Kolik lidí má Netflix?

Netflix je mezinárodní streamovací služba s více než 13 000 tituly, které lze sledovat. Jejich široká sbírka filmů a televizních pořadů se v jednotlivých zemích liší a existují různé kategorie včetně komedie, dokumentů a animací. Většina nových televizorů má Netflix předinstalovaný, ale aplikaci si také můžete stáhnout do svého tabletu nebo smartphonu.

Na Netflixu jsou k dispozici různé plány v závislosti na vašich potřebách sledování. Základní plán je 8,99 $ měsíčně a to vám umožňuje sledovat Netflix pouze na jedné obrazovce najednou. Je ideální pro jednotlivce, kteří žijí sami. Další plán je 12,99 $ měsíčně a umožňuje vám sledovat Netflix na dvou obrazovkách a sledovat Netflix na čtyřech obrazovkách a stojí 15,99 $ měsíčně. Když se zaregistrujete k Netflixu, zaregistrujte se pomocí hesla a přihlaste se, abyste získali přístup. Neměli byste sdílet podrobnosti s nikým mimo vaši domácnost, ale Netflix na to nemá žádné přísné kontroly. Stejně ještě ne!

Předplatitelé Netflixu

Tak kolik lidí má Netflix okolo světa? Na světě je 203,6 milionů předplatitelů Netflixu, přičemž v roce 2020 byl zaznamenán výrazný nárůst, v loňském roce bylo celkem 37 milionů členů! Netflix stojí za YouTube, ke kterému se každý měsíc přihlásí přes 2 miliardy uživatelů. Mimochodem, Netflix má také kanál na YouTube, který má 19,1 milionu odběratelů. Čistý zisk Netflixu v roce 2019 dosáhl 1,9 miliardy dolarů.

  Jak rychle vypnout otravná upozornění na iPhonu nebo iPadu

Většina předplatitelů má sídlo ve Spojených státech s více než 60 miliony. Evropa, Střední východ a Afrika mají více než 29 milionů, Latinská Amerika více než 21 milionů a Asie a Tichomoří 7 milionů. Očekávání byla v roce 2020 překročena kvůli globální pandemii, kdy více lidí než kdy předtím uvízlo uvnitř a sledovalo streamovací službu. The Queen’s Gambit byl jen jeden program, který zapouzdřil publikum a přitáhl 62 milionů domácností. Předpokládá se, že Netflix bude mít do roku 2023 více než 300 milionů předplatitelů.

Zvýšená konkurence

Netflix zažívá větší konkurenci než kdy předtím, s relativně novou streamovací službou s názvem Disney+, která získala 86 milionů předplatitelů. Amazon Prime Video také vzrostl a má 10,1 milionu. Netflix se nyní soustředí na růst svých předplatných v jiných zemích, jako je Indie, uprostřed tohoto nárůstu konkurence. Budoucnost pro Netflix stále vypadá dobře, protože výjimečný růst v roce 2020 naznačuje, že se zatím nemají moc čeho bát.

  ProWidgets je první opravdová implementace widgetů pro iPhone a iPad

Populární tituly Netflix

Nejoblíbenější tituly Netflix v daném okamžiku mají tendenci se shodovat se světovými událostmi. V roce 2020, kdy byli všichni v uzamčení kvůli koronaviru, byly nejoblíbenější kategorie komedie, dramata a pořady o pečení. Některé z nejpopulárnějších titulů v roce 2020, včetně:

Tygří král – 64 milionů domácností
Láska je slepá – 30 milionů domácností
Vánoční kroniky – 20 milionů domácností
The Queen’s Gambit – 62 milionů domácností
Bridgerton – 63 milionů domácností

V průběhu roku 2021 budou na Netflix přidány různé nové tituly, na které se diváci mohou těšit. Patří mezi ně některé populární filmy jako Batman začíná, Jason X, I Am Legend, Rain Man a Two Weeks‘ Notice.

  Jak vytvořit obrázek vašeho USB disku

Netflix má svou vlastní originální sérii, takže diváci mohou očekávat nové pořady a sezóny, které zahrnují Sexuální výchovu (sezóna 3), Yes Day, Moxie a Blonde. Netflix neustále přidává nové tituly do svého katalogu v celé řadě kategorií, takže předplatitelé mohou po celý rok 2021 posílat spoustu nového obsahu s novými sezónami dostupnými od některých z nejpopulárnějších titulů.