etechblog

Co jsou pruhy na BeReal? Jak začít BeReal Streak

BeReal má nyní funkci Streaks, kde si můžete vydělat pruh tím, že budete zveřejňovat každý den. Pruhy vám mohou pomoci přidávat příspěvky častěji a poskytnout zábavný způsob, jak zjistit, jak aktivní jste na BeReal. Ale jak fungují?

Co je to BeReal Streak?

BeReal Streak je počítadlo počtu dní v řadě, které jste v aplikaci zveřejnili.

Jakmile zveřejníte příspěvek pět dní v řadě, všimnete si, že se na vašem profilovém obrázku v pravém horním rohu domovské obrazovky objeví ikona plamene. Pokud na to klepnete, uvidíte svůj profil s ikonou plamene a vedle něj počet dní, které jste zveřejnili v řadě. Toto je vaše série.

  Jak samořídící auta využívají technologii CNN

Jsou podobné Snapchat Streaks, ale liší se v několika ohledech. BeReal používá vaše příspěvky k určení vašich pruhů. Na Snapchatu aplikace počítá vaše snímky s přáteli, takže s každým přítelem můžete mít různé pruhy.

Jak získám BeReal Streak?

Vyděláváte sérii na BeReal tím, že zveřejňujete každý den. Publikování na BeReal je snadné, pokud jste začátečník. Vaše série začne, jakmile zveřejníte svůj pátý BeReal v řadě. Příspěvky z doby před spuštěním funkce se budou počítat se zpětnou platností, takže už můžete mít pruh.

Bonusové BeReals a RealGroups BeReals se do vaší série nepočítají. Musíte zveřejnit BeReal alespoň jednou každý den před dalším oznámením BeReal, abyste udrželi pruh. Pozdní BeReals se počítají, takže nemusíte zveřejňovat příspěvky včas.

  Výběr šampiona ve střihu videa

Jakmile ji přerušíte, nemůžete ji získat zpět nebo ji získat zpět. Prostě musíte začít znovu. To je další způsob, jak se pruhy na BeReal liší od Snapchatu. Na Snapchatu můžete získat svou sérii zpět.

Jak uvidím své současné a minulé pruhy BeReal?

Chcete-li zobrazit své pruhy, musíte mít přístup ke svým vzpomínkám na BeReal. Existují dva způsoby: buď klepněte na ikonu kalendáře na domovské obrazovce, nebo klepněte na Zobrazit všechny mé vzpomínky ve spodní části obrazovky vašeho profilu.

Oranžové datle jsou součástí pruhu. Na začátku každého pruhu bude ikona plamene.

BeReal Streaks jsou skvělou motivací zveřejňovat v aplikaci více a zůstat na sociálních sítích autentičtí. Mohlo by být zábavné vidět, jak dlouho si dokážete udržet sérii!

  Co je Microsoft Azure? Příručka pro začátečníky ke cloudové službě

x