9 Nejlepší Osobní Finance Podcasty v Indie

Peníze jsou mnohostranný problém, zejména při nakládání s vašimi financemi. V dnešní ekonomice se nedoporučuje spoléhat se pouze na jeden zdroj příjmů. Možná bude potřeba více než jen spořit a rozpočtovat.

Správa osobních financí je důležitým aspektem finančního plánování. Některé z důležitosti správy osobních financí jsou následující:

  • Definování finančních cílů – Sestavení důkladného finančního plánu vám pomůže dosáhnout vašich finančních cílů v dlouhodobém horizontu.
  • Správa příjmů – Finanční plán pomáhá efektivně řídit váš příjem tím, že definuje rozpočet a vyrovnává vaše výdaje.
  • Lepší finanční porozumění – Vaše finanční plánování pomáhá stanovit měřitelné finanční cíle, které výrazně ovlivňují vaše budoucí rozhodnutí.
  • Podporuje vědomí a odpovědnost – Finanční plánování vytváří povědomí o podrobnostech vašich financí, což ovlivňuje vaše rozhodnutí ohledně spoření, utrácení a investování.

Potřeba spravovat osobní finance mezi lidmi nabírá na síle, což vedlo ke vzniku mnoha finančních podcastů.

Abychom vám pomohli seznámit se s těmito podcasty, abyste porozuměli penězům, investicím a dalším, uvedli jsme nejlepší podcasty osobních financí, které jsou dnes k dispozici.

Paisa Vaisa

Přehlídka Paisa Vaisa, kterou pořádá Anupam Gupta, je neuvěřitelným zdrojem pro každého, kdo chce zlepšit své osobní finance. To, co odlišuje tento podcast, je jeho důraz na poskytování praktických talentů a vizionářských metod, které lze v současnosti uplatnit v každodenním životě.

K dispozici na IVM podcasty a Amazon Musicpřehlídka není jen teoretická, ale je spíše skvělým zdrojem přehlednosti, která vám může pomoci převzít kontrolu nad vaší finanční situací.

S více než 1 milionem instalací, více než 130 hodinami podcastů, více než 150 prominentními hosty a knihovnou více než 300 epizod se Paisa Vaisa osvědčila jako oblíbený podcast pro osobní finance v Indii. Nalaďte se na tento podcast, abyste získali znalosti a dovednosti, abyste mohli postupovat směrem ke svým finančním plánům.

  Co jsou bitcoinové NFT/Ordinály a jak fungují?

Jednoduše Uložit

The Jednoduše Uložit podcast je podcast plný motivace pro každého, kdo chce obohatit své osobní finanční skutečnosti. S užitečnými tipy na otázky související s penězi pro nově zaměstnané zaměstnance a alternativy pojištění pro studenty z celého světa nabízí přehlídka vzrušující témata, která lze prozkoumat a dozvědět se o nich.

Program pořádá slavný novinář a finanční expert Kayezad Adajania a zkoumá různá témata osobních financí, včetně daňového plánování, investičních technik a tržních trendů.

Díky rozhovorům se známými finančními profesionály poskytuje Moneycontrol Podcast posluchačům vnímavé rady a impulsy k dosažení jejich finančních cílů.

Proč neminovat peníze

Přednášející je HT Smartcast Proč neminovat peníze finanční podcast hostovaný na LiveMint; finanční plánovači a registrovaní investiční poradci poskytují uvážlivý komentář o tom, jak mohou lidé zajistit dlouhodobé finanční zabezpečení svých rodin.

V rozhovorech se probírají různá témata, včetně toho, jak dohlížet na výplaty jednorázových pojistných částek, konkrétní pasti, kterým je třeba se vyhnout, a důležitost najmutí finančního poradce pro správu osobních financí.

Můžete se dozvědět o diverzifikaci svého investičního portfolia a pochopení kritických aspektů získání finanční svobody sledováním kteréhokoli z více než 700 programů, které jsou nyní k dispozici.

Hodnotový výzkum

Jednotlivé příběhy vznikají v každém odvětví, prosperujícím nebo pokulhávajícím. Přesto jsou nejvlivnější zprávy vytvořeny pevnou a odbornou rukou informovaného investora v čele renomované investiční výzkumné společnosti. Hodnotový výzkumzaložená v roce 1991.

V rychlých každodenních krátkých podcastech, které se pravidelně aktualizují, CEO Value Research Dhirendra Kumar diskutuje se čtenáři o strategiích investování a spoření a nabízí své myšlenky. Když se učíte, jak upravit svá aktiva tak, aby odpovídala vašim jedinečným finančním zájmům v různých obdobích vašeho života, tato videa jsou neocenitelným zdrojem.

  5 nejlepších serverů Core Keeper pro každého

Každému, kdo se zajímá o učení osobních financí prakticky prostřednictvím příkladů ze skutečného života, srdečně navrhuji tento podcast.

PrimeInvestor

PrimeInvestor je skvělá volba, pokud hledáte solidní podcast, abyste mohli začít s financemi. Tento podcast nabízí velké množství finančních informací. Hostují ho Vidya Bala a Bhavana Acharya, kteří jsou také vlastníky PrimeInvestor, známé platformy pro vedení akcií a podílových fondů.

Přihlášením k odběru tohoto podcastu se můžete naučit, jak vytvořit silné portfolio, vyslechnout odborníky z oboru a zůstat v obraze o výsledcích trhu.

Pro rady ohledně vysoce výkonných produktů a osobních financí v Indii je PrimeInvestor vaše jediné kontaktní místo. Studuje také rozsáhlé blokové obchody tvořící vlny na trhu. Jako posluchač budete znát složitost řízení peněz a odborně poradit, jak využít příležitosti a vyhnout se nebezpečí.

Pojďme zbohatnout s Pattu

Pojďme zbohatnout s Pattu“, týdenní podcast s osobními financemi, byl založen společností Ofspin 29. května 2023. Dlouhotrvající obava z přehlížení vzdělání o bohatství a penězích v indickém vzdělávacím systému se zabývá tento podcast. Poskytuje dostatečné finanční poradenství pro všechny věkové skupiny, včetně dospívajících, 20 let a důchodců, a je hostitelem Pattu.

Pattu chce zaručit, že dobré časy nikdy neskončí tím, že vás poučí, jak si udržet své osobní finance v průběhu času, a pomůže vám užívat si výhod vašich peněz tady a teď!

Zerodha Vzdělávejte

The Zerodha Vzdělávejte podcast nabízí přesně to: bohaté učení a zkušenosti od zkušených finančních guru na dosah ruky.

  Opravit chybu PS4 CE-34788-0

Jako nejlepší makléřská společnost v Indii vyvinula Zerodha ušlechtilé úsilí dát dohromady skupinu profesionálů, kteří volně sdílejí své moudrosti a nápady v širokém spektru témat, jako jsou osobní finance, podílové fondy, makroekonomie, investiční strategie a lepší body finančního trhu.

Přístupné také na Spotify V aplikaci Zerodha Educate jsou pravidelně přidávány podcasty, které uživatelům poskytují cenné znalosti.

Dasar

Dasar je denní podcast, který zkoumá osobní finance a poskytuje cenné informace o předpisech finančního managementu. Tento program, který Darshan Doshi pořádá, zdůrazňuje potřebu finanční gramotnosti, poskytuje rady, jak obejít typické finanční chyby, a představuje doporučení, jak začít s osobními penězi.

Je zajímavé připojit se k Darshanu Doshimu v tomto týdenním podcastu, který vás provede sofistikovaností finanční autority a pomůže vám formulovat vaši investiční filozofii. Dasar týdeník

Osobní finanční podcasty od Dasar jsou k dispozici také na Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts a Stitcher.

Jednoprocentní show

The Jednoprocentní show je poutavé zkoumání myslí některých nejvnímavějších lidí, které nám má pomoci zlepšit naši schopnost myslet a investovat. Tvůrce tohoto podcastu, Vishal Khandelwal, se zavázal informovat posluchače o nuancích osobních financí a hodnotového investování, aby mohli činit lepší finanční rozhodnutí.

Vishal přináší odborné znalosti, více než 18 let zkušeností jako investor a analytik akciového trhu a 10 let jako investiční kouč. Tento fantastický podcast obsahuje životní příběhy úspěšných lidí, kteří by měli být více zdůrazňováni v médiích.

Závěr

Své finance můžete začít organizovat kdykoli a je to nezbytný aspekt života. Protože jsou bezplatné, dostupné a aktuální, podcasty jsou mimořádným zdrojem osobních financí.

V Indii je k dispozici mnoho úžasných podcastů o osobních financích a pokrývají různá témata. Existuje podcast navržený tak, aby vyhovoval vašim potřebám investora, bez ohledu na úroveň vašich zkušeností.

Dále si také můžete poslechnout některé inspirativní finanční podcasty a obchodní podcasty, které vám pomohou při budování bohatství.