etechblog

Co dělá ikona „i“ na vašich Apple Watch

Klíčové věci

 • Ikona „i“ na Apple Watch buď poskytuje další informace o tom, co musíte udělat, nebo odhaluje další možnosti.
 • Zobrazí se během úvodního procesu nastavení Apple Watch, aby vás provedl, v nabídce nastavení Bluetooth pro zobrazení podrobností o zařízení a v aplikaci Wallet pro zobrazení informací o kartě.

Ikona „i“ Apple Watch se objeví na několika klíčových místech ve watchOS. Zjistěte, kde je ikona „i“ na Apple Watch, k čemu slouží a jak ji používat, abyste až ji uvidíte, přesně věděli, jak může pomoci.

Kde je ikona „i“ na Apple Watch?

První místo, kde se na Apple Watch setkáte s ikonou „i“ (písmeno „i“ s kruhem kolem něj), je úvodní obrazovka nastavení. Při párování Apple Watch s iPhonem dokončíte většinu procesu nastavení pomocí aplikace Watch na iPhonu.

  Opravte chybu Spotify na PS5

Na Apple Watch však uvidíte ikonu „i“ – je to jediný prvek na obrazovce, na který můžete klepnout během prvních kroků párování. Klepnutím na něj můžete Apple Watch nastavit ručně. Podrobně to probereme v následující části.

Jablko

Ikonu „i“ najdete také na několika dalších důležitých místech na Apple Watch. Například v Nastavení > Bluetooth uvidíte seznam zařízení Bluetooth. Klepnutím na ikonu „i“ vedle názvu zařízení zobrazíte všechny relevantní podrobnosti o zařízení. Pokud chcete zapomenout zařízení Bluetooth, klepněte na ikonu „i“ a poté klepněte na Zapomenout zařízení.

Ikonu „i“ dále najdete v aplikaci Wallet na Apple Watch. Klepnutím na kartu zobrazíte její zůstatek. Pod ním klepněte na tlačítko Podrobnosti karty, vedle kterého je ikona „i“. Poté můžete zobrazit informace o kartě, včetně čísla účtu, sítě a kódu PIN.

V aplikaci Kompas na Apple Watch se také skrývá další ikona „i“. Klepnutím na tuto ikonu „i“ zobrazíte další podrobnosti o vašem aktuálním směru, sklonu a nadmořské výšce.

Manuální spárování Apple Watch pomocí ikony „i“.

Obvykle by se párování mělo spustit automaticky, když podržíte iPhone v blízkosti Apple Watch. Pokud ne, ujistěte se, že jste na svém iPhonu zapnuli Wi-Fi a Bluetooth. Poté Apple Watch zapněte, přineste je k iPhonu a spárujte je podle následujících kroků:

  7 způsobů, jak mohou senioři těžit z nošení Apple Watch
 • Klepněte na ikonu „i“ v rohu a vyberte jazyk a region.
 • Pokud vás hodinky vyzve k otevření aplikace Watch na vašem iPhone, můžete klepnutím na ikonu „i“ zobrazit pokyny k nalezení aplikace Watch.
 • Postupujte podle pokynů na vašem iPhone a klepněte na Nastavit pro sebe na vašem iPhone (pokud nenastavujete hodinky člena rodiny).
 • Poté naskenujte krouživým pohybem na Apple Watch fotoaparátem iPhonu. Pokud se vzor nenaskenuje, můžete klepnutím na ikonu „i“ na Apple Watch odhalit přístupový kód. Poté na iPhonu klepněte na Spárovat ručně a zadejte přístupový kód.
 • Jablko

  Jakmile to uděláte, proces párování by měl pokračovat normálně. Apple Watch můžete obnovit z předchozí zálohy nebo je nastavit jako nové zařízení. V naší příručce pro začátečníky Apple Watch se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nastavení a přizpůsobení zařízení.

    Opera GX: Co je to vlastně „herní prohlížeč“?

  Co je tlačítko „i“ v aplikaci Watch na iPhonu?

  Ikonu „i“ najdete také v aplikaci Watch na vašem iPhonu. Klepnutím na ikonu „i“ můžete ručně zrušit párování nebo vyhledat a pingnout své Apple Watch pomocí funkce Najít.

  V aplikaci Watch na iPhonu klepněte na Všechny hodinky v levém horním rohu. Poté klepněte na ikonu „i“ vedle hodinek, které chcete odebrat, a klepněte na Zrušit spárování Apple Watch.

  Klepnutím na ikonu „i“ zde také odhalíte podrobnosti o svých Apple Watch, jako je jejich název, verze watchOS, číslo modelu, sériové číslo, adresa Wi-Fi, Bluetooth, IMEI a další.

  Můžete očekávat, že ikona „i“ na vašich Apple Watch bude plnit různé role v závislosti na tom, kde se ve watchOS objeví. Primárně je to důležité pro spárování a zrušení párování Apple Watch. Kdekoli uvidíte tento symbol, vězte, že je to pravděpodobně způsob, jak odhalit další informace nebo další možnosti o nastavení nebo procesu.

  x