Jak zapnout zvuk příběhu na Instagramu

Instagram je jednou z populárních platforem sociálních médií, kde můžete přes internet poznat lidi, které máte rádi, a komunikovat s nimi. Ať už je to vaše rodina, přátelé, příbuzní nebo dokonce celebrity, které obdivujete. S kterýmkoli z nich se můžete virtuálně zapojit prostřednictvím Instagramu a sdílet názory a obrázky, nebo jen veřejně vytvářet a sdílet zábavné mediální příspěvky, abyste si vytvořili silné pouto s ostatními uživateli. Tímto způsobem můžete vědět, co dělají vaši přátelé na Instagramu, prostřednictvím rolí nebo příběhů, které nahrají na platformu, aby je mohli vidět ostatní. Někdy však uživatelé chtějí z nějakého důvodu ztlumit nebo zapnout něčí příběhy, aniž by je přestali sledovat, ale nevědí, jak zapnout něčí příběh na Instagramu. Tento článek vám tedy přináší způsoby, jak se naučit, jak zapnout zvuk příběhu na Instagramu. Přečtěte si a dodržujte tyto metody, abyste věděli, jak zrušit ztlumení příběhu na IG s kroky, jak je také ztlumit.

Jak zapnout zvuk příběhu na Instagramu

Díky funkcím Instagramu, jako jsou příspěvky, živá videa, kotouče, DM a příběhy, je tato platforma sociálních médií nejoblíbenější a v současné době ji používá více než 1 miliarda aktivních uživatelů měsíčně. Většinu času můžete ztlumit příběhy některých lidí, jen abyste si odpočinuli od jejich obsahu nebo obecných aktualizací života, aniž byste je přestali sledovat. Pokud však o nich chcete dostávat aktualizace prostřednictvím jejich příběhů, můžete je znovu zapnout. Chcete-li to provést přesně, postupujte podle následujících metod.

Metoda 1: Prostřednictvím kanálu Instagram nebo domovské stránky

Požadovaný příběh můžete zapnout v aplikaci Instagram prostřednictvím zdroje nebo domovské stránky, jak je popsáno níže.

1. Otevřete v telefonu aplikaci Instagram.

2. Najděte požadovaný ztlumený (zašedlý) příběh shora, jak je znázorněno, a dlouze ho stiskněte.

3. Klepněte na možnost Zrušit zvuk příběhu, jak je znázorněno níže.

4. Nyní uvidíte, že příběh ve zdroji Instagramu nebude ztlumen.

Metoda 2: Prostřednictvím profilu uživatelského účtu

Existuje také způsob, jak zapnout zvuk příběhů z požadovaného účtu, ze kterého jste dříve ztlumili zvuk. Přečtěte si a postupujte podle níže uvedených kroků, abyste zjistili, jak zrušit ignorování příběhu na Instagramu z profilu účtu.

  Jak opravit chybu 0x97 na tiskárnách Epson

1. Otevřete v telefonu aplikaci Instagram a klepněte na ikonu Profil v pravém dolním rohu, jak je znázorněno níže.

2. Klepněte na Sledování, umístěné vedle názvu vašeho účtu a profilového obrázku, jak je znázorněno na obrázku.

3. Klepněte na požadovaný profilový účet v následujícím seznamu.

4. Klepněte na záložku Následující pod jejich profilem, jak je znázorněno.

5. V seznamu klepněte na možnost Ztlumit.

6. Vypněte možnosti Příspěvky a Příběhy, abyste zrušili ignorování příspěvků a příběhů z daného účtu, jak je znázorněno.

Metoda 3: Prostřednictvím nastavení účtu

Kromě toho můžete zapnout zvuk příběhu na Instagramu z nastavení vašeho vlastního účtu pomocí kroků uvedených níže.

1. V sekci Profil klepněte na ikonu Hamburger v pravém horním rohu.

2. Klepněte na možnost Nastavení.

3. V seznamu klepněte na možnost Soukromí.

4. Přejděte dolů a klepněte na možnost Ztlumené účty v části Připojení.

5. Klepněte na požadované ztlumené účty, které chcete ztlumit.

6. Klepněte na záložku Následující pod profilem, jak je znázorněno.

7. Klepněte na možnost Ztlumit.

8. Vypněte možnosti Příspěvky a příběhy, jak je znázorněno níže, abyste zrušili ignorování příspěvků a příběhů z účtu požadovaného profilu.

  Zaplatil jsem 42 dolarů za Apple za instalaci ochranného krytu obrazovky a nejsem ani blázen

Jak ztlumit příběh na Instagramu

Poté, co jste se naučili zapnout ztlumení příběhů na Instagramu, můžete je nyní ztlumit pomocí podobných přístupů uvedených výše. Můžete si vybrat a provést kteroukoli ze tří výše uvedených metod pro ztlumení požadovaných příběhů pouhým přepnutím na vypnuté možnosti Příspěvky a Příběhy.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak nahlásit příběh na Instagramu?

Odpověď: Příběh Instagramu můžete nahlásit klepnutím na ikonu se třemi tečkami > Možnosti nahlášení v požadovaném příběhu. V dotazu: Proč nahlašujete tento příspěvek, narazíte na několik možností, ze kterých si můžete vybrat? Vyberte požadovanou možnost a pokračujte v nahlášení příběhu Instagramu.

Q2. Mohu pozastavit příběh Instagramu?

Odpověď: Ano, jakýkoli příběh na Instagramu můžete pozastavit dlouhým stisknutím příběhu. Příběh můžete dlouze tisknout, jak dlouho chcete.

***

Nyní víte, jak zapnout zvuk příběhu na Instagramu pomocí výše uvedených metod. Můžete sdílet dotazy k tomuto článku nebo jakékoli návrhy na další témata, která byste se od nás chtěli dozvědět. Vložte tyto dotazy a návrhy do pole komentářů níže.

x