Vynikající sluchátka Grab-and-Go ANC pro každodenní použití

Klíčové věci

 • Bezdrátová sluchátka SoundPEATS Air4 Pro nabízejí vynikající hodnotu za peníze s ANC, vícebodovým připojením, přizpůsobitelným nastavením EQ a slušnou výdrží baterie.
 • Sluchátka poskytují špičkovou kvalitu zvuku a nepřerušovaný poslech díky pokročilé technologii potlačení hluku.
 • Elegantní design a dlouhá výdrž baterie z nich dělají skvělou volbu pro každodenní použití, za přijatelnější cenu ve srovnání s prémiovými možnostmi.

Bezdrátová sluchátka SoundPeats Air4 Pro vás mohla po vydání minula a v tichosti vstoupila na trh, který je již dobře a skutečně nasycený. Tato bezdrátová sluchátka s bohatými funkcemi si však zaslouží druhý pohled.

Jsou cenově dostupnější alternativou k prémiovým bezdrátovým sluchátkům, přesto si zachovávají mnoho funkcí, které pravděpodobně budete hledat – jako je spolehlivé bezdrátové připojení, ANC, vícebodové připojení a další. Pokud se chcete vyhnout placení hloupých peněz za špičkový pár bezdrátových sluchátek, Air4 Pro je skvělou alternativní volbou pro každodenní použití.

Soundpeats Air4 Pro

SoundPEATS Air4 Pro, cenově dostupná alternativa k některým z prémiovějších sluchátek, nabízí vynikající hodnotu za peníze. S ANC, vícebodovým připojením, přizpůsobitelným nastavením EQ a slušnou výdrží baterie jsou za danou cenu bezkonkurenční.

Výdrž baterie 26 hodin

Nabíjecí pouzdro v ceně? Ano

Mikrofony šest

Značka SoundPEATS

Bluetooth Bluetooth 5.3

Hodnocení IP IPX4

Solo bud režim? Ano

Velikost ovladače 13 mm

Barvy bílá/černá/béžová

Potlačení hluku ANC

Podporované kodeky SBC, aptX Adaptive Lossless, aptX Voice

Doba nabíjení 1,5 hodiny

Klady

 • Kvalita zvuku je vzhledem k ceně vynikající
 • Lehká s pohodlným střihem
 • Režim ANC funguje dobře
 • Vícebodové připojení
 • Přináší slušný úder basů
 • Celková výdrž baterie až 26 hodin s nabíjecím pouzdrem

Nevýhody

 • Dotykové ovládání může být trochu přecitlivělé
 • Průchozí režim je trochu syčivý

Stabilní, vícebodové bezdrátové připojení

Rob Webb / MakeUseOf

SoundPeats Air4 Pro využívá Bluetooth 5.3 a poskytuje vynikající bezdrátový výkon. Jsou vybaveny Snapdragon Sound a aptX Adaptive Lossless, které nabízejí robustní a stabilní připojení s bezztrátovým zvukem v CD kvalitě.

  Top 7 PHP frameworků pro lepší vývoj aplikací

Nabízejí také vícebodové připojení, které vám umožní připojit dvě zařízení současně. Spároval jsem tato sluchátka se svým smartphonem a počítačem a zjistil jsem, že přepínání mezi nimi je bezproblémové a bez frustrace.

Zvukový komfort: Design a přizpůsobení

Rob Webb / MakeUseOf

Air4 Pro jsou lehké a pohodlné a jsou dodávány se třemi různými velikostmi silikonových nástavců do uší, ze kterých si můžete vybrat. Jsou k dispozici v černé, bílé nebo béžové barvě a mají stříbrné nebo bronzové akcenty v závislosti na barevném schématu, pro které se rozhodnete.

Při správné volbě nástavců do uší pevně sedí v uchu s velmi malým rizikem, že vypadnou a způsobují minimální nepohodlí, i když je nosíte po dlouhou dobu.

Nabíjecí pouzdro je podobně lehké a má pěkný, plošší design, který mu umožňuje pohodlně sedět v kapse při přepravě. Je vybaven nabíjecím portem USB na spodní straně (s nabíjecím kabelem USB-C, který je součástí balení), a také tlačítkem reset.

Na vnější straně pouzdra je užitečný LED indikátor, který indikuje aktuální stav baterie pomocí obvyklého systému semaforů (zelená je dobrá, žlutá je v pořádku a červená znamená, že je čas je nabít), což usnadňuje kontrolu napájení. úrovně na první pohled.

Kvalita zvuku: Vynikající za cenu

Rob Webb / MakeUseOf

Air4 Pro poskytuje celkově vynikající kvalitu zvuku, zejména s ohledem na cenu, a při každé úrovni hlasitosti. Jejich 13mm měniče produkují solidní a úctyhodnou basovou odezvu, která dobře obstojí proti audiu v celém hudebním spektru, od puchýřského metalu až po pískavou ambientní elektroniku.

Mají tři různé zvukové režimy: Normální, Průchozí (průhledný) a ANC. Každý režim nabízí čistý zvuk bez zkreslení, i když jsem zjistil, že režim Passthrough při zapnutí vytváří mírné syčení, ale ne natolik, aby způsobil nějaké větší problémy.

Pokud budu upřímný, režim Passthrough Mode je ten, který budu používat s nejmenší pravděpodobností. Pokud se ocitnu v situaci, kdy potřebuji slyšet svět kolem sebe, stejně pravděpodobně vyndám jedno sluchátko a nechám si volné ucho natrénované na své okolí, dokud nebudu moci přepnout zpět do režimu ANC.

  Jak získat plánovač schůzek Google

Mnoho lidí však má rádo klid, který nabízí vestavěný režim průhlednosti. A bez ohledu na mé osobní preference je dobré vidět, že je zde o to postaráno. Pokud vám nevadí trocha syčení, je skvěle použitelný pro ty, kteří preferují méně uzavřený audio režim.

Ale adaptivní potlačení hluku Air4 Pro je skutečným klenotem v jeho koruně. S tím, co by se dalo rozumně kvalifikovat jako cenově dostupná sluchátka, je zde ANC vynikající. Automaticky se přizpůsobují vašemu okolí a tvrdě pracují na odstranění veškerého hluku. Což znamená, že testem MHD projdou na výbornou.

S ANC jsem zde neměl žádné problémy a dokázal jsem se v hudbě zamotat jak pod širým nebem, tak v uzavřeném prostředí. Je to efektní a pohlcující, i když telefon ovládám na poloviční hlasitost.

SoundPeats Audio App: Barebones, ale užitečné

Na první pohled aplikace SoundPeats Audio (iOS / Android) se může zdát trochu lehké. A i když je fér říci, že není zrovna přeplněný funkcemi, je toho zde dostatek, aby uspokojil a obohatil váš celkový požitek z těchto sluchátek.

Samozřejmě najdete nastavení ekvalizéru, které pomocí jednoduchých, ale účinných posuvníků zvyšuje nebo snižuje úrovně, dokud nezískáte správný mix pro váš zvuk. Případně můžete použít předvolbu SoundPeats classic EQ, pokud se nechcete nudit s nastavením, a zjistíte, že nabízí solidní a vyváženou kvalitu zvuku.

Můžete zkontrolovat úroveň nabití baterie a také vybrat preferovanou možnost redukce hluku (ANC, normální nebo průchozí) – užitečné, pokud nechcete procházet tato nastavení pomocí dotykového ovládání pokaždé, když tato sluchátka zasunete do oček.

Kromě toho v aplikaci najdete přepínač herního režimu s nízkou latencí Air4 Pro a prostředky k úplnému vypnutí dotykových ovladačů (což bych doporučil udělat), pokud vám způsobují pár reptání.

Nakonec můžete detekci do uší vypnout, pokud chcete. I když, upřímně, nevím, proč byste to dělal, protože je to absolutní vítěz.

Jednoduše řečeno, aplikace SoundPeats Audio se někomu může zdát trochu holá, ale její použití je intuitivní a dobře pokrývá všechny hlavní základy.

  Získejte upozornění na televizní pořady, koncerty, hry, déšť a další

26 hodin výdrže baterie

Rob Webb / MakeUseOf

SoundPeats Air4 Pro se může pochlubit 26hodinovou výdrží baterie včetně nabíjecího pouzdra. Každé sluchátko vydrží až šest hodin v normálním režimu nebo skromnější čtyři hodiny se zapnutým ANC.

Je pravda, že to není ta nejpůsobivější výdrž baterie, jakou jsme u dvojice bezdrátových sluchátek viděli, ale je dostatečně slušná, aby vás ve spojení s nabíjecím pouzdrem zvládla na většinu krátkých cest nebo na den v kanceláři.

Kromě toho je funkce detekce do uší zahrnutím skvělé kvality života, která může také prodloužit životnost baterie a pozastavit hudbu ve chvíli, kdy si sundáte sluchátko z ucha. Navíc, pokud používáte režim sólo bud, můžete tímto způsobem dosáhnout více využití na jedno nabití.

Měli byste si koupit SoundPeats Air4 Pro?

Rob Webb / MakeUseOf

Vzhledem k ceně nabízí SoundPeats Air4 Pro vynikající hodnotu za peníze.

Překvapivě bohatý na funkce, se třemi vestavěnými režimy redukce šumu, vícebodovým připojením, přizpůsobitelným nastavením EQ, herním režimem 80 ms pro zvuk s nízkou latencí a navíc mým osobním oblíbencem – fantastickým režimem detekce do uší. Jsou univerzální, snadno se používají a poskytují vysoce kvalitní přehrávání.

Při testování sluchátek Air4 Pro jsem nezaznamenal jediný problém s připojením. Jsou pevná a spolehlivá tak, jak si přejeme, aby všechna bezdrátová sluchátka byla a jsou skvělou možností, jak vás doprovázet z bodu A do bodu B.

Jedinou výhradou je, že dotykové ovládání je trochu přecitlivělé, protože jsem zjistil, že nastavení sluchátka v uchu by často vedlo k přepnutí z ANC do normálního režimu nebo například k náhodnému přeskočení skladby. Rychlá návštěva aplikace SoundPeats Audio však tento problém brzy vyřešila, protože jsem mohl tuto funkci deaktivovat pohybem přepínače.

Jedna drobná hádanka stranou, Air4 Pro více než ospravedlňují jejich skromnou cenu (v době psaní tohoto článku těsně pod 80 $) a jsou skvělou volbou, pokud hledáte skvělá bezdrátová sluchátka pro každodenní použití.

Soundpeats Air4 Pro

SoundPEATS Air4 Pro, cenově dostupná alternativa k některým z prémiovějších sluchátek, nabízí vynikající hodnotu za peníze. S ANC, vícebodovým připojením, přizpůsobitelným nastavením EQ a slušnou výdrží baterie jsou za danou cenu bezkonkurenční.