Jak opravit chybu GPS Signal Not Found Error v Pokémon GO

Pokémon GO vám umožní vidět Pokémony a tělocvičny kolem vás v reálném čase, takže je můžete porazit nebo chytit a dokončit svůj Pokédex. Ale aplikace zcela spoléhá na vaši polohu GPS, aby fungovala. Pokud vaše aplikace Pokémon GO zobrazuje chybu GPS Signal Not Found (11), vaše hra je zcela nehratelná.

Ale nespěchejte a pořiďte si nový telefon, abyste mohli pokračovat ve svém dobrodružství s Pokémony! Tuto chybu pravděpodobně nezpůsobuje vaše mobilní zařízení. Pokud vaše aplikace Pokémon GO zobrazuje chybu GPS Signal Not Found (11), zde je návod, jak to opravit.

Proč Pokémon GO nemůže najít moji polohu?

Pokémon GO je jedním z nejoblíbenějších výběrů ze všech doprovodných aplikací Pokémon. A stejně jako cokoli jiného může být frustrující, když nefunguje správně. Naštěstí existuje několik triků, které můžete použít k nastartování aplikace zpět do akce.

  Jak zastavit ukládání odeslaných e-mailů v aplikaci Outlook 2016

Existuje několik důvodů, proč váš telefon nemůže najít vaši polohu. Zde jsou nejčastější důvody:

  • Vaše polohové služby mohou být vypnuté.
  • Aplikace nemusí mít oprávnění používat vaše služby určování polohy.
  • Možná nejste připojeni k internetu.
  • Můžete se nacházet na místě, které je obtížné sledovat.
  • Možná budete muset restartovat nastavení polohy.

Existuje šance, že GPS ve vašem mobilním zařízení může být vadné, ale devětkrát z 10 bude problém spočívat v nastavení vašeho mobilního zařízení.

Jak opravím chybu Pokémon GO GPS Signal Not Found?

Pokud jste již bezvýsledně vyzkoušeli zlaté pravidlo odstraňování problémů, což je samozřejmě vypnutí a opětovné zapnutí zařízení a jste si jisti, že je vaše zařízení připojeno k internetu, můžete vyzkoušet některý z níže uvedených způsoby, jak opravit problémy s GPS.

Ujistěte se, že jsou vaše služby určování polohy zapnuté

Jednou z prvních věcí, kterou byste měli zkontrolovat, když se pokoušíte opravit chybu GPS Signal Not Found (11), je, že jsou vaše služby určování polohy zapnuté. Vaše zařízení může mít GPS, ale vaše soukromí je pro vašeho mobilního operátora stále důležité.

Služby určování polohy lze kdykoli zapnout nebo vypnout. Pokud tato nastavení nejsou zapnutá, vaše aplikace Pokémon GO nebude moci sledovat vaši polohu, aby zjistila, jaký druh Pokémona může číhat ve vysoké trávě kolem vás.

  11 Deep Learning Software v roce 2022

Chcete-li zkontrolovat, zda jsou vaše služby určování polohy zapnuté, přejděte do nastavení zařízení. Vyhledejte Soukromí a zabezpečení v systému iOS nebo Umístění v systému Android. Ujistěte se, že máte zapnuté služby určování polohy a zavřete a obnovte aplikaci.

Ujistěte se, že má Pokémon GO oprávnění používat vaši polohu

Aplikace vyžadují výslovné oprávnění, aby mohly sledovat vaši polohu. Pokud tato oprávnění neudělíte, aplikace tyto služby nebude používat. Chcete-li se ujistit, že jste aplikaci povolili sledovat vaši polohu, přejděte znovu do nastavení zařízení. Přejděte dolů na seznam nainstalovaných aplikací a najděte Pokémon GO.

Jakmile otevřete nastavení aplikace Pokémon GO, klikněte na Umístění. Zde si můžete vybrat, jakou úroveň přístupu chcete, aby vaše aplikace měla. Nejlepší možností je umožnit aplikaci sledovat vaši polohu při používání aplikace. Nechat Pokémon GO neustále kontrolovat vaši polohu, i když aplikaci nepoužíváte, je zbytečné a může žvýkat baterii vašeho zařízení.

Doporučuje se také zapnout Přesnou polohu, aby Pokémon GO během používání aplikace získal co nejpřesnější výsledky. Zavřete a znovu otevřete aplikaci, abyste se ujistili, že nastavení byla aktualizována.

  Jak si snadno založit vlastní web

Vstupte na čisté místo

Některá místa je pro GPS obtížnější sledovat, zvláště pokud jsou vzdálená. Možná jste uvnitř budovy nebo jste zakryti stromy, možná dokonce obojí. Být v utajení by mohlo stačit k narušení slabého signálu GPS a když na chvíli vyjdete ven, může vás vaše GPS znovu najít.

Restartujte nastavení polohy

Pokud máte všechna oprávnění zapnutá a vaše aplikace Pokémon GO stále nedetekuje vaši GPS, zkuste na chvíli přepnout telefon do režimu v letadle a poté jej znovu vypnout. Někdy, pokud má GPS vašeho telefonu potíže, může to stačit k jeho restartování a nastartování zpět do činnosti. Můžete to udělat v nastavení telefonu nebo stažením panelu nástrojů na vašem iPhone a výběrem ikony letadla.

Nyní byste měli mít možnost pokračovat v chytání Pokémonů, abyste naplnili svůj Pokédex. Pokud váš Pokédex potřebuje trochu oživit, zkuste své Pokémony přenést z Pokémon GO do Pokémon HOME, abyste doplnili svou sbírku i v jiných hrách.

Pokračujte ve své výpravě a chyťte je všechny pomocí těchto tipů pro řešení problémů s Pokémon GO

Pokémon GO je neuvěřitelně populární aplikace. Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto tipy pro odstraňování problémů a vaše aplikace se stále snaží najít vaši polohu, je možné, že jsou servery přetížené. Vraťte se později a zjistěte, zda se problém vyřešil sám.

Ale zajistit, aby váš telefon a aplikace měly přístup k GPS vašeho mobilního telefonu, by mělo být vše, co musíte udělat, abyste umožnili Pokémon GO najít vaši polohu. Až příště uvidíte zprávu GPS Signal Not Found (11), tento průvodce by vás měl co nejdříve vrátit k lovu Pokémonů.