Ultimate Video Repair Tool

Oprava videa Tenorshare 4DDiG je ideálním nástrojem, pokud jste závislí na videích nebo rádi uchováváte tyto vzpomínky, abyste je mohli v průběhu času sledovat. Přečtěte si proč!

Videa jsou jedním z nejlepších médií, která pomáhají uchovat naše vzpomínky. Ať už je to vaše svatba, narozeninová oslava vašeho dítěte nebo scenérie z výletu do Paříže – videa jsou skvělým způsobem, jak zachytit okamžik, ve kterém žijete, a radovat se z něj později. A s každým, kdo má v ruce chytrý telefon, se natáčení videí stalo hračkou.

Občas se však věci mohou dostat na jih a můžete najít své video soubory v poškozeném stavu😟. Taková videa se nepřehrají a můžete se obávat, že navždy ztratíte vzácné vzpomínky uložené v těchto videoklipech.

Naštěstí je tu Tenorshare 4DDiG Video Repair, aby zachránil situaci. Aplikace zdatně plní své úkoly a pomáhá vám při opravě a obnově poškozených videí. Přečtěte si další podrobnosti.

Co je oprava videa Tenorshare 4DDiG?

Oprava videa Tenorshare 4DDiG je užitečný nástroj, který uživatelům umožňuje vzít poškozený nebo nepřehratelný video soubor a opravit jej, aby jej bylo možné znovu přehrát. Bez ohledu na to, zda jste video původně nahráli – ať už jde o chytrý telefon DSLR nebo dron DJI – všechna videa efektivně opraví.

Nástroj 4DDiG Video Repair společnosti Tenorshare může být ideálním partnerem pro každého, kdo hledá robustní řešení problémů souvisejících s videem. Svým uživatelům přináší nepřeberné množství epických výhod. Někteří z nich jsou:

 • Kromě základních oprav může aplikace obnovit a vybarvit stará černobílá videa pomocí nejmodernějších algoritmů AI.
 • Vylepšuje videa odstraněním rozmazání, zrnitosti, chmýří atd. z vašich videoklipů, aby byly vizuálně příjemné.
 • V případech, kdy vaše video nedokáže přehrát zvuk v něm nebo se zvuk a video nějak neshodují, nástroj 4DDiG Video Repair společnosti Tenorshare funguje také jako kouzlo. Opravuje zvuk, aby vaše videa přešla do nepřerušeného stavu a zajistila vám plynulé přehrávání.
 • Téměř každý z nás čelil jednomu nebo více nepříjemným chybovým kódům při přehrávání videa, jako je 232011, 0xc00d36c4 atd., které nám brání při sledování videa. Aplikace se o to postará a zbaví se těchto chybových zpráv.
 • Někdy se video soubory zaseknou na konkrétním snímku a nepřejdou za něj, i když zvuk během streamování pokračuje. Tenorshare 4DDiG Video Repair řeší takové problémy, aby zajistila, že všechna vaše přehrávání budou bez přerušení.
 •   Automatizujte HR úkoly s Freshteam a zvyšte efektivitu

  Jak funguje oprava videa Tenorshare 4DDiG?

  Tenorshare 4DDiG Video Repair je zběhlý v tom, co dělá. Přebírá video od svého uživatele a využívá jeho pokročilé algoritmy AI k detekci přítomnosti problémů v tomto souboru.

  Tenorshare video důkladně zkontroluje, aby zjistil, zda není zkreslené, nepřehratelné, chybí mu zvuk, zvuk a video nejsou synchronizované, snímky jsou zaseknuté atd. Kromě toho vyhledává chybové kódy přehrávání videa, špatnou kvalitu videa, pomalé přehrávání atd.

  Jakmile zjistí, co je s vaším poskytnutým videosouborem špatně, využije svou špičkovou umělou inteligenci k automatické opravě a nabídne vám bezproblémový výstup.

  Jak používat opravu videa Tenorshare 4DDiG?

  Proces používání Oprava videa Tenorshare 4DDiG nástroj je docela jednoduchý. Od uživatele nevyžaduje mnoho technických znalostí. Zde je podrobný návod, jak opravit a obnovit poškozené video soubory:

  • Nejprve nahrajte poškozený soubor videa na servery Tenorshare stisknutím tlačítka „Opravit chyby videa“.

  • Poté klikněte na „Spustit opravu“ a aplikace začne vyhodnocovat vaše video a pokusí se zjistit, jaké problémy má video.

  • Poté, co aplikace dokončí šetření, zahájí proces opravy automaticky.

  • Po opravě získáte náhled opraveného videa. Pokud se cítíte s výsledkem spokojeni, stáhněte si jej přímo do svého zařízení.

  Poznámka: Chcete-li používat pokročilé funkce aplikace, musíte si zakoupit předplatné 4DDiG Advanced Repair začínající na 39,99 USD, které je dodáváno s bezplatnou zkušební verzí.

  Vlastnosti Tenorshare 4DDiG

  Co dělá Oprava videa Tenorshare 4DDiG zvíře to je, jsou jeho skvělé vlastnosti. Níže se podíváme na některé z jeho nejvyhledávanějších funkcí:

  #1. Široká podpora kompatibility

  Služba opravy poškozených video souborů Tenorshare 4DDiG Video Repair funguje bez ohledu na to, z jakého zařízení vaše videa pocházejí. Kromě smartphonů podporuje všechny přední známé značky jako Sony, GoPro, Nikon, DJI Drones, VIOFO, BlackVue atd.

  Kromě toho podporuje všechna hlavní paměťová média, jako jsou SD karty, pevné disky, USB atd. To zvýšilo pohodlí uživatelů. Tyto tvůrce videí tedy můžete používat podle svého!

  #2. Podpora více formátů

  Aplikace poskytuje svým uživatelům větší svobodu tím, že podporuje všechny hlavní video formáty, včetně .mp4, .avi, .3gp, .m4v, .mov, .3g2 a mnoha dalších. Bez ohledu na formát videa vám 4DDiG Video Repair pomůže obnovit soubor, aniž byste se museli zapotit.

  #3. Vysokorychlostní, pokročilá oprava

  Nástroj využívá vysoce kvalitní algoritmus AI, který uživatelům nabízí vysokorychlostní opravy videa, které zaberou maximálně několik minut. Pokročilý algoritmus navíc umožňuje aplikaci obnovit video soubory s extrémně závažným poškozením, které se mnoho podobných aplikací snaží opravit.

  #4. Dávková oprava

  Obnovení mnoha videí jedno po druhém nějakou dobu trvá. Aplikace tento problém odstraňuje tím, že vám poskytuje zařízení pro hromadné opravy. Pomocí této funkce se stává bezproblémová oprava a obnova mnoha videosouborů najednou, což efektivně snižuje čas a spotřebu energie.

  #5. Praktické náhledy

  Nástroj Tenorshare 4DDiG Video Repair poskytuje uživatelům náhled opraveného videa po dokončení procesu obnovy. To uživatelům umožňuje nahlédnout do výstupu a rozhodnout se, zda odpovídá jejich očekáváním, než si jej stáhnou lokálně.

    Skenujte a převádějte obrázky na text v telefonu a exportujte do MS Word

  #6. Barvení a upscales

  Aplikace využívá špičkový algoritmus umělé inteligence, který provádí důkladné hodnocení obsahu černobílého videa a automaticky k němu přidává barvy. Barvy jsou přirozené a vypadají realisticky, takže nezatěžují oko. Dobře vyškolené modely AI také pomáhají upscale a optimalizují kvalitu videa až na 8K.

  Zajímavé je, že jeho General Model vylepšuje videa patřící do různých scénářů, Anime Model se zabývá anime videi, Face Model upscaluje detaily obličeje ve videoklipech zaměřených na výšku a Face Detection přesně detekuje obličeje v černobílých videích pro správné vybarvení.

  #7. Žádná omezení velikosti a počtu videa

  Nástroj 4DDiG Video Repair společnosti Tenorshare neukládá svým uživatelům žádná omezení, pokud jde o velikost nahrávaného video souboru a počet videí, která může obnovit v daném časovém rámci.

  Příklady použití Tenorshare 4DDiG

  Obraťme nyní svou pozornost na několik případů použití Oprava videa Tenorshare 4DDiG nástroj:

  #1. Oprava rozmazaných videí

  Pokud se vaše video skládá ze zrn, chmýří, trhavých pohybů, trhanosti atd., přehrát jej bude pro oči namáhavé. Občas natáčíme videa ve spěchu a videa nevycházejí podle očekávání; video se příliš třese, vizuální čistota klesla na dno nebo jsou předměty rozpixelované.

  Video je zkrátka nekvalitní, přesto není možné jej znovu nahrát. V těchto případech je užitečný nástroj Tenorshare 4DDiG Video Repair, zvláště když máte hromadná interaktivní videa, abyste se připravili na sociální média!

  Pomocí umělé inteligence vyhodnotí video do morku kostí a zjistí nesrovnalosti. Po detekci tyto problémy vyřeší během několika sekund, aby bylo video plynulejší, jako by problémy vůbec neexistovaly. Bez záznamu celé scény od začátku získáte požadované výsledky okamžitě.

  #2. Přidávání barev do starých videí

  Stará videa z doby, kdy bývalo vše černobílé, nás dokážou zavést na místa, která jsme nikdy nenavštívili, a vzbudí v nás nostalgii.

  Tyto filmy, dokumentární klipy, záběry atd. mohou být cenné, které si nemůžeme dovolit ztratit, nebo můžeme mít staré záběry SD, které je třeba remasterovat.

  Nástroj Tenorshare 4DDiG Video Repair pomáhá zachovat tato stará videa tím, že je nejen převzorkuje na vyšší rozlišení, ale také je obarví, aby jim nabídl novější perspektivu. Vidět videa z minulosti a získat nový život je opravdu lahůdka.

  Cena Tenorshare 4DDiG

  Oprava videa Tenorshare 4DDiG nástroj má následující cenové plány založené na vašem operačním systému, tj Okna nebo Mac.

  Licence na 1 měsíc: Za 1 měsíční licenci dostupnou pro 1 PC byste museli zaplatit 35,95 $ na zařízení se systémem Windows a 59,99 $ na zařízení Mac. Jádrem tohoto plánu jsou funkce opravy, které fungují u videí, fotografií, zvuku, dokumentů a souborů Adobe. S licencí můžete také vylepšit nebo vybarvit videa a fotografie.

  Licence na 1 rok: Tento plán za cenu 45,95 USD za 1 Windows a 69,99 USD za 1 zařízení Mac dává mnohem větší smysl než nákup licence na jeden měsíc. Pokud jde o funkce, získáte většinou stejné funkce jako s 1měsíční licencí.

    Kam Mac ukládají snímky obrazovky?

  Doživotní licence: Zakoupení doživotní licence by vás stálo 79,95 USD za jeden počítač se systémem Windows a 99,99 USD za zařízení Mac. Vzhledem k tomu, že sada funkcí zůstává téměř stejná jako u licence na 1 měsíc nebo 1 rok, měli byste tento plán používat pouze v případě, že často potřebujete soubory opravovat. Vzhledem k tomu, že existuje významný rozdíl mezi roční licencí a celoživotní licencí, doporučil bych před rozhodnutím důkladně otestovat nástroj na opravu.

  Alternativy k Tenorshare 4DDiG

  Když přemýšlíte o podobných aplikacích jako Oprava videa Tenorshare 4DDiG, napadají nás dvě jména – Stellar Repair for Video a Wondershare Repairit. Oba jsou vybaveny některými jedinečnými funkcemi a díky opravě 4DDiG Video Repair mohou jít od špičky k patě:

  #1. Hvězdná oprava pro video

  Hvězdná oprava pro video je účinný nástroj, který opravuje poškozená/nepřehrávatelná videa jedno po druhém nebo v dávkách ve více formátech, jako jsou .mp4, .webm, .asf, .avi, .avchd, .mjpeg a další.

  Navíc poskytuje podporu pro 4K, 8K, 12K, 16K a dokonce i VR videa. Uživatelé mohou nahrávat videa k opravě ze všech typů zařízení, včetně chytrých telefonů, DSLR, CCTV atd.

  Stejně jako 4DDiG Video Repair, Stellar Repair for Video analyzuje neostré, zkrácené, zamrzlé, zrnité, černé obrazovky a další druhy vadných videí a obnovuje je.

  Kromě toho funkce Advanced Repair okamžitě opraví nejvážněji poškozená videa.

  V současné době aplikace nabízí všechny své prémiové funkce za cenu začínající na jednorázové platbě 49,99 USD.

  #2. Wondershare Repairit

  Oprava videa Wondershare Repairit opravuje širokou škálu problémů souvisejících s videem, jako je černá obrazovka, zamlžená/rozmazaná videa, poškození zvuku, chybějící video kodek atd., během několika okamžiků.

  Poskytuje podporu mnoha formátů videa, včetně .mp4, .mov, .flv, .mpeg, .asf, .m2ts atd., a množství úložných médií, včetně smartphonů, videokamer, SD karet, USB a mnoha dalších.

  Má rychlé i pokročilé režimy skenování, které si uživatelé mohou vybrat na základě úrovně poškození videa.

  Podobně jako 4DDiG Video Repair, Wondershare Repairit nepředstavuje žádná omezení na velikost souboru a počet opravitelných videí.

  Cena Wondershare Repairit začíná na 69,99 USD/měsíc.

  Závěr

  na závěr, Oprava videa Tenorshare 4DDiG je nutností pro každého jednotlivce, který hledá snadnou a účinnou opravu všech svých zkreslených, poškozených nebo poškozených video souborů. Uživatelé mohou rychle obnovit video do nepoškozeného stavu, aniž by se museli starat o velikost souboru, počet videí nebo paměťové médium, ze kterého pochází.

  Kromě opravy může 4DDiG Video Repair také zlepšit rozlišení a vybarvit video. I když je tento nástroj schopen opravit i ta nejzávažnější poškození videa, prevence je vždy lepší než léčba. Pamatujte si tedy tyto malé tipy, jak se v budoucnu vyhnout poškození videa:

  • Do zařízení, kde jsou vaše videa, instalujte pouze důvěryhodné antivirové programy.
  • Nikdy neupravujte původní video soubory. Místo toho proveďte všechny nezbytné změny na kopiích uvedených souborů.
  • Během přenosu videa mezi dvěma zařízeními se ujistěte, že tento proces žádným způsobem nepřerušíte.
  • Nevkládejte do zařízení žádné externí ovladače z nespolehlivých zdrojů.
  • Uchovávejte zálohy svých video souborů na více místech.

  Takže pokud jde o úžasná videa, nezapomeňte Oprava videa Tenorshare 4DDiG.

  Nyní, když už máte ta videa roztříděná, pojďme pracovat na těchto obrázcích! Podívejte se na tento software na opravu obrázků, který dokáže s vašimi obrázky zázraky.