Stáhněte si Google Now Launcher APK pro jakékoli zařízení Android

Jen tolikrát můžeme představit Android s nějakou variací fráze „je nekonečně přizpůsobitelný“. Už jsme k smrti diskutovali o launcherech jako Dodol, Buzz, Smart Launcher a mnoha dalších. Tyto úpravy třetích stran však nikdy nedokázaly pomoci zmírnit tento pocit odcizení. Mohou být vynikající, ale necítí se dobře; ani nedávno recenzovaný Aviate není výjimkou – je to geniální, ale cizí půda. Až do teď. Google se rozhodl, že jeho spouštěč pro Android by měl být k dispozici ke stažení, a vydal jej do Obchodu Play pod označením Google Now Launcher.

Launcher je v tuto chvíli oficiálně exkluzivní pro zařízení Nexus a Google Play Edition, ale samozřejmě si můžete stáhnout APK (odkaz na něj je uveden na konci) a nainstalovat jej na jiná zařízení.

  Jak sledovat využití dat v systému Android

Google Now Launcher je obdobou sériového spouštěče KitKat, který je dodáván se zařízením Nexus 5. Pokud jste spouštěč karet KitKat používali na starším zařízení, okamžitě si všimnete, že Chytré karty Google jsou nyní posunuty pryč, nalevo od domovské obrazovky. . Také si všimnete, že byly odstraněny karty „Aplikace“ a „Widgety“ v horní části šuplíku aplikace, čímž se vytvořilo místo pro větší ikony v šuplíku aplikace. Widgety se přidávají jako v době před ICS podržením nad prázdným místem na domovské obrazovce. Níže je srovnání starých a nových zásuvek aplikací.

Kromě přidávání widgetů umožňuje dlouhé stisknutí libovolné prázdné oblasti domovské obrazovky také změnit tapetu, vyladit nastavení spouštěče a přenastavit více obrazovek. Nejprve máte jedinou domovskou obrazovku; přetažením ikon aplikací nebo widgetů doprava vytvoří další obrazovky.

  Získejte přístup k widgetům z libovolné obrazovky, libovolné aplikace v telefonu [Android]

Poznámka editora: Krok správným směrem pro Google. Pokud vlastníte zařízení Nexus 5, aplikace by se měla na Google Play zobrazovat jako „Nainstalovaná“, což podle nás znamená, že jakékoli drobné změny uživatelského rozhraní spouštěče od společnosti Google nebudou od této chvíle vyžadovat aktualizaci systému. Stejně jako u jiných aplikací Google, vše, co musíte udělat, je aktualizovat z Obchodu Play. Bohužel je aplikace zatím dostupná pouze pro zařízení Nexus a zařízení z edice Google Play. Zahrnuli jsme zrcadlo APK (s laskavým svolením XDA-Developers) pro ty z vás, kteří by to chtěli vyzkoušet na jiných zařízeních, ale pamatujte, že nebudete dostávat přímé aktualizace. Pokud jste nikdy předtím nenačítali soubor APK, přepněte na možnost „Neznámé zdroje“ v části Nastavení > Zabezpečení, poté přeneste soubor APK do úložiště vašeho zařízení a otevřete jej pomocí libovolného správce souborů (například ES File Explorer).

  Jak upravit umístění softwarových kláves v systému Android

Nainstalujte si Google Now Laucher z Obchodu Play

Stáhněte si Google Now Launcher APK z Dev-Host