Jak vydělat peníze na Instagramu? 10 diskutovaných způsobů –

Internet je v plamenech generováním více toků příjmů, pasivních příjmů a vedlejších problémů. Co kdybychom vám řekli, že všechny ty hodiny na vaší oblíbené sociální síti – Instagramu – by vám mohly pomoci vydělat nějaké peníze?

V současné době je Instagram jednou ze 4 nejpoužívanějších platforem sociálních médií s celkovým počtem 4,25 miliardy návštěv každý měsíc. Je to také nejstahovanější aplikace na světě. Tyto statistiky sdílené ve zprávě Digital Trends, Hootsuite, ukazují na jednu věc: Instagram je skvělá aplikace pro prodej, partnerství a generování příjmů.

Na Instagramu existuje mnoho způsobů, jak vydělávat, od prodeje vašeho zboží přes vytváření značkového obsahu až po vydělávání bonusů. A to se netýká jen pasivního příjmu.

Pojďme vás provést nejosvědčenějšími způsoby vydělávání peněz na Instagramu s exkluzivním pohledem na bonusy a příjmy založené na předplatném z Instagramu:

Partner se značkami

Pokud máte dobrý dosah, profil tvůrce nebo status BOI (Born on Instagram), můžete spolupracovat se značkami a vydělat si pěkné peníze.

Influencer marketing je na vzestupu. Značky vám budou platit za propagaci svých produktů na vašem Instagramu. Jakkoli to může znít jednoduše, přimět značky, aby s vámi spolupracovaly, se může zdát jako úkol, když jste noví a začínáte.

Jakmile budete známý influencer se silnou angažovaností, značky vás osloví. Když však začínáte, můžete oslovit značky přímo prostřednictvím e-mailu nebo Instagramu a říci jim, proč se k vám hodí.

Můžete se také nechat zařadit na tržiště pro influencery nebo dokonce na vlastní tržiště s influencery na Instagramu, abyste zvýšili své šance na nalezení. Pokud jde o obsah, který zveřejňujete, definujte výklenek, který vás zajímá.

Zjistěte, kdo je vaše publikum, kdy jsou nejaktivnější a jaký typ obsahu mají rádi. Využijte statistiky Instagramu, abyste si o tom udělali jasnou představu.

Příspěvky, které byly sponzorovány, budou mít značku sponzorovaného/placeného partnerství – musíte pokračovat a vybrat to při nahrávání příspěvku.

Začněte žít a vydělávejte s odznaky

Zdá se, že Instagram live se opravdu rozjíždí! Instagram tvůrcům doporučuje vysílat živě alespoň jednou týdně, aby mohli oslovit své publikum v reálném čase.

Instagram, který je k dispozici pouze pro obchodní účty a účty tvůrců a pouze ve vybraných částech světa, vám umožňuje povolit odznaky a vydělávat jejich prostřednictvím.

Nastavte si svůj výplatní účet, seznamte se se zásadami zpeněžení obsahu Instagramu a pusťte se do živého vysílání. Jakmile budou aktivní, klepnutím na odznaky je povolte. To vám dává šanci vydělávat peníze z obsahu, který vytváříte, zatímco vaši diváci platí určitou částku, aby získali další uznání.

  Jak hrát hry Nintendo DS na Linuxu s DesmuME

Vaši diváci si mohou zakoupit více odznaků v jedné živé relaci a mohou se rozhodnout pro tyto možnosti: 0,99 USD, 1,99 USD a 4,99 USD. Diváci, kteří si koupí odznaky, budou mít vedle sebe modré srdce – dejte jim výzvu, abyste povzbudili více fanoušků, aby si vaše odznaky koupili.

Můžete vidět celkový počet zakoupených odznaků a své celkové výdělky během živého vysílání; pro podrobný přehled můžete klepnout na Zobrazit během života. Jakmile vaše živá relace skončí, můžete sledovat všechny odznaky z vašeho profesionálního panelu.

Dělejte affiliate marketing

Meta sice dříve měla svůj program affiliate marketingu, ale po 30. červnu 2023 nebude k dispozici.

Protože většina firem chce propagovat své produkty na sociálních sítích, neustále hledají mikroinfluencery, kteří by jim pomohli sdílet slovo s jejich komunitou. Pokud máte silné zapojení, možná je čas připojit se k některému z oblíbených affiliate programů.

Jakmile se připojíte k těmto programům, musíte sdílet odkazy na produkty prostřednictvím příspěvků a kotoučů. Za každý nákup uskutečněný přes tento odkaz získáte provizi nebo procento.

Pokud jste noví a přemýšlíte, kde hledat, začněte s Amazon Associates, eBay Partner Network a GoDaddy.

Vytvořte instagramový obchod

Dalším jistým způsobem, jak vydělat dobré peníze prostřednictvím Instagramu, je založit obchod. Přemýšlejte o provozování internetového obchodu, jen abyste byli zbaveni potíží s hostováním vašeho obchodu.

Zdá se, že tento trend převzalo mnoho malých podniků. Některé velké podniky také začaly prodávat prostřednictvím Instagramu mimo své webové stránky a aplikace třetích stran, jako je Amazon a eBay.

Chcete-li vytvořit obchod, musíte se přepnout na obchodní účet, připojit svou stránku na Facebooku, nahrát příslušný katalog produktů a dokončit kontrolu účtu a můžete jít. Zjistěte také, kdy je nejlepší čas zveřejňovat příspěvky na Instagramu a nechte to pozitivně ovlivnit vaše prodeje!

Ve skutečnosti můžete Instagram použít ke zvýšení návštěvnosti svého webu a pomoci s organickým dosahem. Můžete také zvýšit své příspěvky a vytvořit reklamy, abyste oslovili více své cílové skupiny.

Staňte se trenérem Instagramu

Obliba instagramových trenérů za poslední dva roky raketově vzrostla. Nyní jistě snadno najdete trenéry. Některé vám pomohou porozumět osobním financím, zatímco jiné vám umožní škálovat vaši malou firmu.

A přesto vás někdo jiný může naučit, jak zvládnout zásadní dovednost a dostat se na trh práce.

Od osobního fitness po osobní branding najdete různé trenéry, kteří vám mohou pomoci na vaší cestě. Pokud jste v něčem dobří a máte cit pro výuku, proč to nezkusit?

Můžete založit kurz a požádat lidi, aby si ho koupili; můžete najít různé cesty, jak prodat své služby a vydělat peníze. Ale musíte být důslední!

Prodej kurzů

Možná si myslíte, že jsme to právě zmínili dříve, ale dotkli jsme se toho pouze jako jedné z doplňkových služeb nabízených kouči sociálních médií.

Prodej online kurzů, které definují a zjednodušují složité dovednosti a oblasti rozvoje, může být praktickým způsobem, jak na platformě vydělat peníze.

Koučování může být většinou živé, zatímco kurzy zahrnují seznam nahraných materiálů v různých formátech, které pomohou vašim svěřencům/studentům učit se vlastním tempem.

  9 nejlepších nástrojů pro správu alternativních oprav Microsoft WSUS pro malé a střední podniky

K vytváření multimediálních kurzů a jejich marketingu na Instagramu můžete použít jiné platformy! Bum, jste připraveni prodat.

Prodávejte fotografie nebo digitální obsah

Instagram byl vždy velmi vizuální platforma. S přidáním navijáků se stalo vše o estetickém faktoru. Instagram Insights vám může pomoci pochopit, který obsah funguje dobře a který ne.

Využijte této příležitosti a prodávejte fotografie, digitální grafiku a ilustrace přes Instagram. Fotografie a videa můžete prodávat jiným společnostem v odvětví cestování, food blogování a módy.

Jste-li návrhář, můžete své ilustrace prodávat a přijímat zakázky na míru. Navíc, pokud již máte portfolio, můžete jej použít k podpoře Instagramu a zvýšení návštěvnosti vaší práce, aby firmy a jednotlivci investovali do vašich služeb.

Vytvořte stránku účtu funkcí

Pokud se chcete vyhnout vlastní tvorbě obsahu, stále se můžete živit zobrazováním obsahu jiných lidí (samozřejmě s patřičnými zásluhami) a dlouhodobě ho zpeněžovat.

Založte si účet funkce Instagram, kde budete zobrazovat dobrou práci nebo dobré produkty v konkrétním výklenku. Je důležité nikam neni, abyste mohli přilákat cílové publikum, které skutečně konvertuje.

Jakmile budete oblíbení a budete mít množinu následovníků, můžete pokračovat a nabízet placená místa firmám, firmám a dokonce i jednotlivcům. Můžete jim pomoci prodat jejich služby a účtovat si provizi za každého spotřebitele, který navštíví vaši stránku.

Vydělávejte kotoučové bonusy z Instagramu

Chcete-li to provést, musíte být zaregistrováni v programu pro tvorbu Instagramu, který se jmenuje Born on Instagram nebo BOI. Pokud vytváříte skvělý obsah, který mají rádi instagramové algoritmy a publikum, budete od Instagramu dostávat bonusy.

Ano to je správně! Jakmile přepnete na profesionální účet Instagram, můžete k tomu přistupovat na svém profesionálním panelu.

Reels Surprise je program, jehož prostřednictvím mohou tvůrci vydělat až 20 000 $ za vytváření obsahu, který jejich komunita miluje, baví a s nímž se zapojuje.

To je v současné době v praxi pro tvůrce v USA. Musíte být způsobilí a v souladu se Zásadami zpeněžení partnerů Instagramu. Instagram má aktuálně až 150 válců týdně! Takže pokračujte ve tvoření.

Opakující se příjem s předplatným

Možná si myslíte, že vydělávání přes Instagram je velmi nejisté: neexistuje žádná pevná částka, kterou byste mohli vydělat každý měsíc. Ale to není pravda!

Nabídněte své komunitě a sledujícím exkluzivní obsah nebo zážitky. Vaši sledující budou platit měsíční poplatek za sledování tohoto exkluzivního obsahu. Poskytne jim odznak předplatitele vašeho profilu a doporučujeme, abyste každého ze svých sledujících ocenili!

Takže budete mít domov předplatitele, který bude mít přístup k veškerému vašemu exkluzivnímu obsahu. Můžete vytvářet kotouče, příspěvky, živé relace a příběhy pouze pro předplatitele. Vaši odběratelé se objeví s fialovým odznakem, který jim pomůže vyniknout.

Můžete si také nastavit předplatitelské chaty, pomocí kterých se můžete současně připojit ke 30 různým předplatitelům. Rozšiřte svou komunitu a vydělávejte!

Udělejte pro své předplatitele něco speciálního, sestavujte společně a řešte, co se jim líbí. Neustále je rozpoznávejte a udržujte své aktivity v zapojení konzistentní, abyste uspěli v programu předplatného!

Jste způsobilí, pokud jste v USA, máte minimálně 10 000 sledujících a splňujete zásady zpeněžení obsahu a partnerského zpeněžení Instagramu.

  21 TF karet pro váš fotoaparát a další gadgety

Kdo může vydělávat peníze na Instagramu?

Nyní, když dojde na vydělávání peněz na Instagramu – existují kritéria, která musíte splnit. Kritérium způsobilosti však není složité. Jen je dobré některé z nich znát, abyste si na platformě vydělali, aniž byste dostali ban.

#1. Stáří

Bez ohledu na to, ve které zemi se nacházíte, vám musí být 18 let

#2. Typ účtu

Abyste mohli vydělávat peníze, budete muset přejít na profesionální účet – tvůrce nebo obchodní účet; osobní účet vám nemůže pomoci zpeněžit váš obsah

#3. Počet následovníků

Musíte mít silnou sledovanost – seznam sledujících v tisících, nejlépe 10 tisíc a více. Pro zjednodušení potřebujete základnu sledujících, kteří se pravidelně zabývají vaším obsahem.

Existují tvůrci s menším počtem sledujících, kteří stále vydělávají peníze prostřednictvím Instagramu. Vyšší počet sledujících však pomáhá.

Chcete-li mít nárok na programy, jako je předplatné, musíte mít na platformě minimálně 10 tisíc sledujících.

#4. Poloha (pouze USA)

Abyste měli nárok na určité exkluzivní programy, které Instagram celosvětově nezavedl, musíte mít sídlo v USA. To platí pro program Subscriptions, bonusový program Reels Surprise a aktivační odznaky na živých relacích.

Pokud chcete, aby Instagram doporučoval váš obsah na své stránce prozkoumání, postupujte podle pokynů komunity.

To se snaží vytvořit bezpečný prostor, který respektuje každého, dodržuje zákony země a zdržuje se zveřejňování nahoty a spamování lidí. Zde jsou nejdůležitější věci, které je třeba mít na paměti:

  • Sdílejte obsah, který je váš; neplagiujte ani neporušujte práva duševního vlastnictví
  • Nezveřejňujte nevhodný obsah, protože nahota není povolena
  • Zůstaňte bez spamu a nezveřejňujte obsah, který propaguje nebo usnadňuje falešné recenze a hodnocení
  • Nepodporujte organizovaný zločin, terorismus nebo nenávistné skupiny
  • Nenabízejte sexuální služby ani se nepodílejte na nákupu a prodeji zbraní, zbraní a drog (a dalšího regulovaného zboží)
  • Neoslavujte sebepoškozování ani se nepodílejte na projevech nenávisti nebo obtěžování

Pokračujte ve vytváření (dopad)

Jak tedy můžete vidět, vydělávat peníze na Instagramu je snadné, pokud budete důslední ve svém úsilí a pokud nepřestanete tvořit. Nezapomeňte si však přečíst Zásady zpeněžení partnerů Instagramu a Zásady zpeněžení obsahu, abyste nezveřejňovali nevhodný obsah nebo neprováděli praktiky, které by mohly negativně ovlivnit počet vašich sledujících nebo stav účtu.

Nezapomeňte také dodržovat smluvní podmínky Instagramu a pokyny pro komunitu, abyste mohli nadále vydělávat. Pomozte Instagramu udržovat bezpečný prostor pro komunitu, kde si navzájem pomáháme prosperovat.

Můžete také prozkoumat některé tvůrce Instagram Stories, abyste vytvořili profesionální a poutavé příběhy.

x