Jak získat levné předplatné Amazon Prime pro Prime Day

Amazon si za Prime běžně účtuje 120 dolarů ročně. Ale nemusíte platit tolik, abyste získali přístup k tomuto prodeji Hlavní den 15. a 16. července. Existuje několik levnějších (dokonce zdarma!) způsobů, jak zabodovat Prime.

Kdokoli: Získejte 30 dní zdarma Amazon Prime

Pokud jste se nikdy předtím nezaregistrovali do Amazon Prime – nebo možná dokonce ano – můžete získejte bezplatné 30denní předplatné. To je dost času na nákup nabídek Prime Day na Amazonu a následné zrušení předplatného později, pokud nechcete platit.

Viděli jsme zprávy, že Amazon nabízí tuto bezplatnou zkušební verzi lidem, kteří za posledních 12 měsíců nezaplatili za Amazon Prime. Pokud máte zrušené členství Prime, navštivte registrační stránku Prime a zjistěte, zda vám Amazon znovu nabízí bezplatnou zkušební verzi.

Po 30 dnech vás Amazon automaticky upgraduje na placené předplatné. Pokud si předplatné nechcete ponechat, nezapomeňte jej zrušit. Ponecháte si ji do konce 30denní lhůty, i když ji okamžitě zrušíte.

Studenti: Získejte šest měsíců zdarma Prime

Amazon nabízí šest bezplatných měsíců Prime pro studenty. Amazon ověří, že jste student, zasláním e-mailu na e-mailovou adresu .edu, kterou ovládáte.

Poté se členství Prime Student obnoví buď za 59 $ ročně nebo 6,49 $ měsíčně, což je přibližně polovina nákladů na standardní předplatné Prime. Můžete si ji ponechat za tuto nižší cenu nebo zrušit automatické obnovení, aby vám Amazon neúčtoval poplatky.

EBT nebo Medicaid: Získejte Prime za poloviční cenu

Pokud máte kartu EBT nebo Medicaid, Amazon vám to umožní přihlaste se k levnějšímu členství Prime. Získáte stejnou 30denní bezplatnou zkušební verzi, jakou může získat kdokoli jiný. Amazon vám pak za Prime bude účtovat 5,99 $ měsíčně.

To je zhruba polovina nákladů na standardní předplatné Prime, které obvykle stojí 12,99 $ měsíčně nebo 119 $ ročně.

Kdokoli: Plaťte za měsíc místo za rok

Řekněme, že v současné době neodebíráte Prime, ale zatím nemáte nárok na bezplatné 30denní předplatné. Musíte zaplatit 120 $ za přístup k těmto výprodejům Prime Day?

Ne, nechceš. Místo toho můžete zaplatit za jeden měsíc Prime. Přihlaste se k odběru měsíčního předplatného, ​​zaplaťte za jeden měsíc 12,99 $ měsíčně a po dokončení jej zrušte. Přístup k výprodejům Prime Day vás bude stát pouhých 12,99 $. Možná si dokonce můžete něco dát Video Amazon Prime když jste u toho.

Pokud často nakupujete na Amazonu a chcete Prime, je lepší roční předplatné – je to levnější. Pokud chcete Prime jen občas, měsíční předplatné je flexibilnější.

Rodinní příslušníci: Sdílejte hlavní členství

Dva dospělí v domácnosti mohou sdílet své členství v Amazon Prime. Pokud tedy váš partner nebo manžel již má účet Prime, nemusíte za svůj platit. Nemusíte sdílet ani jeden účet – každý můžete mít svůj osobní účet Amazon, ale sdílet členství Prime.

Chcete-li toho využít jako předplatitel Prime, budete muset přidat druhý účet pro dospělé do svého „Amazonská domácnost.“ Tento druhý účet získá výhody Prime zdarma.

Další nabídky Prime Day

Pokud máte ve svém okolí Whole Foods a jste předplatitelem Prime, zvažte, zda byste se neměli obejít. Pokud utratíte alespoň 10 $ v Whole Foods a naskenujte svůj hlavní kód nebo uveďte propojené telefonní číslo získat kredit 10 $ utratit na Amazonu na Prime Day. U Whole Foods musíte zaplatit do konce 16. července a svůj kredit musíte využít do konce 17. července.

Bonus: Pokud máte dva lidi v domácnosti Amazon a sdílejí stejné členství Prime, každý může získat kredit 10 $. Za předpokladu, že byste tento Prime Day chtěli utratit 20 $ na Amazonu, je to v podstatě 20 $ bezplatných potravin. I když musíte zaplatit 12,99 $ za měsíc Prime, je to dobrý obchod.

Na Prime Day využijte časově omezenou propagační akci Amazon Assistant ušetříte 10 $ při objednávce 100 $ nebo více—Vše, co musíte udělat, je zakoupit prostřednictvím rozšíření prohlížeče Amazon Assistant a při placení použít kód GET10PD. (Tato nabídka by měla fungovat i pro více lidí – pokud máte v domácnosti dva dospělé a utrácíte 100 $ za každý účet, je to celkem další sleva 20 $.)

Je tu ještě jedna nabídka, na kterou můžete mít nárok: Pokud máte kartu American Express, Amex vám může dát tři měsíce zdarma Amazon Prime. Návštěva tato stránka na webu Amazonu abyste zjistili, zda máte nárok.