Dobře navržený prostorově úsporný stojan pro MacBook

Klíčové věci

  • Twelve South BookArc Flex je vertikální stojan na notebook, který vám umožní používat větší externí displej a zároveň šetřit místo na vašem stole.
  • Stojan je kompatibilní s jakýmkoliv MacBookem nebo notebookem o tloušťce menší než jeden palec a nevyžaduje úpravu ani použití vložek.
  • BookArc Flex nabízí pevné držení pro váš notebook a je k dispozici ve třech barevných variantách.

Úspora místa na stole je při práci z domova vždy důležitá. Twelve South BookArc Flex umístí jakýkoli MacBook nebo notebook s tloušťkou menší než jeden palec do vertikální orientace, takže můžete doma používat větší externí displej. Stojan vypadá skvěle, zabírá minimum místa a nevyžaduje žádné úpravy jako ostatní konkurenti.

Dvanáct South BookArc Flex

Twelve South BookArc Flex poskytuje skvělý způsob, jak držet váš MacBook (nebo jakýkoli jiný notebook s tloušťkou menší než jeden palec) ve svislé poloze se zavřenou obrazovkou. K dispozici ve třech barevných variantách, není třeba upravovat stojan nebo používat vložky. Stačí umístit notebook do svislé polohy a stojan bude zařízení chránit. Všechny porty zůstávají k dispozici k použití.

Značka Twelve South

Materiál hliník, silikon

  Jak vytvořit, najít a sledovat kanál

Kompatibilita Všechny MacBooky nebo notebooky s tloušťkou menší než jeden palec

Hmotnost 15,3oz / 434g

Klady

  • Pracuje s MacBookem nebo se systémem Windows
  • Nejsou potřeba žádné vložky ani úprava
  • Budoucí důkaz
  • Dostupné ve třech barevných variantách

Nevýhody

  • Dražší ve srovnání s jinými podobnými stojany

Skutečně flexibilní způsob, jak udržet váš MacBook v bezpečí

Jerome Thomas / MakeUseOf

Twelve South byl vždy známý pro své dobře navržené a snadno použitelné příslušenství Apple. A BookArc Flex v tomto trendu pokračuje.

Existují dva hlavní typy stojanů na notebooky. Jeden typ vám umožňuje ponechat váš notebook otevřený a přístupný při připojení kabelů pro externí monitor a další příslušenství. I když můžete notebook používat jako druhý monitor, tyto typy stojanů zabírají značné množství místa a nefungují dobře pro menší stoly.

BookArc Flex je vertikální stojan. Jak jste pravděpodobně uhodli podle názvu, umístí váš notebook ve vertikální orientaci se zavřenou obrazovkou. Externí porty, jako je Thunderbolt a HDMI, zůstávají přístupné pro připojení periferií.

I když tento typ stojanu zabírá mnohem méně místa, nebudete moci svůj notebook používat jako sekundární monitor. Ale pokud máte velký externí monitor, je to kompromis, který je většina lidí ochotna udělat.

BookArc Flex je k dispozici ve třech různých barvách – černé, bílé a prémiovém chromovaném modelu, který stojí dalších 10 USD. Všechny tři vypadají skvěle, ale nebudou se vyjímat na vašem stole. Použil jsem černou verzi a byl jsem velmi spokojen s jejím moderním stylem.

  Jak vytvořit sčítací graf v aplikaci Microsoft Excel

Nevýhodou většiny vertikálních stojanů je, že do něj prostě nemůžete umístit svůj notebook a očekávat pevné držení. Například MacBook Air aktuální generace je mnohem tenčí než starší MacBook Pro. Většina stojanů nabízí určitý typ úprav nebo vložek, které vyžadují práci navíc, aby dobře padly.

Ale s BookArc Flex se toho není třeba obávat. Je kompatibilní s jakýmkoli notebookem, který měří méně než jeden palec a má obrazovku až 16 palců. To je naprostá většina notebooků Apple a dokonce i Windows.

Až budete připraveni stojan používat, umístíte svůj notebook doprostřed. Díky jedinečnému flexibilnímu designu pak váha notebooku vtáhne postranní lišty dovnitř a upevní je pro bezpečné uchycení. Malé podložky poblíž středu stojanu pomáhají chránit vnější povrch vašeho notebooku.

Prostorově úsporná dokonalost

Jerome Thomas / MakeUseOf

Vyzkoušel jsem BookArc Flex se třemi notebooky: menším MacBookem Air, větším MacBookem Pro a notebookem s Windows. Stojan držel všechny tři bez jakéhokoli problému nebo pohybu. Každý notebook jsem jen umístil do středu a stojan se postaral o zbytek.

MacBook Pro je můj obvyklý stroj a stojan jsem s ním pár dní používal. Obvykle mám na stole větší horizontální stojan, ale opravdu jsem si užil malé rozměry BookArc Flex. Měl jsem více místa na rozprostření, zatímco jsem stále používal svůj velký externí monitor.

  FX na Hulu se dnes spouští: Zde je to, co potřebujete vědět

Jakmile jsem připojil kabel HDMI a Thunderbolt, zkusil jsem je zatáhnout a zjistit, jak silný je stojan. Upřímně mě trochu překvapilo, že se můj MacBook Pro ani trochu nepohnul.

Flexibilní design také funguje skvěle, když potřebujete MacBook odpojit a vzít si ho na cesty. Na rozdíl od mnoha tradičních vertikálních stojanů nebudete muset otáčet knoflíkem nebo vyjímat vložku, která by se mohla ztratit. Právě jsem sundal svůj MacBook ze stojanu.

A pokud změníte svůj notebook, můžete si být jisti, že BookArc Flex bude fungovat i s tím.

Twelve South BookArc Flex: Jednoduchý a krásný vítěz

S Twelve South BookArc Flex je těžké udělat chybu. I když je to o něco dražší než jiné podobné možnosti, možnost umístit jakýkoli MacBook nebo notebook dovnitř bez nutnosti upravovat stojan stojí za další náklady. A vypadá skvěle v jedné ze tří dostupných barev.

Pokud hledáte stojan pro MacBook na svůj stůl, nezapomeňte jej umístit na začátek seznamu a víte, že bude fungovat nyní i v budoucnu.

Dvanáct South BookArc Flex

Twelve South BookArc Flex poskytuje skvělý způsob, jak držet váš MacBook (nebo jakýkoli jiný notebook s tloušťkou menší než jeden palec) ve svislé poloze se zavřenou obrazovkou. K dispozici ve třech barevných variantách, není třeba upravovat stojan nebo používat vložky. Stačí umístit notebook do svislé polohy a stojan bude zařízení chránit. Všechny porty zůstávají k dispozici k použití.