Elon Musk se připojuje k AI Race, Twitch oznámil nové funkce

Ahoj všichni! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace! 📣

Elon Musk se připojuje k AI Race

Nejvýznamnější investoři a korporace po celém světě se podílejí na rostoucím trendu umělé inteligence (AI). Proto by nemělo být překvapením, že se k hnutí připojuje Elon Musk.

Nedávno oznámil vznik xAInový podnik věnovaný rozvoji umělé inteligence (AI).

Společnost oznámila výjimečný tým složený ze špičkových odborníků, kteří byli dříve součástí špičkových společností jako DeepMind, OpenAI, Google Research, Microsoft Research, Tesla a University of Toronto.

Pokud si nejste vědomi, dovolte mi zde zdůraznit, že Elon Musk byl dříve spojen s OpenAI ChatGPT, ale v roce 2018 skončil kvůli konfliktům.

  9 nejlepších webových kamer pro streamování Youtube/Twitch

Twitch spustil Discovery Feed a další funkce krátkého videa

Škubnutí oznámila několik klíčových funkcí a dvě z jeho klíčových funkcí jsou Stories a Discovery feed, půjčování formátů popularizovaných Instagramem, TikTok a Snapchatem.

Funkce Stories, dostupná v říjnu, umožní streamerům sdílet vertikální celoobrazovkové obrázky, videa a textové aktualizace se sledujícími mezi živými streamy, což jim umožní komunikovat s diváky, i když nejsou online.

Nadcházející kanál Discovery představuje divákům vybrané klipy na základě preferencí a pomáhá divákům objevovat nové streamy, i když streameři nejsou online.

Mezi další vylepšení zařízení Android a iOS patří nástroje pro úpravu klipů, jako je funkce oříznutí a možnost streamerů udělit přístup k editorům videa a umožnit přímé exporty na YouTube a TikTok.

  Oprava Twitch Not Go Fullscreen ve Windows 10

Stable Doodle je nový nástroj spuštěný společností Stabilita AI. Nástroj je užitečný pro každého, kdo chce převést náčrtky a kresby na hotové obrázky.

Stable Doodle pomáhá profesionálům a nadšencům se základními dovednostmi kreslení a přístupem k internetu snadno vytvářet vysoce kvalitní obrázky a rychle je použít jako návrhy, prezentační materiály a loga.

Prospívá odvětvím, jako je vzdělávání, design, móda a umění. Je k dispozici pro bezplatnou zkušební verzi na Clipdropu.

Uživatelsky přívětivá metoda zvyšuje efektivitu pro designéry, ilustrátory a odborníky z oboru, protože náčrty lze rychle integrovat do projektů, vytvářet návrhy pro klienty, prezentační prostředky, webové stránky a loga.

Stability AI získala 25 milionů dolarů, čímž se jejich celkové financování vyšplhalo na více než 125 milionů dolarů. Nejnovější ocenění startupu je 1 miliarda USD.

  Jak se přihlásit k odběru Twitch Streamer pomocí Amazon Prime

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.