit některé aspekty svého účtu Nintendo, například jeho region, protože máte prostředky na eShopu Nintendo. Pokud byste změnili nastavení regionu, můžete přijít o své prostředky.
  Jak změnit tapetu Androidu podle denní doby

I když informace o účtu a možnosti dostupné na vašem Nintendo Switch mohou být omezené, stále nabízejí užitečné informace nebo rychlé a snadné způsoby, jak řešit předplatné. Jak ale získáte přístup k možnostem účtu Nintendo z přepínače?

Jak spravovat a přistupovat k informacím o vašem účtu na Nintendo Switch

Existují dva hlavní způsoby, jak můžete spravovat a přistupovat k informacím o svém účtu Nintendo na vašem přepínači, a to buď prostřednictvím systémových nastavení vaší konzole nebo Nintendo eShop. Možnosti nabízené oběma metodami se však liší.

Jak získat přístup k informacím o vašem účtu Nintendo na vašem Nintendo Switch

Pokud chcete jednoduše získat přístup k informacím o svém účtu Nintendo, můžete rychle využít nastavení systému Nintendo Switch. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

 • Na domovské obrazovce vašeho Nintendo Switch vyberte Nastavení systému.
  Jak používat Sparklines v Tabulkách Google

 • Zvýrazněte možnosti pro uživatele a vyberte uživatelský profil propojený s vaším účtem Nintendo.

 • V části Účet Nintendo vyberte Zkontrolovat informace o účtu.

 • Vyberte buď Zobrazit e-mailovou adresu, nebo Zobrazit členy rodinné skupiny.

Odtud můžete zadat heslo k účtu Nintendo a zobrazit požadované informace o účtu. Pokud však chcete upravit informace, mohou být užitečnější jiné metody.

Jak spravovat platbu a předplatné pro váš účet Nintendo

Pokud chcete změnit jakékoli informace o platbě nebo předplatném pro váš účet Nintendo, budete muset použít nastavení Nintendo eShop na vašem přepínači. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

 • Na domovské obrazovce vašeho Nintendo Switch vyberte Nintendo eShop.

 • Vyberte uživatelský profil propojený s vaším účtem Nintendo.
 • Jakmile se eShop načte, vyberte ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 • V části Informace o účtu zvýrazněte svůj uživatelský profil.

Na stránce Informace o účtu můžete upravovat věci, jako jsou platební metody a prostředky na Nintendo eShopu. A pokud zvýrazníte možnosti pro Nintendo Switch Online, můžete dokonce obnovit nebo ukončit automatické obnovení a nastavit nebo zrušit své předplatné.

Jak upravit informace o svém účtu Nintendo

Bohužel, i když můžete přistupovat k některým požadavkům na účet a spravovat je ze svého Nintendo Switch, chcete-li svůj účet Nintendo Switch upravit hlouběji, musíte použít metody mimo vaši konzolu.

  Jak změnit e-mailovou adresu Yahoo

A stejně jako odebrání někoho z vaší Nintendo Family Group, primární způsob, jak můžete upravit ostatní aspekty vašeho Nintendo účtu, je přes oficiální Nintendo web. Chcete-li tedy plně upravit podrobnosti svého účtu Nintendo, postupujte takto:

 • Přejděte na oficiální stránku účtu Nintendo webové stránky a přihlaste se ke svému účtu.
 • Odtud můžete vybrat Informace o uživateli a změnit svůj profil, e-mailovou adresu nebo propojené účty výběrem možnosti Změnit.

 • Můžete také vybrat Přihlášení a Nastavení zabezpečení a změnit jakékoli možnosti zabezpečení pro svůj účet, včetně hesla a přístupového klíče, výběrem Upravit.

 • V části Soukromí a další nastavení můžete změnit veškerá oznámení, která dostáváte, nebo informace, které odesíláte o věcech, jako jsou e-maily od Nintenda nebo Informace o použití, výběrem Změnit.

 • Nebo můžete vybrat kartu Rodinná skupina a přidat nebo odebrat členy rodiny.

A díky tomu můžete měnit a upravovat četné aspekty svého účtu Nintendo. Pokud vám tedy možnosti na vašem Nintendo Switch selžou, máte alespoň metodu zálohování, která nemusí být tak pohodlná, ale jistě splní vaše potřeby.

Změňte svůj Nintendo účet pohodlně

Díky většině nejnaléhavějších možností pro váš účet Nintendo podporovaných vaším Nintendo Switch můžete snadno zobrazit podrobnosti o svém účtu nebo upravit informace o platbách a předplatném. Tímto způsobem se nemusíte obávat bolesti hlavy zákaznického servisu, když chcete zrušit něco jako Nintendo Switch Online.

Ale i když možnosti na vašem přepínači nepodporují změny vašeho účtu, stále můžete upravovat všechny aspekty svého účtu prostřednictvím oficiálního webu Nintendo, jen s o něco menším pohodlím než na vaší konzoli.