Proměňte své nápady v mistrovská díla

Oblast digitálního designu a diagramů se vyvíjí spolu s nedávným pokrokem umělé inteligence.

Ze široké škály dostupných nástrojů pro tvorbu diagramů Wondershare EdrawMax vyniká svými jedinečnými vlastnostmi a všestranností. Není to jen tak nějaký nástroj pro vytváření diagramů; je to platforma, která vám dává šanci proměnit vaše nápady v mistrovská díla.

EdrawMax je robustní a komplexní nástroj pro vytváření diagramů, který je neustále aktualizován o pokročilé funkce. Umožňuje vám vytvořit velké množství diagramů v různých kategoriích diagramů pomocí masivní kolekce designových prvků. Nástroj je vícejazyčný a je k dispozici pro Windows, Mac a Linux a existuje také webová verze.

Ať už jste designér, obchodní expert nebo student, EdwardMax má pro vás řešení. Zjednodušuje jakýkoli komplikovaný postup a vysvětluje jej poutavým způsobem, který pochopí každý. V tomto článku podrobně prozkoumám funkce Wondershare EdrawMax, abych převedl vaše úsilí o vytváření diagramů a digitální design na další úroveň.

Wondershare EdrawMax: Přehled

EdrawMax je nástroj, kde se kreativita snoubí s produktivitou se schopností přeměnit nápady ve vizuální mistrovská díla. Díky funkci vytváření diagramů poháněných umělou inteligencí se tento nástroj odlišuje od všech ostatních možností. Kromě toho je k dispozici mnoho šablon pro více než 200 typů diagramů, které přicházejí s uživatelsky přívětivým rozhraním.

Zde jsou některé běžné diagramy, které můžete vytvořit pomocí EdrawMax:

 • Vývojový diagram (s umělou inteligencí)
 • Myšlenková mapa (s umělou inteligencí)
 • Schéma sítě
 • Půdorys
 • Organizační schéma
 • UML diagram
 • ER diagram
 • Genogram

Vlastnosti EdrawMax

Osobně tento nástroj doporučuji, protože jsem vyzkoušel některé klíčové funkce, které jsou pozoruhodné. Pojďme se tedy podívat na funkce, které vás zaručeně ohromí.

#1. Vytváření diagramů AI a různé možnosti diagramů

Wondershare EdwardMax přepracoval způsob vytváření diagramů pomocí svých možností vytváření diagramů založených na AI. Pomocí několika kliknutí můžete díky této funkci sestavit širokou škálu diagramů.

S funkcí EdraMax AI můžete vytvářet AI kresby, vývojové diagramy, myšlenkové mapy, časovou osu, SWOT analýzu a mnoho dalších diagramů. Navíc získáte všechny nástroje pro návrh těchto diagramů, což výrazně minimalizuje vaše úsilí.

Kromě pomoci s vytvářením diagramů AI EdrawMax také automaticky najde chyby ve vašich vývojových diagramech. Kromě toho identifikuje rizika projektu, předpovídá trendy v datech a vytváří výkresy v různých stylech. Interaktivní a intuitivní rozhraní celkově zjednodušuje proces vytváření diagramů.

Technologie OpenAI ChatGPT navíc umožňuje citlivější vytváření diagramů a inteligentnější doporučení. Tato inovativní softwarová funkce mění hru pro různé možnosti vytváření diagramů.

Díky tomu můžete rychle generovat nápady na obsah pomocí AI Q&A a převádět je na myšlenkové mapy, seznamy, tabulky a texty. Další zábavnou částí je funkce extrakce textu z obrázků OCR, která vám umožní extrahovat text z obrázků jednoduchým kliknutím.

Vyzkoušel jsem jejich funkci AI a během okamžiku jsem vytvořil vývojový diagram. Jednoduše postupujte podle těchto pokynů a vytvořte libovolný diagram pomocí funkce AI:

 • Otevřete ve svém systému aplikaci EdrawMax
 • Přejděte na kartu AI umístěnou v aplikaci
 • Svůj koncept můžete popsat pomocí přirozeného jazyka v chatovacím okně Edraw AI umístěném na pravé straně.
 • Kreslicí nástroj vytvoří diagram podle typu, který jste vybrali. V tomto případě jsem zvolil vývojový diagram.

 • Kresbu si můžete přizpůsobit podle svých preferencí pomocí libovolného nástroje. Například vložit a změnit text, ikonu, obrázek atd.

Přejděme k další zásadní vlastnosti tohoto pozoruhodného nástroje.

#2. Chytré kontejnery

Chytrý kontejner je charakteristickým rysem Wondershare EdrawMax. Výrazně zlepšuje uspořádání a seskupování logicky propojených tvarů. Tato funkce usnadňuje manipulaci a práci se souvisejícími formuláři jako jednotkou tím, že je můžete uspořádat do kontejneru.

Pomocí inteligentních kontejnerů můžete minimalizovat proces generování komplikovaných diagramů. Umožňuje flexibilně přemisťovat skupiny tvarů jako jeden celek. To je opravdu užitečné, když pracujete s velkým diagramem, který obsahuje související tvary a součásti.

Proces zahrnutí inteligentního kontejneru do diagramu je jednoduchý. Chcete-li tvary seskupit, stačí je vybrat a přidat do nového kontejneru. Jakmile jsou tvary v nádobě, jakékoli úpravy provedené na jednom tvaru lze automaticky aplikovat na všechny ostatní tvary v nádobě. V důsledku toho můžete zajistit jednotnost celého diagramu a zároveň ušetřit čas.

Kromě toho mají chytré kontejnery více využití než jen organizování. Poskytují také vašim diagramům čisté, organizované rozvržení, což zlepšuje jejich estetickou přitažlivost. To zlepšuje komunikaci a týmovou práci tím, že vaše diagramy jsou snadněji čitelné a srozumitelné.

  Co je zlomkové NFT a jak se liší?

Chcete-li přidat chytrý kontejner pomocí EdrawMax, postupujte podle níže uvedených kroků

 • Otevřete nový diagram na EdrawMax
 • Přesuňte tvary z levé strany obrazovky. Můžete vybrat tvary a přesunout je dohromady na plátně.
 • Přejděte na Vložit > Kontejner a vložte preferovaný kontejner ze seznamu.

 • Nyní se rámeček změní na zelenou, aby označoval, co se děje při přidávání tvarů do kontejneru.

EdrwaMax má kromě základních kontejnerů také obrázkové kontejnery, takže je pro vás snadné vytvářet rodokmeny a zobrazovat vazby mezi různými jednotlivci.

Přechod k další funkci.

#3. Režim prezentace

Prezentační režim EdrawMax umožňuje uživatelům převádět jejich statické diagramy a vizuální informace na dynamické a poutavé prezentace. Tato funkce zvyšuje přizpůsobivost EdrawMax tím, že vytváří diagramy a také je efektivně prezentuje publiku.

Tato funkce umožňuje rychlý přechod z fáze návrhu do fáze prezentace. Po vytvoření diagramu, vývojového diagramu, myšlenkové mapy nebo jakéhokoli jiného vizuálního obsahu je prezentujte bez přístupu k softwaru třetích stran.

Stejně jako u jakékoli jiné prezentační aplikace si můžete přizpůsobit texty, prvky, animace a dobu přechodu, aby byla poutavější. Při prezentaci diagramu můžete ovládat pořadí snímků a také zahrnout poznámky řečníka.

Na prezentaci může v reálném čase spolupracovat více uživatelů. Kromě toho existují možnosti exportu a sdílení snímků v různých formátech, jako je PDF, PowerPoint a další.

Chcete-li přejít do režimu prezentace, postupujte takto:

 • Řekněme, že jste vytvořili diagramy, které se skládají ze dvou stránek
 • V levém dolním rohu jsou dostupné možnosti pro zobrazení stránek.

 • Prezentaci spustíte kliknutím na tlačítko Přehrát umístěné v pravém dolním rohu.
 • Zkratka pro otevření možnosti prezentace je Ctrl + F5
 • Případně můžete přejít na možnost prezentace z nabídky Zobrazit > Prezentace.

Prezentační režim má navíc možnosti pro automatické zobrazení stránek, přechod na předchozí nebo další stránku, změnu velikosti stránky přiblížením nebo oddálením, úpravu velikosti stránky tak, aby odpovídala obrazovce a ukončení režimu celé obrazovky.

#4. Import a export dat

Mezi jeho primární funkce patří silné možnosti importu a exportu dat Wondershare EdrawMax. Díky této schopnosti mohou uživatelé exportovat své diagramy v několika formátech a vkládat data z mnoha zdrojů. Tato funkce umožňuje uživatelům snadno propojovat různé zdroje dat, vyměňovat si informace z diagramů a spolupracovat na pokročilých projektech.

Chcete-li prozkoumat možnost Import EdrawMax, postupujte podle těchto pokynů:

 • Otevřete na svém zařízení aplikaci Wondershare EdrawMax.
 • V nabídce klikněte na možnost Importovat.
 • Jak vidíte, existuje několik možností importu, včetně Visio (vsdx, vsd), SVG, CAD (dwg, dxf) a dávkového importu Visio.

 • Můžete otevřít libovolný diagram z uvedeného formátu, pokud je soubor dostupný na vašem zařízení.

EdrawMax poskytuje velké množství možností, pokud jde o export. Soubory lze exportovat jako PDF, Word, Excel, PPT, SVG, Visio, HTML a PS/EPS.

Chcete-li exportovat soubor, klikněte na možnost exportu v horní části uživatelského rozhraní. Kromě toho k němu můžete přistupovat kliknutím na Soubor > Exportovat a odeslat.

Kromě toho lze diagramy exportovat z EdrawMax do různých dalších formátů, včetně PNG, JPG, TIF, PDF, PS, EPS, HTML, SVG a dalších. To zaručuje, že vaše diagramy lze otevřít, zobrazit a přizpůsobit na jiných platformách a aplikacích.

#5. Nástroje pro spolupráci a sdílení

EdrawMax nabízí sofistikované nástroje pro spolupráci a sdílení, které umožňují spolupráci, spolupráci v reálném čase a jednoduché sdílení projektů. Umožňuje uživatelům spolupracovat na návrzích, vývojových diagramech a diagramech. Tyto schopnosti zaručují, že projekty jsou nejen dovedně vytvářeny, ale také dobře koordinovány.

EdraMax vám poskytuje uživatelsky přívětivé digitální plátno, kde lze vytvářet myšlenkové mapy a sdílet je se svým týmem. Funguje podobně jako elektronická tabule, umožňuje vám rychle zapisovat a vizuálně uspořádat své myšlenky. Ať už jste v myšlenkových mapách nováčci nebo experti, tato platforma usnadňuje spolupráci a pomáhá vám uspořádat vaše nápady do map.

Jeho propojení se známými cloudovými službami, jako je Google Drive, Dropbox, OneDrive a další, je jednou z jeho nejpozoruhodnějších funkcí. Uživatelé tak mohou prohlížet a uchovávat svou práci v cloudu z libovolného místa. Navíc uživatelům nebo členům týmu na různých místech usnadňuje bezchybnou spolupráci.

Při používání tohoto nástroje mohou uživatelé okamžitě přidávat poznámky, poznámky a poznámky k projektu. Takto platforma vytváří fórum pro zpětnou vazbu a konverzaci. V důsledku toho je zajištěno, že komunikace zůstane centralizovaná a již nevyžaduje externí nástroje.

Aplikace také umožňuje uživatelům vybrat si, kdo může vidět, upravovat a komentovat projekt pomocí funkce správy uživatelského přístupu EdrawMax. Na této schopnosti do značné míry závisí bezpečnost dat a integrita projektu.

S online vydáním EdrawMax mohou uživatelé flexibilně pracovat a spolupracovat. To znamená, že kdokoli, kdo používá počítač se systémem Windows, Mac, počítač se systémem Linux, tablet nebo chytrý telefon, může prohlížet a spolupracovat na myšlenkových mapách.

EdrawMax nabízí kromě nástrojů pro spolupráci také funkce sdílení. To umožňuje uživatelům sdílet svou práci s dalšími kreativními mozky. Tato funkce je zásadní pro společnosti a týmy, které spoléhají na pracovní prostor pro spolupráci.

  Pamatujete si BBSes? Zde je návod, jak můžete jeden dnes navštívit

#6. Šablony zdarma

Wondershare EdrawMax nabízí řadu bezplatných šablon, které mohou pomoci v různých případech použití a podnikání. Je to obohacená platforma, která přichází s 260 knihovnami a 12 500 tvary. Získáte tak všechny tvary, styly a nastavení potřebné pro spojení významného designu.

Tento rozsáhlý knihovna bezplatných šablon pokrývá širokou škálu kategorií. Získáte všechny diagramy, včetně vývojových diagramů, myšlenkových map, organizačních diagramů, síťových diagramů a rozložení podlaží.

Všechny šablony jsou navrženy s ohledem na dokonalost a profesionální případy použití. Uživatelé si navíc mohou tyto šablony přizpůsobit a upravit barvy, písma, tvary a obsah podle svých preferencí. Díky přečtené šabloně tedy uživatelé nejen šetří čas, ale také získávají zdroj inspirace pro vizualizaci dalších návrhových konceptů.

Ať už jste začátečník v navrhování diagramů krajiny nebo profesionál, tyto diagramy vám umožní provést váš pracovní projekt rychle a efektivně. Při používání tohoto softwaru můžete také vytvořit a sdílet šablonu v knihovně.

Zde je návod, jak získat přístup k šablonám na EdrawMax:

 • Pro přístup k šablonám můžete použít aplikaci na ploše nebo použít webovou verzi.
 • Po vstupu do aplikace přejděte do sekce šablon.

 • Jak vidíte, můžete vybrat šablony z kategorií diagramů, Všechny diagramy, nebo pomocí vyhledávacího pole vyhledat konkrétní šablonu.
 • Vybral jsem ER diagram pro systém řízení hotelu. Poté klikněte na možnost Okamžitě použít.

 • Jak můžete vidět, během několika sekund je šablona připravena na obrazovce. Nyní můžete diagram upravit a znovu použít pro svůj případ použití.
 • Po vytvoření vlastního diagramu nebo pomocí šablony jej můžete také publikovat v knihovně šablon.

Pojďme se podívat na další pozoruhodnou funkci.

#7. Kompatibilita napříč platformami

Schopnost snadno spolupracovat napříč platformami je v probíhající digitální éře zásadní. Protože je Wondershare EdrawMax kompatibilní s různými platformami, v tomto ohledu září.

S EdrawMax je kompatibilní řada operačních systémů, jako jsou Windows, Mac, Linux, Android a iOS1. Bez ohledu na to, jaké zařízení nebo operační systém používáte, díky této rozsáhlé kompatibilitě vám umožňuje prohlížet a pracovat s libovolnými diagramy.

Tato bezchybná integrace napříč platformami je užitečná zejména pro organizace a členy týmu využívající několik operačních systémů. Kromě toho jsou funkce a design intuitivní a jednotné, což usnadňuje křivku učení ze zařízení na zařízení.

Cloudové úložiště této platformy přidává ještě větší interoperabilitu mezi platformami. Díky tomu mohou uživatelé neustále pracovat s nejnovějšími soubory nebo projekty vytvořenými na zařízení, které je přístupné na jiném zařízení pomocí připojení k internetu. Kromě cloudových možností mohou uživatelé k této aplikaci přistupovat také offline.

#8. Zákaznická podpora

EdrawMax si uvědomuje, že výjimečný zákaznický servis je nezbytný pro udržení spokojenosti uživatelů a úspěchu. Proto kladou vysokou prioritu na nabídku vynikajícího zákazníka Podpěra, podpora.

Rozsáhlé a rychlé nabídky zákaznické podpory společnosti demonstrují její odhodlání pomáhat zákazníkům v každé fázi jejich softwarové cesty. Pojďme se podívat na několik aspektů, které odlišují zákaznický servis EdrawMax.

Rozsáhlá znalostní báze: EdrawMax nabízí robustní znalostní báze který zahrnuje informační zdroje, jako jsou výukové programy, průvodce, často kladené otázky a články pro řešení chyb. Tato znalostní báze s vlastním stravováním umožňuje uživatelům získat rychlá řešení běžných problémů a řešit je pomocí postupných pokynů.

Video tutoriály: Získáte solidní knihovnu video tutoriály na Edrawmax, pokud potřebujete vizuální asistenci. Tyto výukové programy vám mohou pomoci s každým krokem vytváření libovolného diagramu, který potřebujete. Navíc jsou k dispozici videa, která vás naučí základní až pokročilé použití tohoto nástroje.

Podpora živého chatu: Kromě jiných možností podpory nabízí EdrawMax služby živého chatu poskytující pomoc v reálném čase. Proto zákazníci, kteří hledají okamžité odpovědi na jakýkoli problém týkající se softwaru, dostanou správné řešení.

Nejnovější aktualizace: EdrawMax neustále aktualizuje její software a platforma v reakci na podněty zákazníků a nejnovější trendy na trhu. Takže budete mít vždy přístup k nástroji, který se vyvíjí a roste díky tomuto opakujícímu se přístupu.

Zákaznicky orientovaný přístup EdardMax vytváří pro své uživatele uspokojivou uživatelskou zkušenost.

#9. Zabezpečení a soukromí

EdrawMax upřednostňuje bezpečnost a soukromí, protože chápou důležitost setkání s důvěrou uživatelů zachováním důvěrnosti. Podnik tedy přijímá rozsáhlá opatření, aby zaručil, že citlivé informace, projekty a uživatelská data budou vždy chráněna.

Pojďme analyzovat hlavní body, které zdůrazňují oddanost společnosti EdrawMax ochraně soukromí a bezpečnosti:

➡️ Ochrana dat: EdrawMax implementuje silnou metodu šifrování dat k ochraně uživatelských dat během přenosu a v klidu. Tím se ušetří data z nechtěného přístupu a všechna uživatelská data zůstanou soukromá.

➡️ Bezpečné úložiště: Při navrhování cloudového úložiště EdrawMax bylo primárně zohledněno zabezpečení dat. Uživatelské projekty a data v cloudu jsou chráněny omezením přístupu a šifrováním, aby se zabránilo nežádoucímu přístupu.

➡️ Řízení přístupu: EdrawMax dává uživatelům možnost řídit, kdo má přístup k jejich projektům a může v nich provádět změny během spolupráce. Tato funkce zaručuje, že k diagramům a citlivým informacím mohou mít přístup pouze oprávněné osoby nebo týmy.

  Jak vyměnit joysticky ve vašem Nintendo Switch Joy-Con

➡️ Průběžné audity: Společnost provádí průběžné bezpečnostní audity a kontroly za účelem nalezení zranitelností a rychlého řešení případných rizik.

➡️ Zásady ochrany osobních údajů: EdrawMax dodržuje otevřené a důkladné zásady ochrany osobních údajů, které popisují postupy pro shromažďování, používání a ochranu uživatelských dat. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je nakládáno s jejich daty, mohou si uživatelé přečíst EdrawMax’s Zásady ochrany osobních údajů.

Cenové plány

Wondershare EdrawMax nabízí řadu cenových plánů, které vyhovují široké škále uživatelů a podniků. Cenové plány jsou rozděleny do tří sekcí, včetně jednotlivců, Týmu a obchodu a Vzdělávání. Díky flexibilitě těchto plánů mohou zákazníci získat ideální kombinaci funkcí a pomoci pro své jedinečné požadavky.

Pojďme tedy zhodnotit specifika cenových struktur EdrawMax a výhody, které poskytují:

🔷 Bezplatná zkušební verze: Před přihlášením k odběru prémiového plánu mohou zákazníci otestovat platformu a její schopnosti pomocí EdrawMax’s zkušební verze zdarma volba. Uživatelé tak dostanou velkou šanci nástroj vyzkoušet a určit jeho použitelnost.

🔷 Individuální plán: EdrawMax poskytuje řadu návrhů přizpůsobených specifickým potřebám profesionálů pracujících nezávisle. Tyto plány nabízejí přístup ke cloudovému úložišti, šablonám a základním funkcím.

🔷 Týmové a obchodní plány: EdrawMax nyní nabízí plány pro týmy a podniky, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly produktivitu a spolupráci. Uživatelé tak získají všechny trendy a pokročilé designové funkce, vylepšená bezpečnostní opatření a možnost spolupracovat na návrzích.

Členové týmu si mohou vybrat mezi ročním a tříletým plánem a vybrat si svá uživatelská čísla. Navíc pro obchodní plán, který zahrnuje více než 20 uživatelů, musíte vyplnit formulář a kontaktovat prodejní tým EdrawMax.

🔷 Vzdělávací plány: EdrawMax poskytuje jedinečné plány pro učitele a studenty, protože rozumí hodnotě vzdělávání a jeho vztahu k vytváření diagramů. Tyto cenové plány jsou zaměřeny na uživatele a poskytují vše, co potřebujete k efektivní výuce a učení.

Existují tři plány pro studenty, včetně pololetního plánu, ročního plánu a 2letého plánu. Navíc jsou k dispozici slevy na studentské plány pro individuální použití. Pro pedagogy je však při počtu více než 20 uživatelů vyžadováno vyplnění formuláře a kontaktování prodejního týmu.

Alternativy k Wondershare EdrawMax

Přestože je Wondershare EdrawMax funkčně bohatý a adaptabilní nástroj pro vytváření diagramů, vždy je dobré vyzkoušet další možnosti. Možná najdete některé charakteristické rysy a schopnosti, které více odpovídají vašim požadavkům. Pojďme tedy analyzovat několik dalších možností, abychom viděli, jaké výhody mohou poskytnout.

#1. Mircosoft Visio

Microsoft Office nabízí skvělý software pro tvorbu diagramů a vektorovou grafiku s názvem Microsoft Visio. Nabízí širokou škálu možností diagramů, jako jsou vývojové diagramy, organizační diagramy, rozvržení podlaží, síťové diagramy, diagramy UML, myšlenkové mapy a tak dále.

Klíčové vlastnosti:

 • Bohaté možnosti formátování v různých diagramech
 • Prvky lze snadno přesouvat, měnit jejich velikost a překlápět
 • Diagramy lze ukládat na SharePoint nebo OneDrive
 • Pro diagramy je k dispozici balíček předem připravených šablon
 • Při vytváření a úpravách je k dispozici offline prohlížení
 • Spolupráce na diagramech v reálném čase pro zvýšení produktivity
 • Špičkové funkce zabezpečení jsou stejné jako u aplikací Microsoft 365

Celkově Visio zjednodušuje mapování procesů a vizuální spolupráci na různých kategoriích diagramů.

#2. Lucidchart

Lucidchart je all-inclusive platforma pro inteligentní vytváření diagramů, virtuální tabule a cloudovou vizualizaci. Když není možná komunikace tváří v tvář, umožňuje uživatelům spolupracovat bok po boku. Členové týmu tak mohou sdílet své úsilí při vizualizaci komplikovaných diagramů a vytvářet rychlá řešení.

Klíčové vlastnosti:

 • Uživatelé mohou brainstormovat koncepty diagramů a spolupracovat v reálném čase.
 • Vizualizuje složité diagramy a nabízí řešení
 • S internetem mohou uživatelé používat aplikaci a spolupracovat pomocí cloudové vizualizace
 • Obrovská knihovna standardních tvarů pro vytváření diagramů
 • Možnosti importu a exportu jsou k dispozici pro různé formáty
 • Vaše data nebudou uzamčena do určitého formátu

Lucitchart nedávno představil pokročilé nástroje, jako je plugin ChatGPT a AI Prompt Flow.

#3. Smartdraw

Smartdraw je online aplikace pro vytváření diagramů, která shromažďuje diagramy, bílou tabuli a data do centralizovaného řešení. Získáte předpřipravené šablony pro vytváření myšlenkových map, organizačních diagramů, návrhů sítí, infografiky atd.

Klíčové vlastnosti:

 • Nabízí tisíce šablon pro vytváření diagramů, symbolů a tvarů.
 • Usnadňuje týmovou práci při vytváření diagramů.
 • Vestavěné možnosti automatizace AI pro vytváření a úpravy diagramů
 • Úprava prvku diagramu jedním kliknutím s barvou, textem a dalšími
 • Pokročilý CAD nástroj pro navrhování s přesným měřením
 • Tvorba vrstveného návrhu s anotací nezávislou na měřítku

Nástroj také zobrazuje data jako nápovědu a umožňuje vytvářet podmíněné formátování založené na datových bodech. Výsledkem je, že data jsou na řídicím panelu zobrazena organizovaněji.

Závěrečné myšlenky

V tomto okamžiku jste si plně vědomi schopností Wondershare EdrawMax, pokud jde o navrhování diagramů různých typů. Nabízí úžasné funkce a cenově dostupné cenové plány, které vás udrží bez stresu a zároveň promění vaše nápady v mistrovská díla.

Doporučuji vám projít si funkce a pokyny, abyste se s nimi seznámili a vytvořili si svůj další projektový diagram. Neváhejte však prozkoumat alternativy a porovnat nejlepší možnost, která vyhovuje vašemu cíli.

Dále se podívejte, jak vytvořit diagram architektury aplikace online.