etechblog

Jak zrušíte zkušební verzi nebo předplatné NordVPN?

Klíčové věci

 • Zrušení předplatného NordVPN je jednoduchý proces, který lze provést prostřednictvím nastavení účtu nebo prostřednictvím předplatného obchodu s aplikacemi.
 • Pokud zrušíte 30denní bezplatnou zkušební verzi, můžete požádat o vrácení peněz za první měsíc, za který jste zaplatili.
 • Chcete-li kontaktovat tým podpory NordVPN a zrušit své předplatné, přejděte do části Nápověda na jejich webu a otevřete okno chatu s asistentem podpory.

Ukončení vašeho vztahu s poskytovatelem VPN by nemělo být obtížné, ale někteří nabízejí lepší služby zákazníkům než jiní. Abyste měli představu o tom, jak jednoduché by to mělo být, zde je návod, jak zrušit předplatné NordVPN.

Proč chcete zrušit NordVPN?

Mít předplatné VPN je dobrý nápad, ale pokud se vám to zdá příliš drahé nebo chcete přejít k jinému poskytovateli, je čas zrušit.

  Jak podpětí procesoru zvýšit výkon počítače

Možná jste našli lepší nabídku od konkurence nebo prostě raději používáte VPN střídmě. V tomto případě je použití bezplatné VPN pravděpodobně vhodnější pro vaše potřeby.

NordVPN je jednou z nejlepších VPN služeb, se sbírkou dalších funkcí od odblokování Netflixu a BitTorrentu až po dvojitou VPN a další vylepšení ochrany soukromí.

Pokud však chcete zrušit zkušební verzi NordVPN nebo úplné předplatné, je to dostatečně jednoduchý proces.

Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi NordVPN

Stejně jako většina svých konkurentů nabízí NordVPN bezplatnou 30denní zkušební verzi. Budete se však registrovat pomocí kreditní karty nebo bankovní debetní karty nebo možná jedné z mnoha dalších možností platby, jako je Amazon Pay, Google Pay, PayPal a různé další.

Je to proto, že přestože je propagován jako bezplatná zkušební verze, musíte stále platit za první měsíc. Pokud se rozhodnete nepřihlásit se k odběru, můžete požádat o vrácení peněz za prvních 30 dní.

Během této doby získáte všechny výhody její služby, což by mělo být více než dostatek času na posouzení, zda VPN vyhovuje vašim potřebám.

  5 rezidenčních proxy pro zefektivnění vašeho přístupu

Pokud tomu tak není a chcete svůj vztah ukončit, zde je návod, jak zrušit zkušební verzi NordVPN, než vám bude účtován poplatek:

 • Přihlaste se ke svému účtu NordVPN
 • V levém podokně klikněte na Fakturace
 • Vyberte kartu Předplatná
 • Pokud je možnost Automatické obnovení nastavena na ZAPNUTO, klikněte na Spravovat
 • Na následující obrazovce klikněte na Zrušit automatické obnovení
 • Neexistuje žádná kontrola potvrzení, ale můžete ji znovu povolit, pokud si to před koncem fakturačního období rozmyslíte.

  Až budete hotovi, nezapomeňte odinstalovat aplikaci NordVPN z telefonu nebo počítače.

  Co když jste se přihlásili k odběru prostřednictvím aplikace?

  Pokud jste se přihlásili k odběru NordVPN prostřednictvím Obchodu Google Play, Amazon App Store nebo Apple App Store, věci jsou trochu jiné.

  V těchto případech budete muset navštívit konkrétní stránku pro zrušení předplatného.

  Chcete-li zrušit předplatné NordVPN tímto způsobem:

 • Klikněte na odpovídající odkaz výše
 • Klikněte na tlačítko/možnost Zrušit předplatné
 • Vyberte předplatné aplikace, které chcete ukončit (v tomto případě NordVPN)
 • Po zobrazení výzvy potvrďte
 • Jak zrušit předplatné NordVPN

  Stejně jako výše, pokud plánujete zrušit aktivní předplatné NordVPN, věnujte chvíli deaktivaci opakujících se plateb.

    9 Působivý generátor Persona pro obchodníky

  Jakmile to uděláte, je čas otevřít okno chatu s týmem podpory NordVPN. V pravém horním rohu webu klikněte na Nápověda (nebo přejděte přímo na support.nordvpn.com) a klikněte na bublinu v pravém dolním rohu.

  Až budete vyzváni, přidejte své jméno a e-mailovou adresu (použijte adresu zaregistrovanou u vašeho účtu NordVPN, abyste ušetřili čas), poté zadejte důvod zasílání zpráv: například „zrušit účet“ nebo „zrušit zkušební verzi“.

  Jakmile budete předáni asistentovi lidské podpory, vysvětlete, že si přejete zrušit předplatné.

  Můžete být dotázáni na důvod, ale na to není třeba odpovídat – pokud stisknou, řekněte, že jste si použití VPN prostě rozmysleli.

  Můžete dostat své peníze zpět?

  Pokud jde o 30denní bezplatnou zkušební verzi, zrušením opakovaného předplatného a ukončením zkušebního období se vrátí peníze, které jste zaplatili za registraci.

  U dlouhodobých předplatných je vrácení peněz složitější. Pokud to bude do 30 dnů od obnovení, měli byste být schopni získat náhradu. Delší než toto a budete muset kontaktovat Tým zákaznických služeb NordVPN.

  x