Jak zobrazit oblíbené kotouče na Instagramu

Instagram je nové sociální centrum pro uživatele internetu, kde mohou zveřejňovat příběhy, fotografie a videa a sledovat obsah z celého světa. Nejlepší na této platformě je, že poskytuje uživatelům Instagramu ochranu soukromí tím, že dává možnost soukromého profilu. Pokud jde o zábavu, Instagram je docela návyková aplikace. Zejména díky svým novým funkcím se stal mezi uživateli ještě populárnější. Lidé všech věkových skupin vyrábějí kotouče a sledují je celý den. Pokud jste také milovníkem kotoučů a chcete vědět, jak vidět oblíbené kotouče na Instagramu, jste na správném místě. V dnešním průvodci si probereme všechny běžné pochybnosti o pokročilém nastavení na Instagramu a další. Také se dozvíte, jak se dívat na své lajky na Instagramu a proč nevidíte příspěvky, které se vám na Instagramu líbí. Pojďme tedy bez dalších okolků začít s naším důkladným průvodcem Instagramem a jeho funkcemi.

Jak zobrazit oblíbené kotouče na Instagramu

Dozvíte se o kotouče Instagramu a jak se dívat na vaše lajky na instagramových kotoučích a příspěvcích v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co jsou kotouče na Instagramu?

Reels je funkce Instagramu, která si rychle získala pozornost a popularitu mezi dospívající generací po celém světě. Tuto funkci také využívají lidé všech věkových skupin k propagaci svých firem nebo vlivných instagramových účtů. Tato návyková funkce zahrnuje vertikální videa na celou obrazovku, která lze nastavit na 90 minut a lze je také upravovat pomocí nástrojů na samotné platformě. Můžete dokonce vytvořit 15sekundové kotouče a přidat k nim hudbu a sdílet je na svém profilu. Celkově vzato je to super zábavná a pohlcující funkce videí na Instagramu.

  11 nejlepších programů doporučení pro růst vašich uživatelů a podnikání

Poznámka: Vzhledem k tomu, že smartphony nemají stejnou možnost nastavení a liší se od výrobce k výrobci, zajistěte správná nastavení, než je změníte. Níže uvedené kroky byly provedeny na iPhone 13.

Kde jsou pokročilá nastavení na Instagramu?

Pokročilá nastavení Instagramu přicházejí s některými dalšími funkcemi, které pomáhají vylepšit vaši zkušenost s aplikací. Tato nastavení vám mohou pomoci se skrytím počtu lajků nebo zobrazení u vašich příspěvků. Spolu s tím můžete také vypnout komentování vašeho příspěvku. Také můžete automaticky sdílet své příspěvky na Facebooku, psát alternativní text, nastavit minimální věk pro své příspěvky a přidat ke svému příspěvku štítek placeného partnerství.

Následující kroky vám pomohou získat přístup k pokročilým nastavením na Instagramu:

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Instagram.

2. Na stránce vašeho profilu klepněte na ikonu +.

3. Nyní vyberte Odeslat ze seznamu možností.

4. Nyní vyberte obrázek ze svého zařízení a klepněte na Další.

5. Znovu klepněte na Další.

6. Nyní v dolní části klepněte na Pokročilá nastavení.

7. Poté zapněte možnost Upřesnit nastavení, kterou chcete pro svůj profil na Instagramu zapnout.

Jak můžete vidět své lajky na kotoučích

Kromě toho, že víte, jak vidět oblíbené kotouče na Instagramu, musíte také vědět, jak můžete vidět své hodnocení Líbí se na kotoučích. Můžete tak učinit přímo ze svého profilu na Instagramu. Můžete také zkontrolovat, kolik lidí vaši roli komentovalo a sdílelo.

1. Spusťte Instagram na svém telefonu a klepněte na ikonu svého profilu v pravém dolním rohu obrazovky.

2. Nyní klepněte na ikonu kotoučů.

3. Dále klepněte na kotouč ve svém profilu.

4. Číslo pod srdcem představuje počet lajků na vašem válci.

5. Chcete-li zjistit, komu se váš kotouč líbil, klepněte na číslo.

Proč nevidíte všechny lajky u svého příspěvku na Instagramu?

Pokud nevidíte všechny lajky u svého příspěvku na Instagramu, může se to stát kvůli technické závadě. Kromě toho to bylo u některých účtů způsobeno novou aktualizací Instagramu. To má za následek, že uživatel nemůže u svého příspěvku vidět všechna hodnocení Líbí se, stále můžete zkontrolovat, které konkrétní účty daný příspěvek označily. Instagram spustil tuto funkci, aby se více zaměřil na spojení, konverzace a komunitu.

  5 Enterprise-Ready Cloud Vulnerability Scanners pro AWS, GCP, Azure a další

Jak se můžete podívat na své lajky na Instagramu

Je docela snadné se podívat na své lajky na Instagramu. Chcete-li zkontrolovat lajky, postupujte podle následujících kroků:

1. Přejděte do nabídky svého profilu na Instagramu.

2. Nyní klepněte na tři svislé čáry v pravém horním rohu.

3. Dále vyberte ze seznamu Vaše aktivita.

4. Nyní klepněte na Interakce.

5. Z možností vyberte To se mi líbí.

6. Budete moci vidět všechny vaše oblíbené příspěvky, videa a kotouče.

Jak zobrazit oblíbené kotouče na Instagramu

Své oblíbené kotouče můžete snadno zkontrolovat na Instagramu kontrolou své aktivity na platformě. Pokyny krok za krokem naleznete ve výše uvedených krocích. Když ze seznamu vyberete možnost Líbí se, narazíte na všechna videa a příspěvky, které se vám líbí. Ty s ikonou videokamery nahoře budou kotouče, které se vám líbily.

Proč na Instagramu nevidíte příspěvky, které se vám líbí?

Pokud vás zajímá, proč nevidíte příspěvky, které se vám na Instagramu líbily, pak je to kvůli nedávné úpravě v aplikaci, která odstranila kartu zobrazující aktivitu. Stále je však možné zobrazit příspěvky, které se vám na Instagramu líbí, když ve svém profilu otevřete možnost Vaše aktivita a otevřete v něm Interakce. Tím se dostanete na možnost To se mi líbí, ve které můžete snadno zkontrolovat své oblíbené příspěvky.

Proč Instagram skrývá lajky?

S novou aktualizací Instagramu byla představena nová funkce, která skrývá lajky u příspěvků. Tento krok byl přijat s ohledem na účinek nízkých lajků, které byly spojeny s vyvoláváním úzkosti a deprese u uživatelů Instagramu. Proto, aby se vyřešil tento problém srovnání, Instagram uvolnil uživatelům možnost skrýt lajky u svých příspěvků.

Odebral Instagram příspěvky, které se vám líbily?

Ano, Instagram ze své platformy odstranil možnost Příspěvky, které se vám líbí. Tato možnost byla nahrazena funkcí Vaše aktivita, kterou najdete klepnutím na tři svislé čáry na stránce vašeho profilu.

Dokážete skrýt lajky na kotoučích?

Nyní, když víte, jak zobrazit oblíbené kotouče na Instagramu, můžete na platformě používat i další funkce, jako je skrývání hodnocení Líbí se na kotoučích. Chcete-li vědět, jak to udělat, postupujte na svém mobilním telefonu podle následujících kroků:

1. Spusťte webový prohlížeč a otevřete v něm Instagram.

  Nahrajte video z aktuální karty v Chrome pomocí Screencastify

2. Nyní na stránce Přihlášení klepněte na tři tečky dole.

3. V něm klepněte na Vyžádat si plochu.

4. Dále otevřete svůj účet Instagram a klepněte na svou profilovou fotku v pravém horním rohu obrazovky.

5. Poté z nabídky vyberte položku Profil.

6. Dále klepněte na ikonu kotoučů a otevřete kotouč, u kterého chcete skrýt hodnocení Líbí se mi.

7. Klepněte na tři tečky v horní části kotouče.

8. Nyní klepněte na možnost Skrýt jako počet.

Jak můžete odkrýt lajky na Instagramu

Stejně jako můžete skrýt lajky na Instagramu, stejným způsobem je možné odkrýt i tyto lajky. Chcete-li je odkrýt, podívejte se na níže uvedené kroky:

1. Otevřete svůj profil na Instagramu a klepněte na příspěvek, u kterého chcete odkrýt lajky.

2. Nyní klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu příspěvku.

3. Nyní vyberte Zobrazit jako počet.

Odstranil Instagram kotouče?

Pokud nemáte přístup k funkci cívky na vašem Instagramu, může to nastat kvůli chybě nebo mezipaměti. Aplikaci Instagram můžete jednoduše odinstalovat ze svého zařízení a znovu ji nainstalovat, abyste tuto chybu vyřešili.

Může vaše přítelkyně vidět, co se vám líbilo na Instagramu?

Když na Instagramu dáte lajk příspěvku, váš lajkovaný příspěvek uvidí každý, kdo ho vidí. Vaši sledující také uvidí vaše uživatelské jméno pod fotkou, kterou jste na Instagramu označili jako lajk. Vaše přítelkyně také může vidět, co se vám na Instagramu líbilo, pokud má přístup k vašemu účtu z možnosti Vaše aktivita.

***

Doufáme, že se našemu dokumentu podařilo osvětlit vám vše o funkci kotoučů a dalších neznámých funkcích Instagramu. Dejte nám vědět, jak by vám mohl pomoci náš průvodce, jak zobrazit oblíbené kotouče na Instagramu. Pokud máte další dotazy nebo návrhy, můžete níže zanechat své komentáře.

x